Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
katarzynka_m

Internetowe zakupy?Macie zaufanie?

Polecane posty

Gość Dagga 56
Mam spore zaufanie do sklepów internetowych,a jednym z lepszych jest www.Dzieckolandia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, fajny sklepik z zabawkami dla dzieciaków w którym robię zakupy i zawsze jestem z nich zadowolona to www.zabawki-dla-dziecka.pl polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakorbke
to jest też fajne, że w sieci można dowiedzieć się czegoś więcej o sklepie, niż tylko jego nazwa i asortyment. i tak np. trafiłam do esselte, które wspiera działania ekologiczne :) zresztą w ogóle ciekawy towar mają, głównie biurowy, ale przydatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamajster
do sprawdzonych sklepów oczywiście, że mam zaufanie. mam już swoją własną bazę sklepów, do których regularnie zaglądam w poszukiwaniu promocji. przykładowy krakvet - takiego wyboru karmy jak u nich chyba nigdzie nie widziałam. no i ceny jedne z najniższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaa luska
Dziewczyny a jak z artykulami gospodarstwa domowego. Obrusy wazony scierki kuchenne ? Kupujecie takie rzeczy w internecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaMija 6755
Pewnie że mam zaufanie,ważne jest aby sklep był dobry i sprawdzony,a do nich należy http://www.desirebutik.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arowana14, jesteś pewna, że w tych kolorach będziesz dobrze wyglądać? jesli jesteś blada, to moga zupełnie przytłoczyć Cię takie krzykliwe barwy. natomiast w kwestii zaufania... allegro nie ufam w dalszym ciągu. kupuję tam, gdzie wiem, że towar mi wyślą w całości i na czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupuję rzadko, przeważnie kosmetyki których nie mogę dostać stacjonarnie...nigdy natomiast nie kupiłabym ubrań czy butów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bs cklbc
ja sporo kupuje przez allegro. ostatnio fajne japoneczki kupilam, za 20 zl sliczne. kosmetyki tez przez all zamawiam, wybieram w dogerii odcien podkladui kupuje za polowe ceny na allegro podklady z revlonu, z maxfactora, rozne zalezy na co mam ochote;) ostatnio kupilam perfumy lolita lempicka i sa oryginalne. w sklepie 50 ml kosztuje 300 zl a ja za 130 mam 100 ml tester, sa extra kocham je po prostu, znalazlam sprawdzonego sprzedace, mial chyba 3 tys pozytywnych komentarzy, tylko perfumy sprzedaje wiec stwierdzilam ze musi miec oryginalne, zaryzykowalam i bingo;) natomiast kiedys kupilam tusz z bourjois i musal byc podrobiony bo to byla jedna wielka klucha na szczoteczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooolciagam
Ja również korzystam tak naprawdę z wygody. Kupuje przez internet chyba wszystko oprócz jedzenia:D:D nie stać mnie na to haha a ostatnią moją zdobyczą jest sukienka:D http://www.bhclub.pl/Sklep/Moda/Sukienki/Rozmiar-42-XL/Sukienka-w-stylu-lat-50-mietowa-rozmiar-XL-42 z tego względu że jest taka i elegancka i taka normalna że tak napiszę a idę na wesele więc zainwestowałam. Podoba wam się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniwa7a
a ja tak w temacie waszej dyskusji to za bardzo sprawdzony sklep uważam asos.com kupiłam juz tam bardzo dużo ubran i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czachurka
Polecam E-atramenty.pl tam zawsze kupuje zamienniki tuszy do drukarek i mogę z pewnością powiedzieć że to mój sprawdzony sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooolciagam
jedyny i naprawdę zaufany to mam od pół roku http://www.bhclub.pl/Sklep i mogę śmiało wszystkim mówić że jest wspaniały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyjan87e
oczywiście :) i jest to allegro.pl , ale głównie w sklepach internetowych, a ostatnio zamawiałam kilka razy na magicznaplaneta.pl i też jestem zadowolona. Sprzedają sprzęt AGD i RTV znanych firm, a do tego zamówienie jest realizowane szybko i sprawnie, dają 24dniowy czas na zwrot oraz jest możliwość monitoringu realizacji zamówienia. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła krystyna
Ja polecam: www.ubierzszpilki.pl mają fajne aukcje. ostatnio kupiłam takie zielonkawe, miętowe platformy i jestem bardzo zawodolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat_nie
jak się korzysta ze sprawdzonych sklepów to można mieć zaufanie, pewnie :) ostatnio nawet wyczaiłam sobie sklep ze stołami bilardowymi - proyasport. fakt, nie są to profesjonalne stoły za iks tysięcy złotych, ale to i tak nienajmniejszy wydatek. tak czy siak, sprzęt mają wysokiej jakości jak na potrzeby amatora 'pukania w bile' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyjan87e
od siebie dodam jeszcze krakvet.pl :) to dla fanów zwierzaków. Wczoraj właśnie przyszła do mnie przesyłka z zamówionymi akcesoriami i jestem zadowolona. Wszystko przebiegło szybko, sprawnie, a i ceny mają nie wygórowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od dwóch lat kupuję zabawki w www.zabawki-dla-dziecka.pl i zawsze jestem zadowolona! Szybko i profesjonalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala9999
Ostatnio zamawiałam wizytówki na stronie amb.net.pl i mogę śmiało powiedzieć, że to profesjonalny dobry sklep. na dodatek zrobili wizytówki z wzoru mojego pomysłu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablova
a firmę broil king kojarzycie? mają rewelacyjny sprzęt do grillowania w ofercie :) świetna sprawa na rodzinne spędy, czy ogrodowe imprezy. wiadomo, że mięcho z grilla nie dość że smaczne to i znacznie zdrowsze od smażeniny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okkraglinkaa
do sprawdzonych i polecanych sklepów oczywiście zaufanie mam. ale jak wychodzi nagle coś nowego, to raczej czekam na opinie forumowiczów, nie lubię testować czegoś w ciemno, po co się nacinać ;) tak z polecenia znalazłam sklepal-ko.pl i zamówiłam sobie sprzęt do koszenia :) bardzo fajna obsługa, mogę polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenkaa1111
Bardzo często kupuję przez Internet, głównie prezenty, torebki i kosmetyki. Jeszcze do niedawna bałam się jednak kupować bieliznę, bo wiadomo że takie coś lepiej przymierzyć, zobaczyć na sobie... Ale ostatnio koleżanka kupiła mi na urodziny bieliznę z internetowego sklepu www.krisline.com i okazało się, że pasowała idealnie :) Nawet kumpela była zdziwiona, bo przyznała się, że miała trochę stresa... Tak więc teraz już nawet bieliznę kupuję przez neta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anguis
ja nie do wszystkich sklepów mam zaufanie, ale moge polecić www.2future.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anguis
ja nie do wszystkich sklepów mam zaufanie, ale moge polecić www.2future.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×