Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
katarzynka_m

Internetowe zakupy?Macie zaufanie?

Polecane posty

Gość duzamama
ja mam zaufanie tylko do www.lolaandlola.com nigdy sie na nich nie zawiodlam, ubrania są bardzo wysokiej jakości, szczególnie mi pasują bo jestem w ciąży a fasony tych ubrań są niezwykłe. Są tam modne i eleganckie ubrania-ufam im na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najczęściej robię zakupy w internecie stawiam na wygodę ,oszczędność czasową oraz w wielu przypadkach finansową . Moim sprawdzonym sklepem z sukienkami jest Danvera.pl duży wybór, niskie ceny, świetna jakość,szybki czas realizacji:) Najfajniejsze jest to że szyją tam na miarę więc nie ma obaw że coś nie będzie pasowało, świetnie dopasowują się do ciała tuszując to co zbędne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada34569
Jak do tej pory nigdy nie zawiodłam się na zakupach w sklepach internetowych,a w szczególności moge polecić http://meblemkz.pl/ to uczciwa firma,a ich meble są bardzo wysokiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ulubiony sklep internetowy to danvera :) Uwielbiam sukienki a tam mam ich pod dostatkiem ;) W tym sklepie kupuję znacznie taniej sukienki, no i nigdy nie ma problemu z rozmiarem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osa1122
Wszystko zależy od tego co mam kupić i jakie opinie ma sam sklep. te akurat wybieram przeważnie przez porównywarkę www.cena.pl Po sprawdzeniu całości ofert wybieram z 3 czy 4 sklepy i sprawdzam opinie na ich temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zaufanie wypracował sobie sklep danvera.pl zakupy robię w nim już od paru ładnych lat ....można tam kupić modne sukienki za bardzo małe pieniądze :) szybka wysyłka...Polecam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moje ulubione zakupy to zakupy walut na www.amronet.pl polecam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania799
Ja mam dobrą opinie o sklepie http://www.krasnolandia.pl/ raz kupowałam i nich wózek dziecięcy to przyszedł bardzo szybko, drugim razem nosidełko i też długo nie czekałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja4567
Ja mam zaufanie do sklepu www.e-Fontanna.pl gdzie zawsze kupuje kosmetyki mineralne,moge polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna88989
Zakupy przez internet są bezpieczne jeśli kupujemy w sklepach sprawdzonych z pewnym doświadczeniem, Takim sklepem jest www.sporti.pl :) Kilka razy robiłam tam zakupy i jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonych transakcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaufanie mam, np. do niektórych sprzedawców na allegro. Od siebie mogę polecić użytkownika dostawa24, mają świetne zabawki, są mili i terminowi. Zawsze będę robić tam zakupy i polecać innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, pewnie większość z was chce mieć koszulkę z własnym z własnym nadrukiem napisem itp.zapraszam na stronę gdzie to jest możliwość!! zaprojektuj112.cupsell.pl oraz zapraszam do mojego skromnego sklepu naszeciuchy.cupsell.pl minecraft-all.cupsell.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaOlgaOlga
Ja mam, ale zawsze trzy sprawdzam. Ostatnio zamawiałam słuchawki dla chłopaka Kruger&Matz. Nawet już przyszły i wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Godnym zaufania sklepem jest także www.Kawa-Swiezo-Palona.pl można na nich w pełni polegać,a poza tym mają szeroki wybór gatunków kawy z całego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nigdy nie dostałam ubrania zgodnego z rysunkiem. Ale jeśli chodzi o sprzęt AGD to zawsze bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuksusSuper
Polecam sklep internetowy www.goldenlook.pl Robiłam tam zakupy juz 4 razy i jestem ogromnie zadowolona. Towar oryginalny, błyskawicznie dostarczony, przemiła obsługa. Polecam, ja jestem juz ich stałą klientką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uluczurka
A korzystacie może z porównywarek cenowych? Sama jakiś czas temu zaczęłam zaglądać sobie na skąpca: http://www.skapiec.pl/ Można ram sobie porównać różne rzeczy w różnych miejscach. Warto jest zwrócić uwagę szczególnie na sportowe buty ponieważ ceny są bardzo różne. Do aukcji internetowych zaufania nie mam ponieważ raz niestety zostałam oszukana. Od tamtego czasu o wiele bardziej wolę kupować w sklepach internetowych. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka_sd
Często kupuje w sklepach online i tylko dwa razy się naciełam .Obecnie korzystam z zakupów tabletek kolagenowych po bardzo niskiech cenach z darmowa wysyłką na stronie http://www.noblemedica.pl/ więc polecam wszystkim którzy mają sucha skórę ,potzrebują wzmocnienia włosów ,paznokci lub chca zredukować zmarszczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znalazłam fajny serwis gdzie kupiłam już parę rzeczy i jestem bardzo zadowolona. To fajna porównywarka cen wielu różnych sklepów on-line, cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/, mają tam wszystko i można kupić dużo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęłam kupować w roku 2006 i widziałam w tym sens, nigdy się nie zawiodłam. Ale odkąd każdy chce tak robić zakupy, nie ma to już większego sensu. -Oszustów co nie miara, ceny mało atrakcyjne...Niebezpiecznie było myśleć że coś trwa wiecznie! Internetowe zakupy robiłam dawniej, dziś szukam innych rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlkaBetania
Zobacz sobie www.ourdecor.pl - przed zakupem możesz skontaktować się ze sklepem, ja sobie chwalę - oczywiście zależy czego szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o ubrania to najczęściej zamawiam na www.mosquito.pl mam do nich pełne zaufanie :) Jestem zadowolona z jakości ubrań a także z obsługi klienta:) Bardzo szybko realizują zamówienia a w razie gdybyśmy nie trafiły z rozmiarem zawsze istnieje możliwość zwrotu lub wymiany :) Sklep naprawdę godny polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dużo butów
Mi najbardziej do gustu przypadł ten sprzedawca https://e-kaja.pl/kategoria/44/kolekcja-damska. Jak dla mnie bardzo przejrzysta strona no i to co najważniejsze korzystne ceny. Praktycznie nigdzie indziej nie kupuję butów, tylko tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×