Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
katarzynka_m

Internetowe zakupy?Macie zaufanie?

Polecane posty

Gość Viviana89
A czemu nie? Jak widać, że sklep tak jak ta drogeria online https://puderek.com.pl oferuje produkty popularnych mark, takich jak przykładowo Golden Roses, Loreal, NeoNail itp to wiadomo, że warto w takim miejscu kupić przykładowo krem do twarzy, produkty do pielęgnacji ciała, czy włosów i wszelkie inne opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że tak! Ja bardzo lubię sklep https://cosmosmoda.pl/ Jestem tam stałą klientką, nigdy nie miałam żadnego problemu z zamówieniem. Fajne ciuszki, szybka wysyłka i ceny są lepsze niż w sklepach stacjonarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mishonne
Ja raczej mam. W miarę często kupuję w internecie, na przykład w teletorium i za każdym razem byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, agagut3213 napisał:

ja kupuję kosmetyki n stronie hedoni.pl i zawsze wszystko szybciutko przychodzi 🙂

też już u nich zamawiałam byłam zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina d

Różnie to bywa z tym zaufaniem. Kilka razy niestety ale nacięłam się, ale np ostatnie moje zakupy okazłay się bardzo udane. Zamawiałam https://scandicsofa.pl/pl/p/Lozko-Almar-200X200/140 , które juz na stronie zrobiło na mnie ogromne wrażenie, ale jak mi je przywieźli stwierdziłam, że wygląda jeszcze lepiej. Najważniejsze jednak, że jest solidne i wygodne. Takie zakupy to przyjemność, a do takiego sklepy jasne, że będę miała zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajfka

Ja ostatnio zrobiłam większe zakupy na nico.com.pl – i uważam że to jest bardzo fajny sklep. Można wiele upić w całkiem fajnych cenach. Dlatego ja wolę w jednym miejscu zrobić większe zakupy i mieć to z głowy! Lubie nico.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przede wszystkim najpierw patrze na opinie sprzedawcy. To choć troche zawsze mnie uspokaja jeśli jakieś przypadki z problemem dostawy sie zdarzyły. No i jak zamawiam przez allegro to też patrze skąd idzie przesyłka, bo 2 razy sie natknełam (niestety już po zamówieniu) że z chin i dwa razy w sumie takiej przesyłki nigdy na oczy nie widziałam. a tak to raczej sie nie boje, jak idzie z polski gdzieś to żaden problem. zawsze jest to 2 tyg na oddanie rzeczy bez podawania powodu jak sie kupuje przez internet, więc nawet jakby jakiś produkt jakościowo odbiegał od tego co było na zdjęciach to zwracam i po sprawie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupy przez internet, są teraz bezpieczniejsze . Jeżeli chodzi o świetną stronę z biżuterią na prezenty czy też święta to bardzo polecam AnKa Biżuteria, szybka dostawa, produkty bardzo dobrej jakości , dużo oryginalnych projektów. Jest i biżuteria dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci , kosmetyki z bursztynem i nie tylko . Zachęcam bo ja jestem mega zadowolona , a tak to allegro i smyk .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję u już sprawdzonych np. texasclub.pl jeansstore.pl crossjeans.pl 

Tak dziś zamówiłam spodnie Judy oraz koszulkę jeansową. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że kupuję w sieci ale tak tylko w tych sklepach, które już sprawdziłam i do których mam zaufanie. Tak jak wczoraj w superwnetrze.pl gdzie kupiłam śliczny stojący wieszak na ręczniki od zack i to w super cenie. Takie promocje sprawiają, że raz można całkiem sporo zaoszczędzić, a dwa zakupy stają się przyjemniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×