Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
katarzynka_m

Internetowe zakupy?Macie zaufanie?

Polecane posty

ja się przekonuję do zakupów internetowych coraz bardziej. Ostatnio kupiłam sobie pościel :) nie mogłam się zdecydować na nic w sklepie, a już byłam zmęczona chodzeniem po galeriach ... :/ i w końcu zrobiłam research w necie :D i znalazłam to czego szukam. Świetne komplety pościeli mają na stronie gianniferrara.pl polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cube
mam zaufanie tylko do niektórych sklepów internetowych, zawsze zanim coś kupię to sprawdzam wiarygodność firmy [szukam NIP-u, pytan na forach], a potem dopiero kupuję...co do sklepow kosmetycznych to kokai.pl jest dobrym sklepem, są tam perfumy oraz kosmetyki pielęgnacyjne i to takie, które ciężko znaleźć w tradycyjnych drogeriach, także ze swojej strony mogę polecić ten sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia_z.gwp.pl
zostań konsultantka/em firmy FABERLIC. o niebo lepszej jakości kosmetyki niz przereklamowanego Avon czy Oriflame.... zainteresowanym odpowiem na pytania karolcia_z.g@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biżuterię zawsze kupuje na www.eliza.pl, jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Za to wszelkiego rodzaju AGD kupuję w sklepie oleole.pl - najpierw idę do normalnego sklepu zobaczyć a zamawiam u nich - zawsze oszczędzam z 10 do 20% ceny w porównaniu z MM a dostawa praktycznie jak bym kupiła na miejscu. No i oczywiście kupuję na allegro.pl do tej pory zawiodłam się tylko raz na użytkowniku apteka-plus - czas oczekiwania ponad miesiąc... - jednak warto przed zakupem czytać komentarze :)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przekonałam się do e-sklepów już jakiś czas temu. zauważyłam, że niejednokrotnie lepiej traktowany jest klient właśnie w takim wirtualnym sklepie niż tradycyjnym - póki co dbają o to, byśmy się przekonywały do takiej formy kupowania :) i całkiem nieźle im to wychodzi, planuję teraz przed świętami zrobić większe zakupy do mieszkania - trochę ozdóbek, jakaś szafka i kilka akcesoriów kuchennych, większość z tychże znalazłam w sklepie internetowym myin, naprawdę fajna oferta, polecam zaglądnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zaufanie. Wychodzę z założenia, że w normalnym sklepie też mogą mnie oszukać albo kupię wadliwy produkt. A w sieci można kupić ten sam produkt dużo taniej. Np. AGD, czy RTV kupuję na hiperokazja.pl i jestem bardzo zadowolona, bo promocje często sięgają kilkudziesięciu procent. Można kupić telewizor albo pralkę tańszą o kilkaset złotych. Jak dla mnie to uczciwa oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do e -zakupów przekonuję się coraz bardziej. Ubrania kupuję już bez zastanowienia (ostatnio na moda.pl wydałam pół swojej wypłaty), inne zakupy robię bardziej przemyślanie, bo nie chcę później zawracać sobie głowy reklamacjami. Ale ogólnie jestem bardzo pozytywnie nastawiona do zakupów przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do e -zakupów przekonuję się coraz bardziej. Ubrania kupuję już bez zastanowienia (ostatnio na moda.pl wydałam pół swojej wypłaty), inne zakupy robię bardziej przemyślanie, bo nie chcę później zawracać sobie głowy reklamacjami. Ale ogólnie jestem bardzo pozytywnie nastawiona do zakupów przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie mam zaufanie. Jest parę , które odwiedzam regularnie. Ostatnio diamondscenter ( odwiedzam to dobre określenie , bo na razie kupiłam tylko jeden srebrny drobiazg). Jeśli szukasz czegoś ekskluzywnego i w rozsądnej cenie to, dobry adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś ma firmę i sprzedaje przez internet to raczej nie będzie ryzykował wcisnąć Ci chłamu, bo drugi raz u niego nie kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J a osobiście mam zaufanie do sklepów internetowych. te, z których korzystam są naprawdę godne uwagi i polecenia. Jeśli szukasz dobrych kosmetyków mogę ci polecić www.kokai.pl są naprawdę super. Mają duży wybór i szybko dostarczają zamawiany towar. A poza tym też często możesz "upolować" jakąś ciekawą promocję. Jeśli chodzi o kupowanie kosmetyków polecam kokai.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytoos1980 ma 100% rację. Jakby nie było sklepy interenetowe muszą dbać o swoich klientów, szczególnie te mniejsze. Jeśli coś pójdzie chociaż raz nie tak, to taki niezdecydowany klient sprawi, że sklep jak kamień pójdzie na dno i nie prędko wróci na powierzchnie oceanu sukcesu. Dobrze, że powstał taki wątek :) Ja od siebie mogę polecić sklep lucasgsm.pl z telefonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygadana86
Ja się znam na ciuchach sportowych więc mogę polecić sklep internetowy www.centersport.pl gdzie kupuje :) Kupowałam u nich już buty, kurtkę na narty, czapkę i ciuchy na fitness i za każdym razem byłam zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się znam na ciuchach sportowych więc mogę polecić sklep internetowy www.centersport.pl gdzie kupuje Kupowałam u nich już buty, kurtkę na narty, czapkę i ciuchy na fitness i za każdym razem byłam zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezcukrowa
ja często zaglądam i kupuję na merlinie:-) sklep zdążył już wyrobić sobie świetną markę wśród e-sklepów, nie jest żadnym "sklepem-krzakiem", który w każdej chwili może zniknąć;-) szczerze polecam - w obliczu zbliżającego się wielkimi krokami Mikołaja mają naprawdę sporo fajnych promocji. i nie ma kolejek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba koniecznie śledzić na bieżąco aktualne promocje i super oferty, bo można kupić coś naprawdę super za bezcen. Pojawiają się nowe aukcje na które warto zajrzeć( nie w kółko tylko allegro, allegro...). Naprawdę pod względem zakupów mamy teraz ułatwione życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuss25
Hej dziewczyny. Ja osobiście polecam sklep z bucikami www.idealnebuty.pl kupiłam tam już kilka razy i zawsze byłam zadowolona z jakości towaru i obsługi kiedy kupiłam buty za małe bez problemu mogłam je wymienić. Polecam Wam dziewczyny bo na prawdę warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aalutka
Katarzynka_m jeśli chodzi o buty to polecam ci mój ulubiony sklep internetowy butyjana.pl Duży wybór, ceny też spoko, szybko i sprawnie. http://www.butyjana.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena012
Na początku byłam nieufna, spróbowałam allegro, i nie było źle, to znaczy nikt mnie nie oszukał. Teraz już swobodnie kupuje tez w sklepach internetowych. W zeszły czwartek kupiłam koszulkę córce i była u mnie JUŻ W PIĄTEK, gorąco polecam ten sklep http://www.pizamka.pl/index.php?k21,dla-dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zaufanie ale tylko do sprawdzonych sklepów, głównie to poleca mi je rodzina czy znajomi. Osobiście rekomenduję perfumerię www.perfume4you.pl - maja markowe perfumy w niskich cenach i przesyłka jest bardzo szybka, więc dla wielbicieli zapachów polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam zakupy w internecie, najczęściej kupuję biżuterię. Znalazłam już swój zaufany sklep"Niebieski-koralik" - to on czyni wszystko z miłości do piękna. Tam kupuję wszystkie koraliki, o których marzę. Asortyment stale się powiększa, ostatnio o koraliki z kamieniami półszlachetnymi (największy wybór na rynku) oraz koralikami szklanymi, świecącymi i srebrnymi dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grochowa
A ja kupuję w http://www.majae.pl Niesamowita obsługa klienta, można się poradzić, mają największy wybór Esotiq'a w internecie. Poza tym są dobre kosmetyki (duży wybór farb do włosów), fajne dodatki do domu i mają fajne promocje. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAJĘCIE DODATKOWE
BARDZO DOCHODOWE Nowy sposób na zarobek w Internecie. Zarobki ponad 5 tys! To naprawde dziala. Wejdz na strone i przekonaj sie o tym sam to naprawde nie zadna sciema ani lancuszek ktory niedziala wplacasz 5 zl- to jedyne ryzyko... logujesz sie na stronie na ktorej widzisz wszystko co sie dzieje ile osob poleconych masz na wszystkich poziomach, system wyklucza oszustow takze naprawde dziala trzeba troche checi i siedzenia w necie zeby zachcecic jaknajwiecej osob a potem... kasa plynie jak rzeka.. trzeba tylko uzbroic sie w cierpliwosc http://dobryzarobek.pl/index.php?id=99e0541ff86055fc59e083d7bd744f1e na poczatku listy powinnam byc ja czyli rachiel wplacilam te 5 zl bo mysle ze mozna sprobowac, teraz staram sie zaprosic jak najwiecej osob tam jest wszystko opisane na stronie, polega to mniej wiecej na tym ze wplacasz 5 zl osobie na 5 pozycji a sama wpisujesz sie na 1, jezeli nie wplacisz to cie usuna, bo na tej stronie sie rejestrujesz i po zalogowaniu widzisz cala historie, ile osob masz poleconych i na jakim poziomie, jak beda u ciebie osoby na 5 poziomie to one beda tobie wplacac i moze sie z tego uzbierac calkiem sporo dostaniesz swoj link, w ktorym ty bedziesz na 1 pozycji, a ja na 2 pozycji, wysylaj go gzie tylko mozesz, wklej na facebooka na sledzika wyslij wszystkim emaile, pamietej ze ryzykujesz tylko 5 zl i troche swojej pracy takze mysle ze warto sprobowac, a nuz tak jak obiecuja 5000wpadnie pewnie mi powiesz nie wierze w to... ja tez niewierzylam jak dastawalam takie maile, ale tu jest inaczej jestes zarejestrowana na stronie na ktorej widzisz ile osob udalao ci sie polecic ile te osoby polecily i td, az w koncu widzisz osoby ktore powinny ci wplacic kase i jesli tego nie zrobia blokujesz ich i sa usowani, takze do sieci moga przystapic tylko uczciwe osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już pisaliście tutaj o sklepach sportowych. Ja dorzucę do tego też sklep internetowy z obuwiem i odzieżą sportową, w którym dostępne są produkty w przystępnych cenach - warto to sprawdzić. To jest adres sklepu - http://taniebuty.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
www.strefazegarka.pl Super czasomierze na każdą rękę i kieszeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiecu123
Witam zapraszam na moje aukcje bardzo niskie/niespotykane ceny żeli pod prysznic. ORYGINALNE OSTATNIE SZTUKI W TAK NISKIEJ CENIE (potem 40-45zł będą) WYSYŁKA 15 ZŁ niezależnie od liczby żeli kupionych (kontakt email akiec123@op.pl ) Pozdrawiam i zapraszam http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=%204870899 Hugo Boss Orange Hugo Boss Hugo Laura Biagiotti rose Lacoste Touch of Pink Lacoste Essential Hugo Boss XY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka_belle
Spokojnie,nie mam jakis obawy ze towar przyjdzie wybrakowany.Moze dlatego ze ja sama kupuje ju w sprawdzonym sklepie,gdzie wiem,ze wszystko bedzie w stałej rozmiarówce i idealnie bedzie pasowac http://www.stylija.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×