Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
katarzynka_m

Internetowe zakupy?Macie zaufanie?

Polecane posty

Gość SkupTelefonow.com
A czemu mielibyśmy nie mieć zaufania do zakupów przez internet? O solidności danego sklepu zawsze świadczy ilość pozytywnych komentarzy i tego się trzymam. Pozdrawiam www.SkupTelefonow.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka_from_K
jakis czas temu zaczelam kupowac kosmetyki na www.splendore.pl i bardzo polecam. Maja bardzo duzy i fajny asortyment, niezle ceny i nigdy niem ialam zadnych problemow :) Nie kupuje raczej przez internet ciuchow czy butów lub bizuterii, ale sprzęt RTV,AGD, kosmetyki itp. bardzo czesto :) ceny sa bezporownania z tymi w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bydgoszcz.avon
Jedyny taki sklep, w którym zakupisz produkty Avonu w promocyjnych cenach, gdzie dowóz na terenie Bydgoszczy jest bezpłatny a za każde zamówienie otrzymujesz punkty, które mozesz wymienić na kosmetyki. Codziennie nowe promocje. Zapraszamy na zakupy! http://avon-bydgoszcz.bazarek.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha gXS
Zakupy w internecie to nic strasznego,ja mam swój ulubiony sklep,może komuś się przyda www.MarketModa.pl zawsze u nich kupuje,lepiej nie można trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EGLmotor.pl
Jesteśmy solidną i godna zaufania firmą,a nasz asortyment trafia z pewnością do miłośników quadów,tych na forum nie brakuje. Mamy szeroki wybór i chętnie służymy fachową poradą podczas zakupu. Zapraszam na stronę www.EGLmotor.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginerkaaa
ja polacam www.splendore.pl - sklep z kosmetykami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również do spożywczych nie jestem jeszcze do końca przekonana, ale do każdych innych - jak najbardziej! W internecie najczęściej kupuję buty (zazwczyaj na deezee.pl, czasem na stylowebutki.pl), pierdoły - wiadomo - na allegro. Ubrania na Asos.com - bardzo duży wybór i dobre jakościowo w porównaniu do polskiego H (dodatkowo wysyłka za darmo do PL). Czasem zdarzy mi się kupić dodatki do domu, ostatnio robiłam zakupy na stylowazastawa.pl i jestem jak najbardziej zadowolona. Poza tym, kupuję też na grouponie różne ciekawe promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venezianka
To zależy gdzie kupuję. Czasem zdarza mi się kupować na allegro - tam kupuję tylko od sprawdzonych allegrowiczów - do tej pory nie miałam żadnych przykrych sytuacji. Jeśli kupuję poza allegro, korzystam zazwyczaj ze sprawdzonych sklepów. Wolę dołożyć kilka zł, ale mieć pewność, że towar będzie taki jak zamówiłam i nie będzie problemów. Korzystam też z internetowych sklepów barek, które znam z tradycyjnych sklepów. Dobrym przykładem jest na przykład Venezia, która niedawno otworzyła swój sklep internetowy e-venezia - do takuch marek mam 100% zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo zakupy sa fajne
U mnie z kolei w przegladarce najczesciej wyswietla się allegro.pl, ceneo.pl, nokaut.pl i fastdeal.pl. Ostrożność - wiadomo, ale z drugiej strony nie można przecież wszedzie widziec spisku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam zaufanie 456
Oczywiście ze mam zaufanie,zreszta cały czas robie zakupy w tych samych sklepach,. Ostatnio soczewki na www.Sklep.Optilus.pl nie mogę powiedziec złego słowa,wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia86645
Kupowaliście kiedyś alkohol przez internet? Mnie koleżanka poleciła stronkę http://www.sztukawina.pl , mówiła, że super sklep online z winem i innymi fajnymi alkoholami. Słyszałam też że warto wypróbowac http://www.scottishhouse.pl jeśli chodzi o whisky. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka898
Ja kosmetyki Max Factor czy L'Oreal, których namiętnie używam - kupuję na Mergeto. Są nawet 70% tańsze! W dodatku, jeśli więcej kobiet zdeklaruje ich kupno - cena jeszcze spada. Ufam temu portalowi. Porządnie weryfikują użytkowników. A że mało aukcji? W kosmetykach jest ich sporo ;) Poza tym portal nowy, trzeba go wspierać by wyparł niesolidnego konkurenta...a właściwie dominatora w branży. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby nie internet, to pewnie miałabym więcej kasy na koncie ;) Non stop coś kupuję! Jedzenie może trochę rzadziej, ale jeśli chodzi o karmę dla psa, nie widzę żadnych przeciwwskazań. Na e-karmie można zamówić potężny zapas w przyzwoitej cenie. Nie widzę powodu by po suche psie jedzenie ruszać się z domu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wut
www.allegro.pl/listing.php/user?us_id=4889717 deezee :) maja siwetne buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie zastanawiam się nad zakupami w sklepie internetowym. Upatrzyłam sobie dwie pary kolczyków, jedne z Apartu: http://www.apart.pl/pl/srebro,c,1,3,4828 i drugie ze sklepu ,,Bizuleria": http://bizuleria.eu/kolczyki/21-kolczyki-drops-bursztynowy-platek-srebrny.html Do Apartu mam pełne zaufanie natomiast nie wiem co sądzić o tym drugim sklepie... Może robiliście już w nim zakupy? Nie ma problemów??? Będę wdzięczna za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementynka_w
http://www.vintageshop.pl/ - najlepszy polski sklep z Ciuchami jak dla mnie :) A z zagranicznych polecam topshop i asosa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze kupuję przez neta. Nawet zakupy spożywcze dostaje z dowozem do domu :) Moim zdaniem to oszczędność czasu i pieniędzy :) Polecam: Alma24, Szkla.com, Weltbild.pl, Amazon.com, warto też wiedzieć, że zamawiając w Empiku przez internet a później odbierając stacjonarnie też płaci się mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikoma.com.pl
Sklepy internetowe to świetna rzecz zawsze tam robię zakupy. Pozdrawiam http://mikoma.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carpee_08
Był juz chyba poodbny temat, ale napiszę jeszcze raz. Swego czasu robiłam zakupy przez internet, nadal robię, ale nie wszystko. Książki, płyty owszem. Ale spożywcze, ubranka dla dziecka i inne w normalnych sklepach. albo jeżdże do magdalenki do bochni i tam za jednym razem wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zaufanie , ponieważ jeżeli wybiera sie sprawdzone sklepy internetowe , to wtedy zakupy w takim sklepie są bezpieczne i na pewno bardzo wygodne, oczywiście mogą się zdarzyć jakieś pomyłki, ale to jak wszędzie , na pewno jest to bardzo wygodna opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooolciagam
oczywiście że tak. ja zawsze kosmetyki kupuje na bhclub.pl i nie znam innego takiego sklepu solidnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od roku kupuję kosmetyki w Ecoplant i jestem bardzo zadowolona . mają duży wybór więc każdy może znaleźć tam coś dla siebie a kosmetyki są w przystępnej cenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana.....
Ja tez kupuje przez internet duzo rzeczy a w tym tyg kupilam prezent walentynkowy w www.mrjoy.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margunia 888
Zgadzam się z powyższymi opiniami,zakupy w sklepach internetowych są bardzo przyjemne,a do tego pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze. Moim ulubionym sklepem jest www.Dzieckolandia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×