Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
katarzynka_m

Internetowe zakupy?Macie zaufanie?

Polecane posty

zależy czego szukasz? księgarni? ubrań? Ja tam przez net nie kupuję :) ostatnio kuszą mnie perfumy Hrabii ale to inna sprawa ;) sprecyzuj pytanko, a jestem pewna że ktoś coś doradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odkąd przeszłam na naturalne kosmetyki to 99% procent ich kupuje w necie. No i niektóre rzeczy takie jak np. suszony mlecz dla królika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmetyki kupuję tu: www.ekologiczny.pl www.esentia.pl www.mojekosmetyki.pl I jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intimissimi
Jeśli zakupy internetowe to tylko na allegro.pl - można kupić niemal wszystko, a jak się dobrze poszuka to w bardzo miłej cenie :) Sama sprzedaję tam bieliznę intimissimi ! Jeśli czegoś szukacie chętnie poradzę, nie tylko w kwestii bielizny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam ostatnio sweter w quelle i jestem zadowolona i mile zaskoczona, a znajome pytają skąd mam taki fany sweter :). Na allegro jeszcze nie kupowałam ale jestem w trakcie wyszukiwania. Natomiast jesli chodzi o ksiązki to kupuje zwykle tylko przez internet dla siebie książki w helionie i świecie książki - polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaMaX
Może innym wyda się dobra, ale nie znalazłam tam swojego kremu : Garnier ULTRALIFT, ostatnio kupiłam go w DomZdrowia.pl z gratisem . Wczesniej pytałaś o zakupy w necie - ja kupuję właśnie w DomZdrowia.pl i intymnie.com - zawsze jest rzetenie i szybko. W przesyłka z DomZdrowia.pl zwykle znajduję dodatkowe prezenty, czy próbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, przejrzałam ta stronkę i musze stwierdzić,że jest niezła!!! Najbardziej odpowiada mi to,że porównac moge cenę produktu w róznych sklepach i dopiero wówczas zamówić najtaniej :-) Czy ktoś zamawiał coś za pomoca takich portali \"porównywarek\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyne co ja zamawiałam
przez internet to jedzenie dla mojej kotki w sklepie internetowym "zwierzaczek" i jestem bardzo zadowolona, duży wybór, niskie ceny, szybka wysyłka, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie mnie nie zawiodly takie zakupki, kupilam juz kilka razy na www.merlin.com.pl :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często kupuję w sklepach internetowych i na Allegro. Jak do tej pory nie spotkała mnie żadna przykra niespodzianka. Oczywiście zachowuję ostrożność - zwłaszcza na aukcjach trzeba dobrze sprawdzić sprzedającego - jeżeli ktoś ma kilkaset komentarzy i żadnego negatywnego, to raczej jest godny zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostaję od Was dużo odpowiedzi i mnóstwo nazw sklepów internetowych. Zaciekawiła mnie jednak stronka www.ceneo.pl/Kosmetyki . Czy ktoś ja może przeglądał? Chciałabym wiedzieć co sądzicie na jej temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak z zakupami sprzętu agd??Ktoś słyszał o agdexpert lug agdkrak?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupuje netowo . Jeszcze nie zdarzyła mi sie przykra niespodzianka . Sa to rózne rzeczy - czasami cos z odzieży , czasami cos w aptece , czy kosmetyki , artykuły zoologiczne . Taniej , bez problemu , wiekszy wybór. Nescafe - o tych konkretnie nie słyszałam - natomiast kupowałam w http://www.centrum2000.com.pl/wip02/c.php i ten moge polecić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też kupuję w necie
Ja lubię sklepik - galerię www.decofabryka.pl Często dołączają ręcznie robione gratisy:) A i wybrać można coś fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim nie wpłacam pieniędzy na konto, ale płacę kurierowi przy odbiorze i przesyłka dochodzi do mnie w nienaruszonym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki! Ja od prawie roku już robię zakupy w delikatesach a.pl I jestem bardzo zadowolona. Zawsze otrzymuje to co zamówiłam, wszystko świeże. Wiec nie mam powodów żeby nie ufać. Zakupy już w ciagu 2 h od momentu zamowienia są w moim domu :) Dżwigac nie musze, jest oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga1333
Witam. Czy ktoś z Państwa dokonuje zakupów na e bay? Czy moglibyście Państwo przy okazji zamówić coś dla mnie? Proszę o pomoc, to dla mnie bardzo ważne. Pozdrawiam:) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez ryzyka nie ma niczego :P zalezy jeszcze co...kilka rzeczy zakupilam na allegro i jestem z nich bardzo zadowolona :) ale nie byl to majątek, nigdy bym sie nie zdecydowala na ciuszki - uwazam, ze to akurat nalezy mierzyc, tak samo buty i bielizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonicx
Ja jakoś do tej pory nie kupiłam jeszcze żadnego kosmetyku w internecie - ale się przymierzam do zakupów - w aptece internetowej. Zazwyczaj kupuję zabawki i inne drobiazgi. ------------------------------------ fajne aukcje http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1683433

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewalodz
Ja polecam www.dzieckomoda.pl bardzo fajna stronka i szybka dostawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×