Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochanka zonatego faceta

OBRZYDŹMY SOBIE NASZYCH KOCHANKOW zeby latwiej bylo ich zostawic

Polecane posty

zonaty facet to maz innej kobiety , wiec kochanko jak myslisz co robi twój kochanek w nocy z zona - mysli o tobie i stuka sie z własna zona a moze jego zona juz jest własnie w ciazy a on sie toba pobawił bo akurat miał cie wtedy pod reka . Woli zone na 10000000000000000 bo ty tylko byłas naiwna i pokazałas jak szybko dajesz obcemu facetowi jak dziwka tylko bez pieniedzy . A miłosc tu nic nie ma do rzeczy , bo naprawde miłosc to zdobywa sie w doli i niedoli a nie ot tak to tylko chwile fascynacji nic pozatym . Nie szkoda ci z siebie robic szmaty . A po drugie nawet jak to robisz przez prezerwatywe to czy myslisz ze sie nie zarazisz syfem czy czyms innym jeszcze . Przeciez jego zona tez moze miec kogos a ten ktos jeszcze kogos same choróbska a ty nadstawiaj gdzie sie da zostaniesz kur... rozwódka i brudna szmata zniszczysz zycie dzieciom i jego dzieciom czyli wszystkim dla jednej parszywej chwili dziwko jedna bez jakiejkolwiek godnosci i smierc cie zabierze i gowno po tobie zostanie to własnie jest kochanka brudna szmata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tekst... aż zaniemówilam..... weszłam z ciekawości, co też kochanki mogą mówić o kochankach, a tu takie coś... zniesmaczyłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Wiosny 30
Współczuję Ci naprawdę. Musisz być naprawdę nieszczęśliwą osobą. Tylko pomyśl o kim mysli mąż gdy pieści i dotyka Ciebie, jeżeli ma kochankę to na pewno nie o Tobie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Wiosny 30
"Nie szkoda ci z siebie robic szmaty . A po drugie nawet jak to robisz przez prezerwatywe to czy myslisz ze sie nie zarazisz syfem czy czyms innym jeszcze . Przeciez jego zona tez moze miec kogos a ten ktos jeszcze kogos same choróbska a ty nadstawiaj gdzie sie da zostaniesz kur... rozwódka i brudna szmata zniszczysz zycie dzieciom i jego dzieciom czyli wszystkim dla jednej parszywej chwili dziwko jedna bez jakiejkolwiek godnosci i smierc cie zabierze i gowno po tobie zostanie to własnie jest kochanka brudna szmata." Ktoś kto pisze takie rzeczy na temat drugiej osoby musi być bardzo nieszczęśliwy! Cokolwiek zrobiłaby Ci ona, powinnaś myśleć jak sobie ułożyć życie, jak samej być szczęśliwą, a nie obdzierać się z godności! Pokaż klasę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co wg. was miała
napisac wiosna? skoro topik jest o obrzydzaniu :) nie można kogos lub cos obrzydzac - pisząc o tym w samych superlatywach. wiosna wcale nie musi byc nieszczęśliwa. napisała prawde. a kochanki zazwyczaj jak słysza /czytaja prawde to im sie wydaje,ze zony to takie nieszczęśliwe nieboraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny prosze nie obrazajcie sie nawzajem.. ja juz nie jeste kochanką , od listopadaskonczylam z tym, tzn z nim i jestem bardzo szczesliwa co prawda po tym przezylam jeszcze swoje, bo bylam z kims , on mnie po ,5 mieisaca zostawił, ale teraz poznalam kogos wyjatkowego, kogos kto tez tak jak ja przeszedl troche w zyciu i tak jak ja docenia to co ma teraz i jetsesmy szczesliwi Dziewczyny uwiercie ze mozna z tym skonczyc z zwiazac si z kims wolnym, NIE ŻONATYM!!! odezwijcie sie co u was... ja od mieisaca mieszkam u mojego Krzysia, on zaproponowal zebym sie wprowadzila, i z kzdym dniem jest mi coraz ;epiej dziewcztny skoncze chore uklady!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm
wogóle wszystkie jesteście naiwne.... brać się za żonatego i rozwalać komuś życie i małżeństwo... ale myślę że piłeczka się odbije i facet którego tak z deterninacją odbijałyście, zostawi was dla innej... kto zdradza raz nie boi się tego zrobić więcej razy. mam 23 lata ale poukładane w głowie i wiem co w życiu wolno zrobić, a czego nie. powinnyście się zastanowić nad tym wszystkim. tu nie chodzi o miłość, tylko seks i w pewnym sensie...znudzenie się waszych partnerów swoimi żonami. wy będziecie następne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka_novotkovaa
hej dziewczyny!! nie jestem na czarno bo zapomnialam swojego hasla do tego nicku , ale co tam dziewczyny odswiezam topic bo chce zebyscie p[rzjrzaly na oczy moja ostatnia wypowiedz byla bardzo dawno temu, miesiac po tym jak zamieszkalam u Krzysia 10wrzesnia minelo pół roku jak jestesmy razem!!! dziewczyny pół roku jestem w naprawde szczęsliwym zwiazku jeszcze rok temu nie wierzylam ze moge sie z tego chorego układu wypłątać, nie wierzylam ze bede miala siłe, a jednak dziewczyny odezwijscie się, co u was?? pozdrawiam was wszytskie kochane!! buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki za pozdrówka
i wzajemnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka3579
cześć dziewczynki! Na poczatku pozdrawiam was wszystkie bardzo gorąco... długo tu nie zagladałam... ale jestem... U mnie chyba wszystko ok. Od jakiegoś roku nie jestem z NIM. Udało mi sie...było cięzko, ale sie udało i jestem bardzo szczęśliwa, ze mi sie udało... Co do niego..utrzymujemy ze soba kontakt w sumie na jego zyczenie (kontakt telefoniczny, smsowy...rzadko sie widujemy). on sie chyba do konca nie pogodził z ta sytuacja, bo ciagle pisze i mowi ze kocha i teskni ale stara sie trzymac...chyba dla mie...bo ja sobie układam zycie bez niego.... Pozdrawiam jeszce raz serdecznie! Specjalne buziaki dla I TERAZ NA MNIE CZAS, oraz dla aytorki topiku za jego utworzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×