Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawe i modne imiona

Jakie imiona są teraz modne ?

Polecane posty

Gość mcc
Jeszcze niedawno myślałam, że jeśli uodzi mi się córeczka dam jej na imię Oliwia a jeśli chłopiec to Kacper ;) Ładne jest też imię Oskar i mąż bardzo chce by takie imie dać synowi jak się urodzi. Teraz jak się dowiedziałam że zamiast jednego maleństwa będą bliźniaki to nie ma problemu z wybraniem imion dla chłopców bo wybiore Kacper i Oskar ale jeśli będe mieć dwie dziewczynki to mam juz dylemat bo nie mam pojęcia jakie dam imię dla drugiej córeczki Mamy jeszcze trochę czasu więc napewno zdąrzymy coś wymyśleć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie imiona
modne? - To takie proste: Jarzębina (dla dziewczynki) i Kasztan (dla chłopca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pysiacz
dla dziewczynki: Agnieszka, Anna, Weronika, Zuzanna, Wiktoria dla chłopczyka: Adrian, Mateusz, Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinakarolinakarolina
ja mam coreczke o imieniu Amelka, a jak bede miala nastepna to wiem ze bedzie miala na imie Sara ewentualnie Hania (ale za duzo jakos juz jest tych Hanek;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patim98
Podobno Sylwia i Michał jest teraz w modzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra jest z tymi wszystkimi Ameliami, Juliami, Oliwiami, Kubusiami itp. A jak czytam, że są to oryginalne imiona to dostaję ataku śmiechu. A z drugiej strony dobrze, bo pani w przedszkolu się potem za bardzo wysilać nie musi. Zawoła "Julia" i przybiega pół grupy dziewczynek. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdeczki
Amelka - Taka wdzięczna i miła Eryś - Cud chłopak Majka - Pełna energii Kubulek - Malutki słodziak Do małych dzieci te imiona pasują najbardziej, jak i do dorosłych osób. Ciesze się, że tak nazwałam swoje Gwiazdeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaa.
Ślicznych imon jest b.dużo., zależy kto jaki ma gust. Ja nigdy nie dała bym swojemu dziecku na imię Łukasz lub Aneta. Sorry, ale dla mnie są najbrzydsze Blee :( Za to podoba mi się Ania, Jaś lub Michaś są piękne dlatego tak dużo ich jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięciołek
nie chcę nikogo krytykować, ale jestem ciekawa czemu jedna z pań napisała, że nigdy nie dałaby na imię dziecku Kasia, Ania itd.To są piękne polskie imiona, a ja sama mam na imię Kasia i nie czuję się pokrzywdzona. Mam znajomą, ma córkę Sonię. Moja jamniczka też ma imię Sonia. To jest według was fajne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAW.
Julia, Anna i Wiktoria. Są Boskie.! córeczki,. A dla chłopca to Olek, PatrycZek i Przemuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylka.
Jestem w ciąży. Będą trojaczki. Dziewczynki i chłopczyk. Napewno Anulka, Roksanka i Alan. Chociaż waham się nad Roksanką. Chyba nie będzie pasować do reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahek
Profesor Zdzisława Koziłek - Rogacz odpowiada, że najmodniejsze dla dziewczyki imię to Perepetka, Amplituda lub Sztachetka. A dla chłopca Korek (Korekiusz), Czopek i Biustonosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraLalala
Ja mam na imie Sandra- podoba mi się, mąż ma Marcin. Nie długo urodzę dziecko, jeśli bedzie dziewczynka to damy na imię Nadia, a jeśli chłopiec to Felix :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------
WIKTORIA PIĘKNE IMIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryderika
Błagam dajcie na imię eryk i ludwik oraz zenonek. szymonek zenonek- ładne oba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twix D
ja dziewczynce dałabym na imię Emilia < 33 a chłopcu Paweł ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evhhh
Zenon.?? u mnie w szkole przezywali tak pewnego piegusa, Adama. tak miał na imię mój pradziadek. Sorry, a dla mnie to imię to MASAKRA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Evhhh
Tobie to imię się nie podoba.?? Ok. Ale to jest forum dla ludzi, którzy nie chceiliby być krytykowani przez innych. ;) Poza tym Śliczne imiona to; Wiktoria, Andżelika, Mateusz, Amelka, Filip, Igor. No i może Adaś. Ja mam Wikusię, Andżelikę i Mateuszka. Teraz spodziewam się Amelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelkaaa
hmmm ja sama jestem w ciąży i sami nie wiemy jak damy jeszcze na imie,,, w końcu imie dla dziecka daje się na całe życie,a wiec napisze jakie mi się imiona podobają.... IMOINA DLA DZIEWCZYNKI: ANASTAZJA,AMELIA,KORNELIA,LENKA,JULITA,LAURA,KARINA,KLARA,SABINKA,NATASZA IMIONA DLA CHŁOPCA: MARCEL,NORBERT,SEWERYN,WIKTOR,CYPRIAN,IGOR,BŁAŻEJ,SZYMON ::)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelka morelka
najmodniejsze,wrecz krzyk tego roku to: pizdus i plastus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juytre
widze,ze coraz częsciej pojawiaja sie propozycje Lenka czyli po fali Julii ,Amelki i Zuzi czas na Lenki?? Zastanawiam sie co wpływa na popularnosc imion , dlaczego wszyscy rodzice nazywają dzieci tak samo???:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama marcela
jestem w drugiej ciazy i marze o dziewczynce. najbardziej podoba mi sie dla dziewczynki imie Witalia ale nie odważe sie jej tak nazwac. ale czy nie uważacie ze jest piekne? Witalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdasfasfasddas
Niedawno był szał na Maje, a teraz tez zauwazyłam - Lena. Nigdy w życiu bym nie dała dziecku imienia, które jest modne. Nie lubie sie czuc jak baran lecący z tłumem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xXczrnuuulkaXx
Aaa mi się podobają imiona : )) dla dziewczynki: Tatiana, Kaja, Weronika,Maja, Zuzanna i Gabriela :) dla chłopca: Gabriel,Natan,Kajetan,Krystian,Damian,Łukasz,Hubert, Maksymilian :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym chciała dać dziecku
imię, które ma historię, np. po kimś z rodziny, bliskim przyjacielu, podziwianej postaci historycznej czy literackiej (może być oczywiście też serialowej :)) itp. Nie ma nigdy pewności czy dziecko będzie w przyszłości z imienia zadowolone, ale jeśli nie, to może łatwiej się z nim pogodzi wiedząc, że nie zależało od mojego widzimisię tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×