Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawe i modne imiona

Jakie imiona są teraz modne ?

Polecane posty

Gość maniorka
JA DZIECIOM SWOIM JAK SIE URODZI DZIEWCZYNKA TO DAM NATASZA RODZINA RÓŻNIE REAGUJE .MNIE SIE PODOBA, MĘŻOWI RÓWNIEŻ. A WAM SIE PODOBA TO IMIE ?JAK CHŁOPIEC BEDZIE TO FILIP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sadzicie o imieniu
Samanta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztorm i Kaja
Kesja Vannessa Sztorm Carmen Burza Kelly Olivia keity Patrycja Kaja Karina Kleopatra Kleopas Nikodem Nikuś Max Maxym Lidia Monika Mariola Sławomir Sara Jagoda Malina Jadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2666
Witam!!! Z meżem swojej córeczce dalismy na imie Milena. Uwazamy ze jest to bardzo ladne imie. Natalia Kacper tez ok pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Knysza
Najbardziej to mi się podoba Paulina, Kacperek, Brayan, Aleks to moim zdaniem najładniejsze imiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Betty
Mnie się strasznie nie podobają wszelkie Angeliki, Klaudie, Samanty, Jessici itp. Znam babki, które nazwały swoje dzieci Jordan i Brajan. Buahaha, biedne dzieciątka. Julia, Kacper, Oskar, Oliwia i Wiktoria są sgtrasznie oklepane. Męża siostrzenica-Julia, córka mojej kierowniczki-Julia, córka mojego kuzyna-Julia. Moja najbliższa przyjaciółka myślała, że będzie dziewczynka i też chciała dac Julia. Podoba mi się: Emilia, Marta, Laura. A dla chłopca Cezary, Franek. Najbardziej dla chłopca podoba mi się Leon, ale ze względu na moje nazwisko, które jest również nazwą pewnego zwierzęcia, nie będe w przyszłości mamą Leona, bo głupio by to brzmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wedlug mnie najladniejszymi imionami sa: -dla chlopca-Dawid,Damian,Daniel,Hubert,Norbert,Abraham,Jakub,Konrad,Piotr,Patryk -dla dziewczynki-Nadia,Jasmine,Layla,Zahra,Fatima,Dalia,Amira,Dominika,Eliza,Judyta,Estera,Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia..........
Julia może i jest jednym z najpiękniejszych imion żeńskich, ale ilość tych Julek czasem mnie przytłacza, w samej rodzinie mam 3 Julki, nie wspominając o przedzkolu dziecka, pracy i sąsiadach. Ostatnio jest olbrzymi popyt na to imię. Ale szczerze przyznaję, że to piękne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaoo
Xekasa spojrz do kalendarza akurat ALAN to typowe polskie imie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19870311
ja mam termin na 13 kwietnia,jak bedzie to chlopiec to bedzie Koray,a jak bedzie dziewczynka to Wiktoria albo Amelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMELIA I KORAY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hakuna_matata
Mi się podoba dla dziewczynki: Judyta, Ania, Marika, Nina a dla chłopca: Piotruś, Damian albo Michał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda80
czekam na dzidziusia.Nie znam jeszcze płci. Ale dziewczynka na pewno będzie Nadia,a chłopiec chyba Marcel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koray Super wieśniackie
Ja swoje dziecko nazwę np.: Bendżamin, Hasan, Pikaczu, Dżordż, Majkel, Dżoszua, Brajan, Magdżumugdżum, Tarkan, Ariel, Wolfgang, Udo, Herkules, Łazarz, Ronaldo, hans, Pier, Dżastin,Żak, Fransua, Rene, Ej Dżej, Si Dżej, Bi Dżej, Fabricjo, Omar, Kuntakinte, Denis,Alien, Forest, Stiwen, Bil, Pinokio. a dla dziewczynki: Samanta, Dżesika, Dżejn, Bruk, Dżenifer, Patriszia, Dżozefin, Kondoliza, Guanamana, Kumkwat, Persymona, Salak, Kira, Dżanet, Honej, Bicz, Sawana, Paris, Kejra, Kejti, Gizel, terenc, Dżony, Stavros, Loan, Kalwin, Aszton, Dżosz, Penelopa, Eszli, Dżejmi, Dejwid, Szeherezada, Fiki-Miki, Bejonce, Szibuja, Kamazaki, Dżamelia, Britnej, Smerfetka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesska_ 23
dziewczynka: Oliwia, Sylwia, Patrycja, Izabela, Adrianna chłopiec: Nataniel, Krystian, Gracjan, Ksawery, Patryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A D U S A
oooo popieram przedmówce :PP Adrianna ja mam tak na imię :D teraz jest dla mnie beznadziejne, bo skrócają je Ada...bleee, ale w przyszlosci Adrianna lub Adriana to fajnie brzmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam ze inie Karolina jest stare i nie modne a tu prosze co druga to Karolcia-jak moja corcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaa
dziewczynka - Gabryś chlopczyk - Julek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliszenka
Ja mam chłopca Nikodemka, a córeczka miała byc Natalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość copka
a nasza mloda to AGATKA.i to byl strzal w 10!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Które Jest Lepsze
Siema potrzebuje pomocy jakie imie jest lepsze Latek czy Pimpek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenmariia85
uwazam z ładne imiona magdalena i malgosia a dla chłopca adrian i jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłapcio
osobiscie uwazam ze bardzo ładne imiona dla dziewczynki to; Marcelinka, Kornelka, Karolinka, Helenka a dla chłopców, Antoś, Tymoteusz i Tobiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka=
Hm.... Moim zdaniem takie imiona jak : Ania, Zosia ,Paweł , Piotrek i inne to imiona standardowe ale one nigdy nie zbrzydną .... Ja uważam , że dając dziecku na imię np. Kaszmira albo Fabienn lub Ksawiery ( nawet tego napisać nie umiem ) to poprostu te dziecko krzywdzimy .... więc dawajmi normalne imienia............!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam dziecka :O, ale juz wiem ze jak bedzie chlopczyk to Antoś :), a dziewczynke to po mamusi Karolinka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem Nicola, Oliwia tez jest slicznie, ale jakies puste te imiona i oklepane a Ta Zoja to pierwszy raz slysze, nie podba mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×