Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawe i modne imiona

Jakie imiona są teraz modne ?

Polecane posty

a ja dałam córeczce urodziła się w kwietniu Izabela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córeczka będzie miała na imię Oliwia, albo Nadia. Nadia to piękne imię i ostatnio zaczyna być popularne. Najwięcej moich znajomych nazwało córeczki: Maja, Julia, Wiktoria. Dla chłopca popularne imiona to Natan, Nataniel, Allan (ładne aczkolwiek zbyt amerykańskie). Olivier, Oskar, Borys itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmleita
wydaje mi sie ze teraz te olivki nicole jesicy sa na topie ale zastanówmy sie czy to ma sens ..gdy one dorosną bedzie co druga miała tak na imie....najlepsze moim zdaniem sa typu kasia ania ola ula ala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota20
mi sie podobaja dla dziewczynki:Joasia,basia i kasia(katarzynka) wiem ze sa pospolite ale są polskie a my chyba jestesmy polakami prawda?? więc co o tym myślicie.. niech rodzice daja dziecią na imie jessica nicola samantha tam za granicą a nie w polsce..tak samo jak np. w afryce dziecku by dali na imie zośka..zobaczcie jak dziwnie wsrós 10 murzynków ktorzy maja na imie kanatha menyhrta jedno dziecko by miało na imie zosia to tak samo idiotycznie wygląda u nas..aa i jeszcze jedno niemcy holendrzy czują sie wtedy pewni ze "małpujemy" od nich te ich imionka...smieją sie z nas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla chłopca podobają mi się: Janek, Filip, Mikołaj- niebanalne, a jednak nie udziwnione Dla dziewczynki podoba mi się: Aleksandra/Ola, Paulina, Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja wnunia to IGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wnunio - ANTOŚ
Czyż nie są to piękne imiona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najładniejsze dla dziewuszki jest imię Anastazja- godne, troszkę bajkowe...Super się skraca np Nastusia, Nastka... Poza tym Dominika i Inga. Dla chłopca Patryk i Rafał. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak wam podobają się
Ryszard i Małgorzata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imię Michelle to troche przesada, zwlaszcza gdy oboje rodzice są Polakami. Mogli core nazwac po prostu Michalina. Znam przypadek Sophii - juz troche starszej dziewczynki. Wtedy jak sie urodziła, Zośka było obciachowe, ale na moje bez sensu dawac imię, ktore ma odpowiednik w języku polskim. Nicolle - to chyba Mikołajka :) Angelika - Angela to po prostu |anielka. A z ta Angelika to jest troche inaczej bo juz sie dawno przyjeło i jest w kalendarzach, ale ta cala reszta... szkoda słów. Tylko nie wiem jak oni te imiona zapisują : Michelle czy Miszel?? bo jesli maja zagraniczna pisownie, to jeszcze gorzej. Ludzie beda miec problemy z poprawna pisownia i będą z tego same nieporozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAJPOPULARNIEJSZE IMIONA W W-WIE w 2006 1 Julia 162 7.6% 2 Aleksandra 115 5.4% 3 Maja 111 5.2% 4 Zuzanna 109 5.1% 5 Wiktoria 101 4.7% 6 Natalia 99 4.6% 7 Oliwia 94 4.4% 8 Zofia 70 3.3% 9 Maria 62 2.9% 10 Karolina 57 2.7% 11 Weronika 55 2.6% 12 Alicja 50 2.3% 13 Anna 48 2.2% 14 Amelia 45 2.1% 15 Gabriela 45 2.1% 16 Magdalena 38 1.8% 17 Patrycja 35 1.6% 18 Martyna 30 1.4% 19 Emilia 27 1.3% 20 Lena 27 1.3% ------------------------------------------------------------------------------ 1 Jakub 176 7.8% 2 Bartek 118 5.2% 3 Mateusz 109 4.8% 4 Kacper 98 4.3% 5 Jan 97 4.3% 6 Maciej 80 3.5% 7 Michał 78 3.5% 8 Szymon 69 3.1% 9 Piotr 68 3.0% 10 Antoni 59 2.6% 11 Aleksander 57 2.5% 12 Karol 54 2.4% 13 Mikołaj 53 2.3% 14 Filip 52 2.3% 15 Franciszek 48 2.1% 16 Stanisław 41 1.8% 17 Adam 40 1.8% 18 Krzysztof 39 1.7% 19 Patryk 37 1.6% 20 Wiktor 37 1.6% 21 Dawid 35 1.6% 22 Dominik 35 1.6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imionka dla pociech
Słuchajcie przeczytałam gdzieś że im kto wybiera oryginalniejsze imiona tym jest inteligentnijeszy, wiec nie dawajcie swoim dzieciom powodów do szydzenia z Was i niedawajcie im imion modnych, bo to te są oklepane. Weroniki, Wiki i Oliwki są na kazdym kroku, a od Kamilków i Igorków to się już nawet nie można opedzić. Nicola nipepsi to już w ogóle zabawne. Ja dam swoim dzieciom na imię Hubert lub Nadzieja. I kropka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosik xyz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosik xyz
Nadia - moja wnusia jest cudowna.Nadusia, Nadinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz ja: dla dziewczynki: Sofia, Daniela, Klaudia (ale to moje imie więc nie moge tak dać córce na imie - w przyszłości oczywiście) dla chłopca: Szymon, Rafał, Patryk, Daniel Na pewno nie dałabym na imie dziecku tak jak jest akurat modnie, bo jak kiedyś na placu zabaw zawołam to zleci sie do mnie cała gromadka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisu
W przedszkolu najwięcej jest: Kubusiów, Kacprów , Mateuszów, a wśód dziewczynek: Julek, Oliwek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisu
Podobają mi się takie imiona jak: Dawid, a dla dziewczynki Ania, albo Łucja. Nie podobają: Kacper i Filip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mie sie podobaja takie
Klemens, Zygfryd, Mosze, Ahmed.. ..z kobiecych to Hermenegilda oraz Hogata :):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne imie
Mam na imie Justyna-gdy bylam mala dziewczynka to imie bylo dla mnie strasznie. ale zlosc na imie szybko minela gdy wszyscy zaczeli mowic do mnie Tysia, Tyna, Tyska, Tynka itp.nawet ja wole slyszec zdrobnienie niz cale imie i czasami nawet niereaguje gdy ktos powie do mnie-Justyna.gdy bede babcia moze juz bede-babcia Justyna (w co bardzo watpie), ale teraz jako przyszla mama wole byc Tysia. Coreczce dalabym na imie : Oliwia, Michalina,Klaudyna, Patrycja, Maria lub Marianna. a dla synka to : Kuba, Oskar, Błażej, Bartłomiej, Michał, Gaspar. Moze to popularne i niezbyt interesujace imiona ale mnie bardzo sie podobaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koral2606
za dużo dzieci w tym roku zostało nazwane Julia Kubuś i inne co są tu wymieniane. Ja polecam dla dziewczynki "Lajla" pochodzące z hiszpańskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel, Danielek, Danuś, Danek, Daniło - bardzo Mikołaj - też Jan - można zwymiotować dzięki warszwce ( wcześniej bardzo) Ania, Eliza, Lidia - nawet, nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj synek nazywa sie OLEK, po dziadku meza :) jak dla mnie bardzo ladne imie :) w gre wchodzily jeszcze: Daniel, Nikodem, Karolek :) dla dziewczynki: Estera, Emilka nie wiem czemu ale od dziecka bardzo podobaja mi sie te imiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Dla chłopca podoba nam się Natan,Natanek,Nati.Oryginalnie i jest używane na całym świecie.Co do dziewczynki może Laura,Weronika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga.
A mnie się podobają zagraniczne imiona, chociaż polskie też. Dla dziewczynki: Agatka, Ewa, Wiktoria, Julianna, Weronika Dla chłopca: Pascal, Kevin, Bartuś :) Pozdrawiam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bassi77
moja córeczka ma na imię Agatka,bardzo mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bassi77
moja córeczka ma na imię Agatka,bardzo mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bassi77
moja córeczka ma na imię Agatka,bardzo mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaRc
hejka nie wiem co wy widzicie złego w imionach które nie sa oklepane ja swoje dziecko nazwe nie oklepanym imieniem np Anastazja lub Natasza a jak mozna dawać imiona strasznie wymyślne nie wiem moze jeszcze nazwijcie dziecko Maggajwer albo Herkules to napewno nie jest oklepane ale strasznie ochydne dla Chłopca podobają mi sie imiona Alan lub Oskar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×