Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawe i modne imiona

Jakie imiona są teraz modne ?

Polecane posty

Gość Czarna2444
Ja mam na imię JULITA i bardzo lubię swoje imię :) Znajomi mówią do mnie JULKA lub JULCIA, czasami JULECZKA. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna2444
Acha... sama spodziewam się dziecka i prawdopodobnie będzie to OLIWIA lub ERYK !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel danuśdanielekdanek
daniłka, .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E35
JA MAM SYNKA MACKA A MIAŁA BYĆ ALA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eluś
Ja rodze 10 wrzesnia i jak bedze chłopiec to będze miał naimie Tomuś jak dziewczynka to Zusia lub Asia wybrałam je tylko dlatego bo ładnie pasują do nazwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daily
Mój synek ma na imię Maciuś, zawsze wiedzialm , że tak będzie mial na imię mój sym , chociaż marzylam o córeczce. Moje ulubione propozycje imion męskich: MACIEJ, MICHAŁ, PIOTR i rzadne inne propozycje dla dziewczynki: MARTA, NATALIA, MAgda, ZAWSZE MODNE I ZAWSZE łADNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaTiŚ
Ja jak narazie nie mam dzieci ale podobają mi sie imiona dla: Dziewczynki:Viktoria,Weronika,Julia.Juliana,Vanessa,Olivia,Jastina,Maja,itp.. Chłopczyków:Nikodem,Wiktor.Julian,Olaf,Oliver,Jastin,Jonatan,Majkiel,Tip.. ale teraz jak bym miała dzieci to bym chyba dała synkowi Wiktor, Nikodem a córeczce Vanessa,Olivia..jak wam sie Podoba??Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAWIA13
MI BARDZO PODOBAJĄ SIĘ IMIONA. DLA DZIEWCZYNKI:WIKTORIA,MILENA,DAGMARA. DLA CHŁOPCZYKA:SZYMON,DAWID,DORIAN,PATRYK,MARCIN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzód na mózgu
a moze dzesika? co za imiona, biedne dzieci.olaf nikodem, majkel?:Dhaahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzód na mózgu
nie miałysci episac o swoich ulubionych imionah ale o modnych. tak więc 10 lat temu był modny Patryk dawid Julia Paulina 5 lat temu czas na wiktorie, karolinki, natalie, maria, wiktor, kamila paweł,marcin, kacper, Ola. Teraz franciszek, zofia, maria , jan. Nie dają juz imion tj. patryk dawid julia. Ten okres minłą. Dostrzegam to obserwując i analizując. Bardzo duzo jest od lat juz Michałów, Adasiów. Nie dostrzega sie natomiast jacków piotrków, kamilów, tomaszów, danielów, damianów, aldony, kamili,joli, ewy, anny, kasi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfwe
Mi się dla dziewczynki podoba :Sara,Alicja,Justyna A dla chłopca :Kuba ,Marcel, Filip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfwe
Podoba mi się też Jessika , Scarlet (mam kuzynke która się tak nazywa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie nie slysze to bardzo modne sa teraz imiona: Karolinka, Oliwia , Anna Michal, Kacper, Olaf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfwe
a tak w ogóle to wy wszystkich imionach jest coś fajnego trzeba tylko to dostrzedz pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfwe
masz racje ale ja zostane przy swoich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiapsiolka
hej pytalas jak odzywiac sie w czasie ciazy poprostu zdrowo unikaj alkoholu chemii typu chipsy jedz duzo owocow i warzyw ale dostarczaj sobie rowniez tluszczow.pamietaj rzebys nigdy nie chodzila glodna!!! najmodniejsze imiona to julia jakub i sara pewnie ze ladne ale nosi je co drugie dziecko orginalnie ale nie przesadnie byloby np.Alicja, Mariusz czy Artur.buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiapsiolka
ALICJA KRZYSZTOF MARIUSZ.najlepszymi imionami sa imiona przodkow narodzonych dziecii to dodaje uroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja napisze jakich
imion nie wybiorę bo już są w rodzinie dzieci o tych imionach ;) angelika, jola, ela, asia, kasia,mariola, bożena, grażyna, krystyn, teresa, jadwiga, genowefa, irena, urszula, marysia kazik, ryszard, dariusz, jerzy,przemysław, grzegorz, sławomir,paweł, piotr, waldemar,jacek, dominik, adrian,czarek,krzysiek, zdzisław, zbigniew ,mariusz Podobają mi się : laura, matylda,dominika mikołaj (miki), mateusz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniorka
witam ! jestem w ciąży i tez zastanawiam sie nad imionami dla swojego dzidziusia .Nie wiem czy to będzie chłopiec czy dziewczynka . podoba mi sie Mateusz i nowłaśnie jakie imie dla dziewczynki....? najlepiej imie wybrać z opisu imion np.'' nmiennik'',wtedy można sie dowiedzieć jakie cechy charakterystyczne danemu dziecku przypadają .Ja mam kilka tyle ,że nie wiem które wybrać .Julia ,Andzelika, Natasza tez mi sie podoba, a dalej niewiem moze ktoś mi pomoże z takich nowoczesnych imion tylko niezbyt oklepanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammilaa
Maniorka... Mateuszek sliczne imię.nie wiem jak nowonarodzeni chłopcy, ale w wieku szkolnym niewielu jest Mateuszków, to chyba dobrze. Za to Julek jest cała masa... w każdej klasie jakas i to nie jedna... Ja w maju urodziłam chłopczyka i miałam poważny problem, bo to miała byc dziewczynka. Mam Olafka i przyznaję , że nie wiem jak ,,nosi" się to imię, bo żadnego nie znam, ale dla mnie jest to teraz najsliczniejsze imię...:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammilaa
Natasza...mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lydie
Popularne są teraz, jak wcześniej było wspominane, Julia i Kubuś. Sporo też spotykam Wiktorii, Natalii, Oliwii, Oli, Nicoli. Ja swoje córeczki nazwałam Zosia i Mariana. Jestem z tych imion bardzo zadowolona, choć tą Marianę wypomina mi wiele osób, ale ja i tak zawsze będę twierdziła, że to przepiękne imię... Zresztą każde imię jest piękne, jeśli nosi je nasze dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje typy to
dla dziewczynki - Ula, Natalia, Nina, Emilka, Olga, Maja, Lidka dlaczego taki wybór? bo sa bardzo kobiece, ladnie brzmia, nie maja meskich odpowiednikow; kazde z nich mozna cudownie zdrabniac dla chlopca - Igor, Wojtek, Antek, Tymoteusz, Kazik (uklon w strone tego najbardziej znanego ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czwarta
ja chciałam dać synkowi Ireneusz, ale wyszła dziewczynka ibędzie Małgorzata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie Miłosz
Nie dawajcie im tak na imie bo to pedalsko brzmi i beda sie z nich śmiać - facet - miłosz n/c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dari
Mi podoba się Marysia dla dziewczynki, jesli chłopiec- to Jasiek, ale to wszystko oczywiście kwestia gustu, czy mamy jakieś urazy do imienia, albo znamy kogos o danym i nie bardzo chcemy widziec do niego podobienstwo w swoim maluchu. Ja tak akurat miałam z Kamilem-flegmatykiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi71
Hej@ Ja mam Małgosie i to bardzo piękne imię, choć teraz w ogóle nie popularne. Szczyty bije Kuba i Julka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zawsze podobalo sie niemodne zupelnie imie Waleria:) no ale to imie bardzo źle sie u nas kompnuje z nazwiskiem a poza tym spodziewam sie chlopca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleńka*
Moja siostra będze miałą maleństwo ale jeszcz niewado czy dziewcznkie czy chłopca.. ale imiona są już wybrane... Ja wybierała dla dzewczynki a ojciec dziecka dla chłppca i imnona brzmią tak Dzewczynka:Vanessa,Paulina Chłopczky:Markus,Grzegorz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salaman
u mnie na osiedlu to same KUBUSIE i JULKI no i OLE przeciez MOnIKA to fajne imie,MARTA, URSZULKA PAWEł,Łukasz, ADAm a nie michalki male wredne fujj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×