Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Carrie Bradshaw

Czy braliście kidyś narkotyki?

Polecane posty

Gość antonioo90000000000
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasy sa zajebiste
ale wyniszczaja ostro mozg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narkoman
Mam 14 lat jestem uzalezniony zdaje sobie sprawe ze to zle i chce z tym skonczyc zaczolem brac 3 lata temu kiedy muj 5 letni braciszek z rodzicami zgineli w wypadku lotniczym. Biore prawie codziennie tabsy fete palenie koks mam tego dosyc ale niemoge przestac bo tylko nacpany potrafie zapomniec o mojej rodzinie. Jestem z gdanska prosze o pomoc znacie moze jakiegos terapelte od narkomani???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamzik
Ganje pale często nie kilkanaście razy w miesiącu, brałem też kilka razy grzyby i amfe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suicide is painless
Ja trawe "palilam"-jezeli mozna to tak nazwac raz w zyciu z czystej ciekawosci i juz wiecej nie zamierzam. Ale to byly raptem 3 zaciagniecia, brechtalam sie przez pol godziny z byle czego a pozniej zlapalam dola. Mocniejszych rzeczy nie probowalam i nie mam zamiaru probowac nawet dlatego zeby zobaczyc jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz nie moglam sie powstrzymac przed odswieżeniem sasasa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda Jest Gorzka
Waliłem spida od 13 do 15 lat zorało mi banie tak że... nie czuje uczuć mam nadzieje ze to kiedyś przejdzie, a od 8 roku życia chyba przepalałem się skunem faza jak po 50 wdechach rozpuszczalniku dlatego chyba bo mały byłem do tego poczucie bólu na ciele jakby ktoś wsadzał nóż i wyjmował i tak przez 2h, ale ja myślałem że to faza i tym chyba wypaliłem więcej szarych komórek, niż tym spidem. Po tych 2 latach z feta mam popierdolone sny, a jak zajebie bucha mam shizofrenie (wkręcam sobie do głowy jakieś głupoty raczej shizofrenia prześladowcza) dużo razy prułem się do ziomków i dużo razy komuś dojebałem jak przechodziłem zajebany, bo słyszałem głosy np (jaki kurwa cwel) wtedy jeszcze nie wiedziałem o tym, że mam omamy słuchowe.Do tej pory jak zgaszę swiatło w pokoju to widzę jak ludzie sobie chodzą (kiedyś sobie wkręciłem że widzę duchy) Feta zwiesza tak że niema się orientacji ze dni lecą jak szalone i się codziennie ćpa, tak jakby budzisz się codziennie w tym samym dniu i ciągle tylko hajs, feta i tak w kółko.Chyba mnie nie uzależniła tylko wjebała w taki trans, ale któregoś dnia zjadłem sobie Acodin 50 tabletek i na bani sobie uświadomiłem co ja wogóle robie, nie mogłem uwierzyć że mineły 2 lata i przestałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salvionautka
A ja 4 dni temu przeżyłam swój pierwszy raz z narkotykami:) Mam 27 lat, była to całkowicie swiadoma decyzja, przygotowywałam się do tego bardzo długo - psychicznie i teoretycznie. Odkąd pamiętam, zawsze mnie fascynowały narkotyki (będąc nastolatką zaczytywałam się ''Dziećmi z dworca Zoo'' i ''Pamiętnikiem narkomanki''), ale nigdy niczego nie tknęłam, nawet papierosów. Potem zaczęłam czytać coraz poważniejsze źródła, rozmawiać z ludźmi... Bez żadnej intencji brania czegokolwiek, po prostu żeby pogłębić wiedzę. No i tak dowiedziałam się o roslince zwanej Salvia Divinorum, ''Boska Szałwia'', ''Szałwia Wieszcza''. I im więcej się o niej dowiadywałam, tym bardziej chciałam jej spróbować. Sprawę ułatwiło to, że tu, gdzie mieszkam (Wielka Brytania), szałwia jest całkowicie legalna (w Polsce już nie). No i stało się, kilka dni temu po raz pierwszy zapaliłam szałwię. Było bosko, choć krótko. Szałwia to bardzo silny halucynogen; nie jest to w żadnym wypadku narkotyk ''imprezowy'' czy zmieniający nastrój. Chodzi po prostu o to, żeby na te kilka minut przeniesc się do innego wymiaru, innego swiata- ciężko mi to wytłumaczyć, to trzeba przeżyć. Szałwia nie uzależnia; poza tym nikt normalny nie mógłby dzień w dzień przenosić się w inną rzeczywistosc (to zbyt wielkie wyzwanie dla psychiki), więc nie wiem, kiedy znowu sięgnę po szałwię. Może za kilka tygodni, może miesięcy. Jedno jest pewne, wrócę ''TAM'' kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuda rudego
euro 4 zł funt 5 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie mam
Carrie, dlaczego stałaś się taką wredną kurwą? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie biore ale...
Poznalam nawet fajnego chlopaka, ale wydaje mi sie ze on cos bierze, muwi ze nic nie wypil a zachowuje sie jakby byl troche pijany nie czuc od niego alkoholu. Ma takie dziwne zamglone oczy. Zapytalam sie go czy cos bierze, na poczatku muwil ze nie a puzniej powiedzial ze kiedys palil pare razy trawke i z 3 razy wzial fete. Zapewnia ze teraz juz nic nie bierze ale ja nie wiem czy mu wierzyc. Tlumaczyl mi ze nie kazdego to wciaga i wgl ale ja naprawde nie wiem, nie ma czystej przeszlosci siedzial 2 lata. Czy moge mu zaufac i co byscie zrobili na moim miejscu? Prosze o odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewffeeffeewf
zamglone oko = trawa albo hera :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie biore ale...
A wiesz cos wiecej na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strona glowna
maryche palilam kilka razy, raz mnie bardzo mocno sponiewierało po niej, wspominam to do dzis heheh, raz amfe wciagnelam to sie przez 40 minut smialam, bardzo intensywnie, bez przerwy, bylo fajnie. no i haszu rowniez probowalam i tez bylo fajnie;d jak sie cos trafi za darmo to biore. dobrze ze z kasa u mnie wiecznie krucho bo w przeciwnym razie to juz bym sie zaćpala bo mam zapedy do tego. ale ratuje sie alkoholem i fajkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie brałam ani nie paliłam nic i nie ciagnie mnie. Myśle ze nigdy nie bede miałą żadnej przygody z narkotykami. Wole napić sie piwa albo wódeczki xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próbujecie wskrzesić trupa
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasevdtrybcytfvngybimmmmk,jhgf
był w moim życiu taki okres ze prawie dwa lata paliłam dzień w dzień zioło potem przestałam na kilka miesiecy i teraz znów pale od miesiąca.Zdażyło mi się wziazc tez kilka razy amfe i brałam tramale i acodiny trochę czasu.Koks boje się waszecia.Do tego wszystkiego dodam ze jestem alkoholiczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasevdtrybcytfvngybimmmmk,jhgf
*wziąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rffg
z 10 lat palilem trawe kilka razy bralem kwasa ,skonczylem ze schizofremia paranoidalna (nie polecam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie biore ale...
I co myslicie- wiezyc mojemu chlopakowi ze nic nie bierze czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poltora roku regularnie bralam amfetamine,,czasem do tego piguly,ale juz mi sie przejadlo,zmienilam towarzystwo i juz nie cpie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poltora roku regularnie bralam amfetamine,,czasem do tego piguly,ale juz mi sie przejadlo,zmienilam towarzystwo i juz nie cpie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedlooded
nigdy nie piłam alkoholu,nigdy nie brałam narkotyków i nigdy nie paliłam a mam 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedlooded
jestem dziewicą, katoliczką i nie zamierzam dac facetowi przed ślubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie biore ale...
Ja naprawde mam problem, prosze doradzcie mi cos:-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj maz niestety bral i skonczyl na odwyku w www.otu.pl na cale szczescie pomogli mu wiec wszystko skonczylo sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważajcie z tym braniem! W Polsce co raz częściej robi się testy i grożą za to spore konsekwencje:( Ale jeżeli już zrobiliście błąd i grożą Wam konsekwencje w postaci testów w pracy czy drogowych to mogę z czystym sumieniem polecić produkty marki UltraKlean. Działają szybko i są baaardzo skuteczne w oczyszczaniu organizmu na thc i innych substancji psychoaktywnych. Plus jest również taki, że od jakiegoś czasu można już je kupić w Polsce. Np: http://www.thc-detox.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×