Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agata123

Ciąża przy regularnym braniu tabletek antykoncepcyjnych

Polecane posty

Gość gość
Tak powinna robić kazda kobieta. No ale wiadomo ze nie kazda o tym pamieta. Poki co najlepiej jest po prostu też przyjmowac jedną tabletkę Folika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę tabletki już od 4 lat zawsze miałam regularny okres... A teraz.... 5 dni temu skończyłam opakowanie... I okresu jak nie ma tak nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po poleceniu znajomej farmaceutki zdecydowałam się na Femiovit. To już 4ty mc odkąd je biorę. Poleciła mi je położna. Wszystko ok, wyniki super,dobrze się czuję. Nie mam mdłości jak przy pierwszej ciązy.Dla mnie to dobrze dobrany suplement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny biorę tabletki antykoncepcyjne 1 miesiąc no i w tym miesiącu ciężko przeszłam grypę żołądkową wymionty i biegunka non stop :( przez to nie wzielam raz czy dwa razy tabletki na czas bo nie było to możliwe przez te wymioty czy taka sytuacja może mieć wpływ na prawidłowe wchłanianie się i skuteczność tabletek przez grype żoładkową ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mialam grypę zoladkowa, przyjelam tabletke jak biegunka się uspokojila ale mimo to sie martwię, piszesz ze nie przyjelas na czas tabletki, ile czasu się spóźniłas z tabletka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wziełam tabletek aż dwa dni pod rząd przez te wymioty nie było takiej możliwości trafiłam nawet do szpitala, po tym wszystkim jeszcze zdarzały mi się biegunki :/ czekam teraz na @ jestem w trakcie 4 tabletek plasibo w czwartek powinnam zacząć nowe opakowanie , z narzeczonym uprawialismy seks przerywany z prezerwatywami mamy problemy bo moj narzeczony jest dosc chojnie obdarzony :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak z prezerwatywywami to powinno być wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie niezrozumiale napisałam chodzi o to że prezerwatyw nie używamy przez to że mój marzeczony ma z nimi problemy ze względu na rozmiar penisa ale staraliśmy się by stosunek był przerywany i na czas wychodził ze mnie , ale jest wszystko w porzadku bo właśnie dostałam @ mimo tej ostrej jelitówki szpitala i pominietych tabletek , pozdrowienia dla was tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pani wyżej wstydzi sie napisać okres lub miesiączka?co to jest @?ja wiem że to jest tzw małpa .czyli pani dostaje małpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Do pań wyżej: zaburzenia żołądkowe (biegunka, wymioty) są NAJCZĘSTSZĄ przyczyną niepowodzenia antykoncepcji hormonalnej.Warto o tym pamiętać, jeśli np.miałyście jelitówkę, zatrucie pokarmowe lub przesadziłyście z alkoholem.Po każdym takim incydencie należałoby się dodatkowo zabezpieczać przez tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za to nie wiem co się dzieje bo mam lekkie krwawienie a termin okresu właśnie jest ok tylko że to jest dla mnie bardzo dziwnie, bo zawsze miałam mocno a teraz tak jakby fałszywy alarm, pytanie czy jak wezmę tabletki antykoncepcyjne to będą one działać? Partner bardzo się obawia że mogliśmy wpaść a ja przez ciężka prace mam dość spóźniony okres czasem, lekarz powiedział że to normalne przy fizycznych wysilkach. Doradzdzie mi czy dobrze zrobiłam że wzięłam ta tabletkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×