Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taki_zwykly_student_medycyny

czy zdajecie sobie sprawde z tego ze sex analny moze powodowac hemoroidy?

Polecane posty

Gość taki_zwykly_student_medycyny

otoz tak! Oczywiscie nie mowie o sexie tego rodzaju raz na 2 czy 3 miesiace, z dobrym natluszczeniem(!!) i w sposob delikatny.. Bo potem lataja do lekarza takie baby zalamane.. nie zdajac sobie sprawy z tego ze to nie najzdrowesze!! Nie jestem jeszcze lekarzem ale jestem na ostatnim roku medycyny wiec mniej wiecej sie orientuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki_zwykly_student_medycyny
no to super! bo jak tak czytam niektore wypowiedzi.. to myslalam ze jednak nie wiecie:P to w takim razie jak mozna naklaniac kobiete do odbywania stosukow analnych zbyt czesto? albo w inny sposob: to czemu kobiety sa takie glupiutkie i pozwalaja sobie robic taka krzywde? dziwi mnie ze wiecie... ale to dobrze ze wiecie:):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_zwykła_studentka_medycyny
Hej student- głupi jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykladowca w AM
taki_zwykly_student_medycyny - Wolałbym,żebyś jednak zmienił zdanie,brutalu. Egzaminy przed Tobą. Jutro z dziekanem robimy męską zabawę,jesteś zaproszony - drogi studencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki_zwykly_student_medycyny
moze i glupia jestem ale w tej kwestii racje mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm.......
siedzenie na stołku całymi dniami w biurze też moze powodować hemoroidy (tzw. horoba urzędnicza). Czy w związku z tym mamy przestać chodzić do roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łojłoj
no popatrzcie hemoroidi od bzykania w druga dziurke no no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki_zwykly_student
ale wieksze prawdopodobienstwo ze dostaniesz hemoroidow od bzykania sie w druga dziurke niz od siedzenia na tylku:P pogadamy za jakis czas jak nie bedziecie sie mogli porzadnie wykupac.. wtedy to Wam sie nawet tego anala odechce hehehe tylko nie przychodzcie do mnie zeby Wam te wstretne dupska leczyc bo to na wasze zyczenie bedziecie mieli niesprawne odbyciki:P:P:P.. no chyba ze otworze sobie prywatny gabinet.. wtedy zapraszam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słyszałeś
kiedyś o jakims pedale z takim problemem?? bo jest to raczej mit tak samo jak ten ze od walenia konia traci sie wzrok :) a ty jesteś pewnie zazdrosną laską ktorej chłopak odszedł do takiej ktora mu daje sie posuwac w drugą dziure,a hemoroidy to choroba tzw.urzednicza i jak kazde zylaki jest spowodowana zanikiem mięsni w wyniku braku ruchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiiiiaczek
Niestety to prawda :( potwierdzam... mnie to spotkało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaannnnnnnnaaaal
Ja wogole nie rozumiem jaka moze byc przyjemnosc dla kobiety walenia w dupsko....:/ przecież nie ma tam zadnych erogennych stref to przeciez nie cipka!! czy ktos mi to wytlumaczy????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogi studencie zwykły
Uświadom się najpierw że hemoroidy to nie tylko konsekwencja seksu analnego. Są tacy co mają i nigdy tego nie robili. Z naszymi problemami na pewno nie przyjdziemy do ciebie, tego możesz być pewien/pewna. Z naszymi problemami idziemy do porządnego lekarza, który nie skojarzy od razu hemoroidów z seksem analnym. Dobry lekarz proktolog to taki, który rozumie skrępowanie pacjenta związane z tą częścią ciała i zdaje sobie sprawę z wielości przyczyn powodujących hemoroidy. I przede wszystkim nie czuje obrzydzenia do pacjenta. A ty masz zadatki na lekarza świnię, który zostaje proktologiem bo nie dostał się na atrakcyjniejszą specjalizację. Czyli lekarz do dupy dosłownie i w przenośni. Do takiego lekarza idzie się tylko raz - pierwszy i ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jak kobieta jest zbudowana...a przyjemność może być..jak najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Pochwa
też mam ten problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli student medycyny na prawdę studiuje medycynę... to kaktus mi na ręce wyrośnie... Nawet prawdopodobne, że w ogóle nie jest studentem... Nie jesteś przekonywujący/ca... Użyłbyś może medycznego jezyka, zamiast zwykłej ubogiej paplaniny. Temat założony przez chłopaczka, któremu dziewczyna nie pozwala na tego typu pieszczoty, albo przez kobitkę, która raz próbowała analu (bez przygotowania i nieumiejętnie) i bardzo bolało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do aaaaaaaannnnnnnnnaaal Bardzo chętnie Ci to wytłumaczę :) Odbyt jest traktowany właśnie jako strefa erogenna, ze względu na to, że zawiera ogromną liczbę erogennych zakończeń nerwowych. Dlatego właśnie dla wszystkich (którzy wyzbyli się oporów psychicznych) rimming (pieszczoty oralne okolic odbytu) jest tak przyjemny. Nie wspominając o seksie analnym (zarówno kobiet jak i mężczyzn - u mężczyzny dodatkowo stymulacja prostaty), który dostarcza licznym parom o wiele silniejszych orgazmów, niż podczas tradycyjnego stosunku. To, że ktoś nie preferuje tego rodzaju pieszczot, może mieć swoje powody w religii, w niedoświadczeniu seksualnym co do szukania nowych podniet, w barierze psychicznej, dotyczącej nieczystości takiego stosunku (głównie spotykane u kobiet) lub złym przygotowaniu do stosunku analnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki_zwykly_student_medycyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki_zwykly_student_medycyny
nie zamierzam nikomu udowadniac ze jestem studentem czegokolwiek.. w zasadzie to przeciez nawet nie mialabym jak.. niestety drodzy forumowicze taka jest prawda i kazdy lekarz majacy do czynienia z ta przypadloscia potwierdzi moje zdanie( proktolog lub chirurg).. sprawa jest prosta- stwierdzilam fakt- sex analny moze byc przyczyna hemoroidow( a tekze szczeliny odbytu).. i niestety ale nie zgodze sie ze zdaniem ze hemoriody spowodowane moga byc przez siedzacy tryb zycia.. owszem moga.. ale musi dojsc cos jeszcze.. np zla dieta a co za tym idzie za twardy lub za miekki stolec(!!).. i tu jest roznica ze ze aby miec problemy z hemoroidami nie wystarczy siedziec na tylku.. natomiast wystarczy uprawiac czesto(!!) i nieumiejetnie sex analny by po jakims czasie poznac jak to jest fajnie miec kalafiorki w tylku:P nie zamierzam tu uzywac medycznego jezyka.. kazdy ma google i dostep do wiedzy jaka posiadaja lekarze.. nie kazdy lekarz uzywa fachowego jezyka.. ja jestem studentem i nie zamierzam sie przed nikim popisywaac.. i jak bede lekarzem to bede tlumaczyc wszystko swoim pacjentom w najprostrzy sposob:P:P tak wiec ludzie opamietajcie sie troche!! po to kobieta mi cipeczke zeby jej uzywac.. usta tez ma:) natomiast odbyt powinien glownie sluzyc do oddawania stolca ewentualnie do urozmaicenia sexu .. ale nie za czesto!!.. poprostu nie pojmuje jak mozna zastapic normalny sex analnym.. chyba robia to mezczyzni o sklonnosciach homoseksualnych.. kobiety nie dajcie sie i nie poswiecajcie! nie wmawiajcie sobie ze lubicie jak nie lubicie( tu tez moglabym z medycznego punktu wiedzenia spierac sie o zasadnosc "lubienia"tego sexu!a jak lubicie to sie opamietajcie i nie pozwalajcie facetom za czesto! do facetow nie mam apelu bo jestescie zazwyczaj samolubni i wszystko macie w nosie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś kto jest łapiduchem
Po pierwsze pacjenci lepiej są wyedukowani na temat swoich własnych chorób niż lekarze. Po drugie hemoroidy może,ale od naprawdę niumiejętnego seksu. Ktoś kto taki seks lubi zabiera się do niego z odpowiednim przygotowaniem. Po trzecie sama nie znasz,to się nie wypowiadaj. Po czwarte kalafiory są od infekcji HPV,a nie są to hemoroidy,więc się doucz. Po czwarte od częstego seksu analnego rośnie ryzyko raka odbytnicy i od tego się umiera,a od guzków krwawniczych w zasadzie nigdy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morgit
Mam wielu przyjaciol homoseksualnych ktorzy robia to dosc czesto zapewne jak to okresliłes/as nieumiejetnie a jakos nie skarżą sie na hemoroidy, a wspolzyja juz tak...od dawien dawna pewnie jak jeszcze mama Ci pieluchy zmieniala:) tak to jest jak sie studiuje medycyne za 200 zlotych na studium:) zainwestuj w podreczniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś kto jest łapiduchem
Akurat tu stanę w obronie. Nie ma medycyny na studium. Na studium to można studiować ratownictwo lub pielęgniarstwo. W przypadku hemoroidów nadal się zżymam, ale jak Polak chce to potrafi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to teraz ja
luuuuudzie DUPA JEST DO SRANIA a nie do jebania!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki_zwykly_student_medycyny
ktos---> nie zrobiles wrazenia:P chyba nie zdajesz sobie sprawy co to HPV.. a wiedza oparta na wyszukiwaniu czasem nie jest wystarczajaca no w kazdym razie kalafiory- kalafiorami.. przewaznie sa to napuchniete sino-fioletowe zyly ktore tworza sie tuz przy odbycie( te najtrudniej usunac bo pomaga jedynie operacja.. bolesna i dosc dlugie dochodzenie do siebie).. lub poprostu hemoroidy -kalafiory wypadajace z odbytu nie wygladaja ani estetycznie.. ani podniecajaco( tak wiec po kilkudziesieciu takich stosunkach watpie czy ktokolwiek -jesli zacznie cierpiec na te przypadlosc- bedzie mial w golwie sex analny).. w kazdym razie powiedzialam swoje.. nie gadam juz bo polacy sa strasznie przemadrzali i najlepiej lecza sie sami.. a jak juz jest naprawde zle.. i kupki nie mozna zrobic.. to wtedy sie leci do lekarza ze spuszczona glowa i udaje glupka:) coz.. milego sexu analnego.. moze sie kiedys spotkamy:P ps ostatnio bylam przy usuwaniu zylakow odbytu.. ciekawe doswiadczenie.. ale chyba nie dla tej pani:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"hemoroidy -kalafiory wypadajace z odbytu nie wygladaja ani estetycznie.. ani podniecajaco\" Mów za siebie, misiaczku - kogo nie podniecają to nie podniecają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bravo student
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiiiiaaa
oj dziewcze ja sie nie dziwie ze polacy sami sie lecza skoro lekarze sa twojego pokroju :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie dziewcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiiiiaaa
moze chlopaczek?? hihihi ale pisze jak dziewczynka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie mam
sexu analnego ale za to hemoroidy :( no i co ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×