Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pewno że lubię

Jak ktoś nie ma z kim pogadać...

Polecane posty

Myszka, co u Ciebie słychać? Jak mija dzionek pomijając złą aurę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ona_ jakoś nieciekawie mi się zaczął dzień..Poza tym ,że sie niewyspałam,bo się w nocnego marka bawiłam :)Komputerek mi padł...Co mnie nie ucieszyło.. Piszę z drugiego...Poza tym nieciekawe wieści o pracy...Więc tak mnie to dobiło,że od razu pomyslałam o Was:) I juz mi weselej...Zaraz zabieram się do porządków.. a co u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem jak Wy...ale ja już dnia bez Was,bez tego topiku nie wyobrażam sobie...;) Cześc Pewno..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka, cieszę się, że nie smucisz się :) W końcu wszystko się poukłada:) Ja rzno wstałam, zrobiłam zakupki, ugotowałam już obiadek, a teraz siedzę i relaksuję się z Wami :) Dziś moje kochanie ma urodzinki, więc zapowiada się miły wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety opuszczam Was na jakiś czas, wyjeżdżam w czwartek i nie wiem kiedy wrócę. Najdłużej nie będzie mnie dwa tygodnie. Będę tęskniła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona_!! Też masz kogoś prawda? Bo mi tu kiedyś Pewno na topicu ściemniał,ze Wy wszyscy to single..;) Wiesz..tak sobie myslę,że mogłybyśmy wymienić się mailikami... Zawsze to miło do kogoś napisać..tak ,żeby Pewno nie czytał:):) Złóż życzenia ode mnie swojemu Mężczyznie...I miły wieczór będzie na pewno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam was, bo widzę, że macie, już swoją forumową paczkę. Fajnie tak!! PApa!🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Pewno...sprawdzałam i to nie raz... I dlatego na dzień dobry nie dostałes👄...bo jestem zła na Ciebie... obiecanki -cacanki...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka, tak, nie jestem sama już od 7 latek :) Dziękuję pięknie za życzenia :) Pewno prześle Ci mojego maila i nr GG (poza forum ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak..nie dość,ze komputrek mi padł..to jeszcze Ona_wyjeżdza... Mam nadzieję,ze bedziesz miło spędzać czas i wracaj do nas szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona_ i mój adres i numerek gg posiada Pewno..więc Pewno podziel się z Ona_;) A tak przy okazji..jaki on ma dar przekonywania:D Wszytskich nas ma i adresy i gg..Co za facet... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka, Pewno nie dość, że ma numerki to jeszcze zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie...Gdzie on się uczył tego?? :D Na szczęscie taki jakiś on godny zaufania:D...więc może tego nie wykorzysta...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka no ja tak myślę, że nie wykorzysta :) niech by spróbował:P Myszka, jesteś teraz na gg? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz niestety nie ma mnie na gg...Mam w tym komputerze co się dziś cholernik zepsuł,a teraz korzystam z taty kompa...mam nadzieję,ze dziś będzie naprawiony.. Widzę,że też masz mężczyznę skorpiona...;)? Wymienimy poglądy poza forum;) Jak dla mnie to bardzo specyficzny znak zodiaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka, dobrze, ze masz drugiego kompka. Ja ma tylko jeden u rodziców i jak jadę do siebie to nie mam jak się komunikować ze światem, pozostaje mi tylko tel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, skorpiona... Moja ciocia mówi tak (ona też ma męża skorpiona) - skorpion jest dobry do czasu, ale jak Cię uszczypnie to Ci w pięty wejdzie- i ma rację kobitka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno !!Wybaczam Łobuzie nasz..Masz👄👄👄👄!! Dobrze,że chociaż telefony sa co? Tylko żałuję,że tu gg nie ma...Ale tu mam jakieś zabezpieczenia straszne w kompie i za nic gg nie działa..A tacie to na rękę,bo były czasy kiedy rozmawiałam na gg prawie całą dobę... :D Tzn,że mieszkasz ze swoim Kochaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka, tata wiedział co robi ;) Tak, mieszkamy razem :) Piszę maila do Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wiedzial ,wiedział...Jak jeszcze ten mój facecik nie zamieszkał z nami( czyli nie przyniósł swojego kompka;)) to autentyczny grafik robilismy z tatą o to kto siedzi przy kompie..I grozil mi,że zablokuje gg;) I zrobil tak,ale całkiem przypadkiem...:D Był tu kiedys topik o facetach skorpionach,fakt ,ze naszemu nie dorównywał bo miał tylko półtorej stronki,ale wszytsko co dziewczyny pisały było świętą prawdą;) Czekam na mailika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mail już poszedł, a topik o skorpionach nie omieszkałam pominąć;) Myszka, Twój Mężczyzna, też z tego znaku? :) Czasami gg nie działa, przez antywirusa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już przeczytałm ,już odpisałam...;) Skorpion i to w każdym calu...A ja Rybka,niby powinniśmy się dogadywac bez słów..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×