Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tati_

zmotywujcie mnie, bo inaczej nie wiem co będzie

Polecane posty

ja mieszakam pomiedzy stavanger a bergen - Stord sie nazywa miasteczko:) ja w sierpniu tez sie dopisze na glodowke biore lkarnityne przy tych wszystkich cwiczeniach:) dobranoc widze ze sie wszystkie powoli odzywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem :) ale lipa u mnie straszna, 2 dni wytrzymuję, a potem jem, co popadnie:/ dziś 1 lipca, chciałabym zacząć jakoś normalnie. Będę się ostro trzymać do 16 lipca, bo wtedy wyjezdzamy ze znajomymi i muszę jakoś wyglądać, a potem przechodzę na jakąś spokojną, zrównoważoną dietę, bo już jestem zmęczona tym ciągłym chudnięciem i tyciem na zmianę:/ dorotka, a ile teraz ważysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he kochana ja waze pewnie juz z 64/65kg, u mnie niby dobrze ....ale od jutra glodowka, albo taka pol gldowka..typu tylko jeden jogurt albo tylko jeden owow dziennie....i tak che 2-3 tyg ...a pozneij postarams ie normalnie..tak jak ty tati mam juz dosyc...ale musze schudnac do 55 i wtedy zaczne spokojniej ostatnie 5 kg, ale te 10 chce jak njaszybciej si epozbyc caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dorotka :) właśnie wciągnęłam śniadanie (nie pytaj co) i jestem wściekła na siebie, nawet nie masz pojęcia jaki mam kryzys, ciągle chodzę rozdrażniona, bo wiem, że nie uda mi się schudnąć tyle ile chciałam. czuję się gruba!!:// dorotka, a może przez jakiś czas razem pociągniemy głodówkę, ja chcę zrobić 14 dni i zaczynam od teraz. samej mi ciężko, ale gdybyś się przyłączyła, to byłoby raźniej Trzymaj się! musimy pogadać na gg. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co z Wami??? dajcie znać, co u Was słychać, jak odchudzanie? no i w ogóle co porabiacie :) stęskniłam się!! :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem i amm dobre wiadomoscie......skonczylam stusia z bardzo dobra ocena , obrone zdalam na najwyzsza ocene...:) dlatego z kumpleka pijemy teraz, ale caly dzien zjadlam tylko troszke truskawek , pije cole light i nie wiem czy dbrze czy nei ale uwilbiam cole light i nei ma przeciez kalorii przez nastepne dwa tyg glodowka cwiczenia i jesli eni wytrzymuje to truskawki i tylko tyle......za dwa ryg rodzice beda tutaj , ale za 3 tyg mam en swoj wielki dzien wreczenia dyplomu do tego czasu che miec 8 kg mniej !!! mysle ze z glodowka i cwiczeniami uda sie ... buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki przemyslalam wszystko dokladnie i wiem ze za 3 tyg moge miec 6-8 kg mniej , ale poniewaz ja cwicze przynajmneij 3h dziennie, musze miec jakas energie a wiem doskonale ze 3 tyg niejedzenia nie pozwala mi cwiczyc intensywnie......dlatego przez pierwszy tydzien zjem jogurt dziennie ( 60kcla) plus platki owsiane i jakies owoce, wszytsko nie przekraczajace 400-500kcal....a po 4 juz nic nie jem , i zobacze jesli w ciagu tyg cwiczac codziennie tak jak dotychaczas dodajac kilka rzeczy z cwiczen ....jesli schudne 3-4kg do pszyszlego piatku to kontunuuje ta jogurtowo owocowa dietke...jem l karnityne i fenyloalanine....by miec lepsza wytrzymalosc, zaraz lece do pracy po pracy ide na 45 min spinningu pozneij cwicze brzuszki pozneij 30 minut biegu z interwalami ( 5 minut biegu 1 minuta marszui znow5 min biegu etc) nastepnie cwicze na rece, po czym 30 min na crosstrainer pozniej nogi i zakoncze biegomarszem 30 minut i pojde na saune...taki moj plan , jelsi chodz o jedzenia to jogurt z platkami i kiwi , plus troszke truskawek i cola light bo ja uwielbiam .....na silwoni spale ok 2000kcal....zjem ok 300kcal, wiec chyba ok caluski i piszcie jak wam bedzie szlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka, zostawiłam Ci wiadomośc na gg, a tutaj chciałabym Ci gorąco pogratulować obrony pracy i ukończenia studiów z takim świetnym wynikiem!!!!!!! :) 🌻 :) 🌻 :) 🌻 Wierzyłam z calego serca, że wszystko pójdzie po twojej myśli i naprawdę bardzo, BARDZO się cieszę z Twojego sukcesu!!! :) wiem, jak bardzo Ci na tym zależało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaAll
w wieku 12 lat byłam małym pączuszkiem jakos mi odbiło i zaczęłam się odchudzać bardzo szybko jakoś zaskutkowało i rzeczywiście schudłam tylko az od tamtej pory do teraz mam 18 lat mój brzuch jest zwiotczały jestem taka normalnanad pepkiem mam 71 cm a pod 82 ale skóra na brzuszku moge ja ciągać normalnie! chciałabym mieć jedrny brzuszek robie brzuszki od bardzo bardo dawna mam miesnie brzuszka ale ta skora zostaje ! łachudra jedna jak jej sie pozbyc??kobietki pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magy
Ja mam 174cm wzrostu i ważę 56kg, wyglądam jak słoń =( ale się odchudzam, szkoda tylko, że jedzenie jest takie dobre.. =( trzymajcie się!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×