Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mikrodermabrazja

mikrodermabrazja

Polecane posty

Gość onaxxx25
MIKRODERMABRAZJA to inaczej peeling diamentowy ktory polega na mechanicznym scieraniu naskorka za pomoca urzadzenia ssacego zakonczonego glowica diamentowa. Obecnie poddalam sie juz 4 zabiegom z ktorych jestem bardzo zadowolona. Moim problemem byly (pisze w czasie przeszlym bo naprawde efekty sa swietne!!) kurze lapki i drobne linie wokol oczu ktore mimo tego ze stosowalam rozne kremy niezaleznie z jakiej polki poglebialy sie i a nie jest nam latwo kobietom patrzec na to spokojnie:) dzieki temu zabiegowi skora odzyskala swoja jedrnosc jest widocznie odmlodzona(znajomi pytaja jakich kremow uzywam:) a zmarszczki ulegly znacznemu splyceniu:) skora jest swieza promienna swietnie przyjmuje kremy i makijaz pozostaje znacznie dluzej swiezy i promienny.. Polecam wszystkim dziewczynom zwlaszcza ze zabieg nie powoduje zadnych uczulen, nie ma zadnych przeciwskazan to najszybszy i bezbolesny sposob by uzyskac piekna cere:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaxxx25
a co do wypowiedzi dotyczacych jakichkolwiek powiklan po zabiegu uwazam ze to zalezy wszystko od kosmetyczki ktora POWINNA wiedziec jaki masz typ skory i jak ona moze zareagowac na taki a nie inny zabieg! pierwszy moj zabieg byl bardzo delikatny gdyz moja kosmetyczka od razu wiedziala ze moja skora jest wrazliwa i deliktna ,cienka chos wcale sie mnie o nic nie pytala...a pozatym zawsze po zabiegu kosmetyczka powinna nalozyc maseczke algowa. ja na miejscu osob majacych jakiekolwiek problemy ze skora po tym zabiegu udalabym sie ponownie do osoby ktora mi ten zabieg wykonala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angellllll
czy moze znacie jakies miejsce w poz gdzie zrobią ci ten zabieg profesjnalnie i do 150 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilinkja
hej, mam pytanie do osób ktore miały mikrodermabrazje i znają się na tym za 2 miesiace mam wesele, chcialabym wyglądac ladnie, moja buzia nie jest zła, ale swieci się, mam kilka przebarwien, blizn po tradziku, nierownomierny koloryt, pare gródek, prosaki na policzkach, kilka dni temu robilam mechaniczne oczyszczanie twarzy zakonczone algami, myslalam zeby teraz zrobic mikrodermabrazje, jeden zabieg dla wygladzenia, kosmetyczka polecila mi wykonac go po 3 tygodniach od oczyszczania, zostanie mi potem miesiac do slubu, czy mogę po tygodniu od mikrodermabrazji zaczac sie opalac? a jesli nie to jak to ulozyc zeby wszystko sie udało i zebym miala ładną buźkę na weselu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellli
Hej.. ja mialam wczoraj mikrodembrazie i nie jestem zadowolona.. nie widac poprawy.. zabieg trwal z 10 min, zaplacilam az 170 zl... oczyszczala mi tym urzadzeniem z 4 minuty a potem nalozyla maseczke na 5 min i koniec.. bylam u dermatolog nie u kosmetyczki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak bylas u dermatologa
to perwnie mialas robiona dermabrazje, a nie mikrodermabrazje. Dermabrazja jest zabiegiem bardziej intensywnym i ja moze wykonac tylko lekarz dermatolog, w gabinecie kosmetyczka ci tego nie zrobi..no chyba ze jest to gabinet wspolpracujacy z dermatologiem, ale wtedy tez zabieg wykonuje dermatolog. Faktem jest ze nawet po dermabrazji po jednym zabiegu nie bedziesz widziala jakis szczegolnie zadowalajacych efektow. Niestety wszystkie zabiegi kosmetyczne maja to do tego, ze dopiero po serii sa zauwazalne efekty, a zalecane serie to przewaznie 6-10 zabiegow, ale to tez jest indywiduane zalecenie w zaleznosci od potrzeb klienta i jego problemow z cera. Wiec decydujac sie na jakikolwiek zabiek trzeba wziac pod uwage koszty takich zabiegow..a raczej seri zabiegow. Bo poprostu decydujac sie tylko na jeden zabieg jest to wyrzucenie pieniedzy w bloto, bo efekt przewaznie jest zaden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociak5
Heeeeeej Co dermatolog Ci przepisał na pryszcze, pochwal się? Już próbowałam tylu specyfików, jak na razie ziółka służą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkaaa
Drogie Panie, nie wiecie czy osoba noszą aparat stały na zębach może poddać się zabiegowi mikrodermabrazji? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a czy mikrodermabrazja jest w stanie usunąć te wszystkie podskórne świństwa? (mam na myśli np. czarne kropeczki w okolicy skrzydełek nosa,na nosie) czy tylko wygładza skórę? i czy faktycznie zmniejsza widoczność porów..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menia82
Dzień dobry, mój syn przechodził bardzo ciężko ospe, która niestety zostawiła straszne ślady na twarzy (nie mówie o reszcie ciała), ma 4 lata, i minęło już 2 miesiące a te blizny tylko sie wyostrzaja, czy taki zabieg mozna wykonać na 4 latku i gdzie w warszawie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina09ki
tak pomoże ja u córki robiłam mikrodermabrazja jest sposobem usuwania zrogowaciałego naskórka,, w wawie polecam: http://www.zadbajosiebie.com.pl SALON URODY MERLINIEGO 4 (WARSZAWIANKA) 02-511 WARSZAWA TEL.0228980510

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka_warszawianka
No wlasnie ja tez chodze do tego salonu. ogolnie to jest tanio(ktos pytal do kwoty 150 zl) mozna wykupić pakiety, swoja droga dobry pomysl na prezent:)) Pamietajcie o tym, ze po pierwszym razie moze nie byc efektu, jesli sie mialo duzo przyszczy np;)) A teraz sa fajne promocje http://www.zadbajosiebie.com.pl/promocje.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria 13
Czytam wątek i...zastanawiam się, może w przyszłym tygodniu odwiedzę kosmetyczkę? zorientuje się w cenach i ofercie... mam przebarwienia posłoneczne na twarzy i plamki po tradziku, niewielkie, ale może je zlikwiduję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink00
Witam Zapraszam na zabiegi mikrodermabrazji-pelingu kawitacyjnego-ultradzwieków czy kwasów. Zabiegi wykonuje na terenie Wrocławia i w okolicach, u siebie w domu lub na życzenie klientki u niej. oferuje przystepne ceny i miła atmoserę Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod email: annabrowko@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataAgata
Jeżeli mikrodermabrazja to tylko w Enklawa Day Spa .Jest to autoryzowany Instytut Dermalogica i swietny sprzęt do mikrodermabrazji korundowej.Bez porownania do diamentowej!!!Robiłam diamentowych chyba z 8 i nic a tu po jednej zluszcznie jak po jakimś chemicznym peelingu.Tam kosmetyczki naprawdę wiedzą co robią .Szczególnie Pani Marta - właścicielka. Ich strona enklawaspa@enklawaspa.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataAgata
Napisałam adres email więc prostuję:www.enklawaspa.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graca oferta
Aktualna oferta Groupon.pl w mieście Poznań:49 zł zamiast 125 zł na mikrodermabrazję diamentową na twarz z serum i maską algową w Salonie kosmetycznym ASTARTE http://www.groupon.pl/in/.Cw5MFQ/,89531?nlp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikrodermabrazja opole 48zl
Aktualna oferta Groupon.pl w mieście Opole:48 zł zamiast 120 zł za zabieg mikrodermabrazji twarzy szyi i dekoltu w Studio Urody Estetica http://www.groupon.pl/in/.Cw5MFQ/,94715?nlp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tu cos super
Aktualna oferta Groupon.pl w mieście Kraków:49 zł zamiast 140 zł za Zabieg Mikrodermabrazji Diamentowej Twarzy z Serum, Sonoforezą oraz Maską Kremową i Masażem Twarzy w Studio Piękna Dodatkowo 20% Zniżki na Makijaż Permanentny i Zabiegi Medycyny Estetycznej http://www.groupon.pl/in/.Cw5MFQ/,105263?nlp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliszka77
http://www.youtube.com/watch?v=goLu7kGEHeg&NR=1 na filmie jest bardzo dobrze i ze szczegółami wytłumaczone czego dotyczy zabieg. Dla Warszawy to cena tylko 75zł. tak przynajmniej wynika z oferty zakupów grupowych na stronie www.wartorazem.pl Warto się zaopatrzyć już w takie 2 kupony bo zabiegi oczywiście w zależności od stopnia zatrucia skóry dają najlepszy efekt za drugim razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biały_miś
Przez wiele lat mialam trądzik, leczony na miliard sposobów, m.in. hormonalnie, efekty były słabe, teraz, mając 23 lata, nadal czasami wyskakują mi czasami pojedyncze wykwity, ale większym problemem są blizny i przebarwienia. Poszłam do dermatologa, zapytać o kwasy niestety byłam wtedy wyjątkowo zsypana, dostałam duac i isotrexin do stosowania po razie w tygodniu na noc, a co do kwasów to pani dr powiedziała, że to juz na własną rękę, ale skoro cos mi wyskakuje, to mogą nie chcieć robic. poszłam do kosmetyczki pare dni pozniej juz bez tych syfów, ale zamiast kwasów (skóra była przesuszona) zrobiła mi mikrodermabrazje diamentową. Zaczełam tez stosowanie tych przepisanych maści, plus jeszcze acne-derm na dzien, a na noc w te dni kiedy nie smarowałam sie lekami, mocne nawilzanie. No i moja skóra stała sie strasznie podrażniona i przesuszona. Wczoraj poszłam po dwóch tygodniach na drugą mikrodermabrazje i pani kosmetolog mi powiedziala, ze nie wolno łączyć mikrodermabrazji i isotrexinem (izotretinoina). A w necie wyczytałam, ze to nie tak, ze nie wolno, ale faktycznie występują w takich sytuacjach podrażnienia, bo działanie żrące jest nasilone. Zapisałam sie do dermatologa na za dwa tygodnie, dzień pozniej na trzecią mikrodermabrazje. poradzcie mi, odstawic ten isotrexin do czasu wizyty u dermatologa? Nie chciałabym rezygnować teraz z mikrodermabrazji, chciałabym zrobic jeszcze 4 mikrodermabrazje do konca roku, modląc sie ze nic nowego nie wyskoczy, smarując sie duakiem i moze wtedy wrócic do isotrexinu? Czy moge jednak stosować równolegle z bardzo silnym nawilzaniem? Boje sie tez, bo wyczytałam, ze po isotrexinie moze nastąpic wysyp, bo skora sie oczyszcza, a nie chcialabym, zeby mnie wysypało na mojej nowej bezdziobowej twarzy. Prosze, pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jESTEM PO DRUGIEJ MIKRO I ... po pioerwszej nie był żadnego efektu a po drugiej koszmar . Pryszcz na pryszczu , nie zdecyduje sie chyba na mikro . Teraz już wygoiło mi sie ale nie mam zamiaru wydawac kupę kasy na trądzik. Polecam piling lirene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabieg ten jest metodą mechanicznego złuszczania naskórka i pozwala na powolne ścieranie powierzchni skóry, warstwa po warstwie, aż do uzyskania pożądanego poziomu, pod stałą kontrolą oczywiście. Dzięki temu zwiększa się produkcja kolagenu i elastyny, stymuluje naturalny wzrost nowej tkanki, która zastępuje tkankę usunięte. W wyniku usunięcia wierzchnich warstw naskórka skóra staje się gładsza i bardziej elastyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×