Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mikrodermabrazja

mikrodermabrazja

Polecane posty

Gość gość
Jeśli mikrodermabrazja to tylko korundowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja262
Pierwszy raz zabieg mikrodermabrazji miałam wykonany w krakowskiej klinice SCM estetic. Po zabiegu byłam zadowolona nie tylko efektem, ale i obsługą. Skóra była odżywiona, oczyszczona i wygładzona. Polecam ten zabieg i przy okazji klinikę też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się zmagałam z przebarwieniami i pomogła mi własnie mikrodermabrazja diamentowa. Na zabieg zdecydowałam się w moim zaufanym gabinecie z Józefosławiu - Beauty Bar - pod Warszawą. Powiem Wam, że efekt jest po prostu WOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda9991
U mnie mikrodermabrazja również zadziałała na przebarwienia. Jestem zadowolona, że aż w takim stopniu można je było zredukować. Osobom z Krakowa polecam klinikę SCM estetic, bo tam świetnie mi doradzili również pielęgnację na co dzień po zabiegu. Stosuję się do tego i stan mojej skóry się znacznie poprawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaOOO
Robiłam mikrodermabrazję diamentową w Estetyka Day Spa i jestem bardzo zadowolona z rezultatów. Skóra jest wygładzona, suche skórki zniknęły, pory mniej widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) miałam niedawno ten zabieg i po nim się nie malowałam, dałam skórze odpocząć. Jedynie przed zabiegiem oczyściłam twarz emulsją micelarną Cetaphil EM, a w ddomu po zabiegu nawilżyłam kremem z tej samej serii Cetaphil PS Lipoaktywny. Fajne dermokosmetyki,które skutecznie nawilżają, dbają o skórę, zwaszcza tą wrażliwą i bardzo wymagającą, np po takich zabiegaach mikrodermabrazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem zadowolona po zabiegu, skóra gładka, piękna, mogłaby taka zawsze być :) Zabieg wykonywałam w Day Spa Dermalogica w Zielonej Górze http://dermalogica.zgora.pl/listazabiegow/ Z efektu podoba mi się jeszcze rozjaśnienie przebarwień a mam z nimi problem bo mam skłonność do wyprysków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam duze doswiadczenie z mikrodermabrazją korundową. Miałam kilkanaście zabiegów w ciągu kilku lat. Zawsze moja buzia po tym zabiegu jest gładka i rozswietlona. Ostatnio po mikrodermabrazji miałam nakładane koreańskie kosmetyki, serum i maski - mówie Wam to najlepszy zabieg jaki miałam. Polecam zabiegi w Poznaniu w gabinecie Beauty Premium www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×