Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mikrodermabrazja

mikrodermabrazja

Polecane posty

Spróbuj zabiegu laserem Fraxel - wygładza skórę, poprawia jej koloryt...usunie ci te blizny. Polecam centrum DER-MED

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby co to mam do odsprzedania 5 zabiegów mikrodermabrazji diamentowej w salonie kosmetycznym PER SE w Chorzowie za 179 zł (zamiast 600zł) Zainteresowanych proszę o kontakt na maila: sobczyke@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia555
czy robił ktoś mikrodermabrazję na rozstępy? Jak tak to działa czy nie?Opłaca się wydawać tyle kasy, bo "trochę" to kosztuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jeśli chodzi o Wrocław to ja chodzę i szczerze polecam Dermamed-tam mikrodermabrazja jest za 99zł. diamentowa lub korundowa. A teraz mają promocję na mezoterapia+mikro za 99zł. Robiłam i wiem,że nie tylko cena jest konkurencyjna ,ale samo wykonanie i efekt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia8323
witam ...Mialam robiona mikrodembrazje 4 dni temu moge teraz na twarz uzywac pudru???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynnnkowaaa
Powiem Wam ze jest różnica miedzy zabiegiem robionym w gabinecie kosmetycznym,a gabinecie medycyny estetycznej. Sama robiłam mikrodermabrazje w kos-medzie i powiem Wam ze moja skóra po ciazy ,wszelkie przebarwienia zniknęły,co mnie bardzo ucieszyło bo nie były to juz dla mnie estetyczny widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraWro83
W moim przypadku mikrodermabrazja dała świetne efekty. Robiłam 3 zabiegi w Centrum Estetyki dr Kulczyckiej we Wrocławiu i mogę szczerze polecić ten gabinet. Bardzo dobry sprzęt i pełen profesjonalizm sprawiają, że chce się tam wracać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziutka mutka
Uwazam, ze najlepsza jest mikrodermabrazja korundowa. Ja chodzę na zabiegi w Poznaniu do salonu kosmetyki leczniczej. Nie wiem dlaczego, ktos wczesniej napisał, ze lepiej chodzic do gabinetu medycyny estetycznej, wszystko zależy przecież od sprzętu jaki posiada dany gabinet i od umiejętności i wiedzy osoby wykonującej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććć123456
Polecam serdecznie Studio Select na Kabatach. Mają mikrodermabrazję diamentową i korundową. Buzia wygląda promiennie i świeżo. Czułam się w gabinecie bardzo komfortowo. Pełen profesjonalizm. 730 607 000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś zapisałam się na mikrodermabrazję, ale na miejscu w salonie zdecydowałam się na zabieg odmładzający z rollerem z peptydami biomimetycznymi. Dla mnie okazał się strzałem w dziesiątkę, trochę się bałam tych igiełek, ale to tak krótko trwa że wytrzymałam. Polecam salon w Poznaniu na ratajach, nr tel.530777610

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam mikrodermabrazję, bo jest dobra na wszystko:) przebarwienia, zmarszczki itd. będę niedługo szła do http://rezydencjaurody.pl na mikro i myślę, że niedługo moja skóra będzie idealna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona333
hej, ja zawsze robie zabieg mikrodermabrazji w Instytucie Zdrowej Skóry i jestem bardzo zadowolona, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mikrodermabrazje chodze do salonu Black Pearl (Krakow). Odkad zaczelam chodzic na te zabiegi moja skora jest gladsza, bardziej promienna, pozbylam sie zaskornikow i przebarwien po tradziku :) szczerze polecam ten salon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam wykonywana trzy razy mikrodermabrazje w Black Pearl w Krakowie i dzieki temu poradzilam sobie z pryszczami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka2014
Ja polecam mikrodermabrazję połączoną z oxybrazją i infuzją tlenową. Jest to nowość w Body and Beauty Clinic w Warszawie. Bardzo fajnie działa i nie tylko ładnie złuszcza naskórek ale później skóra jest także nawilżana i wtłaczane są w nią składniki aktywne:) Skóra jest potem odświeżona i promienna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dbamosiebiee
A ja polecam mikrodermabrazję korundową, z której korzystałam tydzień temu w salonie Beauty Premium w Poznaniu. Po mikrodermabrazji miałam nałożoną specjalną maseczkę z kolagenem krystalicznym. Dawno moja skóra nie była tak pięknie oczyszczona i wygładzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele razy juz robilam mikrodermabrazje, bo mam problemy z tradzikiem, ale najlepiej wykonana byla w Black Pearl w Krakowie. Teraz juz chodze tylko do tego salonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile razy w jednym wątku można reklamować salon?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widać można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta211
U mnie mikrodermabrazja korundowa dała bardzo fajne efekty, bo nie mam praktycznie śladu po pozostałych po trądziku licznych śladach na twarzy. Robiłam ją w Łodzi w Laser Glamour http://www.laserglamour.pl/ i jestem bardzo zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię sobie sama mikrodermabrazję korundową w domu ( korund ze Zrób Sobie Krem z domieszką hypoalergicznego balsamu do ciała Iwostin i kilkoma kroplami olejku z drzewka herbacianego lub cytrynowego ) mam tłusta cerę , stosuję 1x w tygodniu , bardzo dobre efekty daje też oxybrazja , ale to już w gabinecie kosmetycznym. Po oczyszczaniu nawilżający krem z jedwabiem z Kremowych Sakiewek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W domu to mozesz sobie zrobić peeling korundowy, a nie mikrodermabrazję korundową. To bardzo duża różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulinka
Ja Wam polecam tak jak któraś poprzedniczka połączenie Oxybrazji z Infuzją tlenowa DualOxy w Krakowie ma go gabinet Rubinkiewicz Med Clinic, robiłam tam mikrodermabrazję a teraz przerzuciłam się na Oxybrazję. Dla takiej cery jak moja czyli suchej i naczyniowej a mimo to z wypryskami daje fajny rezultat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikro jest świetne. Ja chodzę do http://yennefer-studio.pl/ bo nie dość, że mają świetny i najnowocześniejszy sprzęt to jeszcze atmosfera jest tak fantastyczna, że wychodzi się z ogromnym uśmiechem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Oxybrazja daje podobne efekty do mikro? Ja robię mikro dwa razy w roku, w dwóch seriach po trzy zabiegi. Cera jest świeża, oczyszczona, jędrna. A przecież to niby tylko mechaniczne złuszczanie. W salonie do którego chodzę jest teraz promocja na Oxy. Może się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie! Kilka dni temu zglosilam sie do kosmetyczki na zabieg mikrodermabrazji. Na miejscu zostalam posmarowana kremem rozpulchniajacym, potem kosmetyczka wykonala mi manualne oczyszczanie, nalozyla krem gojacy i posadzila przed jakas lampa. Nastepnie nalozyla maseczke porcelanowa, tonik grapefruitowy i na koniec maske algowa. Czy to byl zabieg mikrodermabrazji, czy zostalam oszukana zwyklym oczyszczaniem twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×