Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mikrodermabrazja

mikrodermabrazja

Polecane posty

Gość gość
Mysle ze na glebsze dziurki nie pomoze, raczej plamki. Skora musi odpoczac po zabiegu- ja malowalam sie juz nastepnego dnia, ale czulam ze skora jeszcze dochodzi do siebie i jest taka szorstka w dotyku. Dopiero po paru dniach byla jak pupcia niemowlaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzę na mikrodermabrazję korundową. pomaga mi w zmniejszeniu łojotoku i ogólnie poprawia kolor skóry bo mam sporo przebarwień. grunt to żeby robić ją u wykwalifikowanej kosmetyczki. ja u swojej w gabinecie www.agnieszka-marosz.pl zawsze mam pewność że wszystko zostanie dobrze wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez tylko na korundową. Polecam w Poznaniu salon www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki mikrodermabrazji udało mi się w końcu uporać z przebarwieniami i trądzikiem. Jeśli szukacie dobrego salonu kosmetycznego w Szczecinie to warto wybrać się na taki zabiegi tutaj http://www.evitaspa.pl. maja bardzo indywidualne podejście do każdego klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ten zabieg pomaga na blizny potrądzikowe, ale oprócz mikrodermabrazji zdecydowanie warto polecić mezoterapię igłową, lasel frakcyjny i karboksyterapię. Niech lekarz zdecyduje który zabieg dla kogo jest najlepszy. :-) Ja robiłam fraxel w klinice krajewski i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z bliznami to najlepiej zgłosić się do WellDerm. Oni tam z sukcesem lecza i trądzik i blizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomaga. Ale ja w sumie jednak wolę Icoone, który zawiera programy przygotowane z myślą o pacjentach po liposukcji, programy na blizny pooperacyjne i pooparzeniowe. Zabieg nieinwazyjny i skuteczny. Na Bolkowskiej 2a jest bardzo fajna klinika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Estivance.pl - w tej klinice wykonywałam ten zabieg i chociaż byłam pełna strachu efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Ktoś przede mną już pisał o tej klinice, ale naprawdę warto się czegoś o niej dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofeliady
jak ktos ma blizny po tradzku, które nie są jakoś drastycznie głębokie to myślę, że okej będzie mikrodermabrazja. Jak są głębsze, to lepiej mezoterapia. Mi mikrodermabrazja bardzo pomogła, liczy się konsekwencja, a nie poprzestanie na jednym zabiegu i oczekiwanie cudów. http://karolinakopec.com/ to gabinet, do którego chodzę we Wrocławiu i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mikrodermabrazja, to wyłącznie w Studiu Evita w Tczewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co pytaj o to w gabinecie, w którym robisz. Powinni Cię o wszystkim poinformować. Przynajmniej ja, jak robiłam w gabinecie Bellisana to otrzymałam szczegółowe instrukcje, odpowiedź na każdej moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka razy robiłam mikrodermabrazję. Ogólnie bardzo fajny i skuteczny zabieg, ale za każdym razem, w pierwszej dobie po, skóra na buzi była strasznie czerwona i okropnie piekła. Próbowałam różnych kremów, maści i nic. Dostałam kiedyś w prezencie kojącą maskę na noc z Arbonne http://goo.gl/s8RSo8 i właśnie po mikrodermabrazji ją nałożyłam...W końcu poczułam ulgę, wiadomo pieczenie nie zniknęło całkowicie, ale znacznie się zmniejszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clinic Vivien
Dzięki kontrolowanemu złuszczaniu warstwy rogowej naskórka stymulujemy odnowę skóry poprzez produkcję nowych komórek w warstwie postawnej. Zabieg mikrodermabrazji działa więc nie tylko od zewnątrz na wygładzenie oczyszczenie i rozjaśnienie skóry, ale także działa na przyrost nowych komórek od wewnątrz, za czym idzie szybsza regeneracja, nawilżenie, zagęszczenie i ogólna poprawę struktury skóry oraz zwężenie porów. Jednak należy pamiętać, że dla uzyskania satysfakcjonujących efektów konieczne jest zrobienie serii zabiegów w odstępach dwu tygodniowych oraz obfite nawilżanie skóry podczas całej serii, dobrze też wspomagać nawilżanie od wewnątrz poprzez picie dużej ilości wody (1.5 -2,5l dziennie) . Warto wybierać terapie skojarzone i łączyć zabiegi np. Mikrodermabrazji z kwasami Polecam Clinic Vivien w Krakowie: http://vivienclinic.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clinic Vivien
Dzięki kontrolowanemu złuszczaniu warstwy rogowej naskórka stymulujemy odnowę skóry poprzez produkcję nowych komórek w warstwie postawnej. Zabieg mikrodermabrazji działa więc nie tylko od zewnątrz na wygładzenie oczyszczenie i rozjaśnienie skóry, ale także działa na przyrost nowych komórek od wewnątrz, za czym idzie szybsza regeneracja, nawilżenie, zagęszczenie i ogólna poprawę struktury skóry oraz zwężenie porów. Jednak należy pamiętać, że dla uzyskania satysfakcjonujących efektów konieczne jest zrobienie serii zabiegów w odstępach dwu tygodniowych oraz obfite nawilżanie skóry podczas całej serii, dobrze też wspomagać nawilżanie od wewnątrz poprzez picie dużej ilości wody (1.5 -2,5l dziennie) . Warto wybierać terapie skojarzone i łączyć zabiegi np. Mikrodermabrazji z kwasami Polecam Clinic Vivien w Krakowie: http://vivienclinic.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może warto się zastanowić nad karboxyterapią albo zabiegiem laserowym (fraxel). Bardzo fajny tez jest Laser RevLite - to bardzo dobra terapia na różnego typu przebarwienia skóry w tym przebarwienia związane z wiekiem i działaniem promieniowania UV, czyli super będzie dla skóry po lecie. Zobacz sobie: http://estivance.pl/zabiegi/dermatologia/revlite/ Warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jednak wolę peelingi medyczne. Szczególnie polecam peeling ferulowy. Bardzo fajny jest Ferulac Skin Booster – peeling mający w składzie retinol i kwasy owocowe. Rozjaśnia skórę, prowadzi do odnawia naskórek, pobudza skórę do regeneracji. Polecam klinikę wellderm, to świetna klinika dermatologiczna i medycyny estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Po pierwsze - MIKRODERMABRAZJA Regularnie przeprowadzany zabiegi mikrodermabrazji pozbawia naskórek martwych warstw. Dzięki temu poprawia się koloryt skóry, jest ona bardziej elastyczna i gładka. Natomiast w głębokich warstwach skóry stymulowana jest produkcja zwiększonej ilości włókien kolagenowych i elastynowych. Po drugie - KWASY Regeneracja skóry, wygładzenie drobnych zmarszczek. Rozjaśnienie przebarwień i ujednolicenie kolorytu cery. Szybka poprawa stanu skóry tłustej, znormalizowanie wydzielania sebum, zniwelowanie zaskórników i stanów zapalnych. Zachęcam do skorzystania z naszej Krakowskiej ClinicVivien www.vivienclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja usuwałam blizny po trądziku laserowo, nic innego u mnie nie zadziałało. Znam super klinikę (klinika Krajewski) gdzie się specjalizuje w tego typu zabiegach i robią je naprawdę super. Dodatkowo mają dobre podejście do klienta, wszystko wytłumaczą, konsultacje sa wyczerpujące, odpowiadają na wszystkie pytania. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mikrodermabrazja to tylko korundowa i tylko w sprawdzonym gabinecie kosmetycznym. Ja taki znalazłam dzięki stronie www.dobrakosmetyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam na mikrodermabrazji w Maraga Strefa SPA i dla mnie ten zabieg nie ma sobie równych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biżuteria cudowna do wygrania www.bizuteria.wygrane24.pl/l/3/blyskotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenaa04
Ja sobie robiłam w Samui Spa w Warszawie i bardzo sobie chwalę ten zabieg i to miejsce ;) Pani Natalia, która tam pracuje naprawdę zna się na swoim fachu i nigdy nie skrzywdziła mojej delikatnej skóry. Sam zabieg jest bezbolesny i w sumie całkiem przyjemny - suwa się po twarzy takim małym wiertłem, które usuwa martwy naskórek. Skóra potem jest gładka i odprężona, co daje miły efekt w dotyku, a także powoduje, że przez dłuższy czas nic brzydkiego się na tej twarzy nie pojawia ;) Polecam to miejsce, bo są profesjonalni, często mają fajne promocje i zwyczajnie je lubię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja wykonywałam dwa razy jak dotąd mikrodermobrazję diamentową, moim zdaniem efekty są super, zabieg jest bezbolesny, a u mnie skutecznie oczyszcza pory, spłyca zmarszczki, ogólnie poprawia kondycję skóry :) Zabieg robiłam w studio Cosmetix, http://cosmetix.pl, na Słomińskiego przy Arkadii, u p. Agnieszki, osobom z Wawy polecam, bo p. Agnieszka pracuje solidnie, z dużą precyzją i w bardzo miłej atmosferze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam mikrodermabrazję korundową najpierw samą, potem z kwasami. Twarz jest teraz wyjątkowo gładka. Polecam salon www.beautypremium.pl w Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do mikrodermabrazji to należy pamiętać, że jak każdy zabieg trochę obciąża skórę twarzy, więc lepiej może od razu się nie malować. Jednak mimo wszystko jest to dobry pomysł, jeżeli chcemy pozbyć się blizn i szram. Więcej jednak polecam przeczytać pod adresem http://www.ochboutique.pl/czy-fachowa-mikrodermoabrazja-to-dobry-pomysl-na-biznes/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybcia - nie musisz reklamowac kosmetyków Arbonne. I tak każdy wie, że to dziadostwo za kosmiczną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×