Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blush

Avon, Oriflame - do Konsultantek...

Polecane posty

Gość mikaori
Praca w Oriflame- To naprawdę się opłaca WPISOWE 1 ZŁ Zarabiasz na sprzedaży produktów z katalogu od razu na wstępie 23% i nie tylko. Nic nie ryzykujesz, nic nie tracisz, zamawiasz kiedy chcesz, za ile chcesz, za darmo, nie ma limitów składania zamówień, ani wymogu składania zamówienia z każdego katalogu, możesz np. robić to co 2 katalog, jak tylko chcesz. Podpisanie umowy, nie jest wiążące, ponieważ jeśli będziesz chciał ją zerwać nie ponosisz żadnych konsekwencji, umowa też sama wygasa jeśli przez okres 2 katalogów, nie będziesz składał zamówień Zamówienia można składać poprzez internet bez wychodzenia z domu, sam decydujesz kiedy pracujesz, dostawa do domu przez kuriera po 3 dniach od złożenia zamówienia, za zamówienie, możesz zapłacić aż w ciągu 14 dni od daty otrzymania paczki, więc spokojnie zdążysz zebrać pieniądze od swoich klientów. Zarabiasz 23 % na produkcie. Dużo prezentów od Oriflame za składanie zamówień w ciągu roku. Możesz kupować również kosmetyki tylko dla siebie, po co masz przepłacać konsultantce. Jak wyliczyć Twój zysk ? Twój klient kupuje kosmetyk za 16,90 zł z katalogu, ty płacisz za niego 13,00 zł, więc Twój zysk to 3,90 zł DODATKOWO : Możesz zarobić na prowizji od sprzedaży. Każdy produkt ma przypisaną ilość punktów promocyjnych tzw. PP Produkt za 16, 90 ma przypisaną wartość 4 PP Jeśli uzbierasz zamówienie za 200 PP OTRZYMASZ DODATKOWO 3% od sprzedaży. Tabela prowizji : 200 - 449 pp - 3% 450 - 899 pp - 6% 900 - 1799 pp - 9 % 1800 - 2999 pp - 12% 3000 - 4999 pp - 15 % 5000 - 7499 pp - 18 % 7500 - X - 21% Nie musisz zbierać tych pkt. sam, ponieważ jeśli zapiszesz nowe osoby do Oriflame to pkt. zebrane przez te osoby zasilą Twoje konto. Np. TY - 120 pp 1 osoba, którą zapisałeś - 200 pp 2 oosoba - 40 pp 3 osoba 260 pp 4 osoba 110 pp Razem uzbierałeś więc : 610 PP, więc Twoja prowizja wyniesie już 6% Jeśli namówisz osoby, które zapisałaś by te zapisały kolejne osoby itd, to wszystkie pkt zebrane przez te osoby zasilą Twoje konto, więc Twoje zarobki mogą być naprawdę duże, wszystko zależy od ilości osób które zostaną zapisane w Twojej grupie, im więcej tym większy zysk. A to nie wszystko : Przez pierwsze 3 katalogi, możesz zdobyć nagrody o wartości ponad 300 zł, za jedyne 3 zł. W tym: - 1 katalog współpracy zamówienie na 80 pkt- perełki - 2 katalog- 80pkt- oszałamiający zapach Rose NOWOŚĆ! - 3 katalog- 80 pkt- stylowy biała torebka Produkty do zebrania widoczne będą na mojej stronie od 8 kwietnia (wtedy chodzi nowy katalog) : ZAPRASZAM ZAINTERESOWANE OSOBY: http://pl.oriflame.com/consultants/php/php-show.jhtml?nameInUrl=pl_monika-zapisy&_requestid=122524 Wystarczy, że w katalogach pierwszych złożysz zamówienie za 80 PP, TO NAPRAWDĘ ŁATWO ZROBIĆ ! Uwierz Mała konkurencja, więc stosunkowo łatwo zdobyć zamówienia. Pozdrawiam, proszę o kontakt i zapraszam. monika-adamska22@wp.pl 516317046- odpowiadam na smsy GG-43906783

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweo
Przedstawiam ofertę pracy w fajnym zespole abc Net-Work. Działamy w znanej firmie na zasadzie marketingu sieciowego. Oferujemy szkolenia, narzędzia pracy. Jeśli zainteresowała Cię oferta pracy wejdź na www.abc-work.pl/ewelina pobierz instrukcje i sprawdź jak możesz zarabiać dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Zapraszam do zapoznania się z oferta firmy Lambre Groupe International www.lambre.eu. Chcesz zostac konsultantką lub zwyczajnie zakupić produkt. Napisz lambrekonsultant@gmail.com a wyslę Ci niezbędne materiały i informacje oraz odpowiem na wszystkie pytania:) Pozdrawiam, Lambrekonsultant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewelinawierzchowska@ wp.pl Zachęcam do kontaktu i zamawiania kosmetyklów z avon. Jestem z okolic Warki ale tez dostarcze kosmetyki do Warszawy np. Mokotów A jeżeli nie to : Zostań Konsultantką Avon - wpisowe 0 zł, - brak kar za nieskładanie zamówień, - w każdej chwili możliwość rezygnacji bez żadnych konsekwencji! - elastyczny czas pracy, - możliwość zwrotu produktu, - składanie zamówienia przez internet, - zarobek do 40% zebranego zamówienia, - profesjonalne szkolenia kosmetyczne, - specjalne oferty dla Konsultantek ze zniżkami do 80% ! - prezenty - możliwość rozwoju jest niczym nieograniczona. Możliwość współpracy też z firmą Mariza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lambre konsultant
Witam. Wszystkich chetnych zapraszam do rozpoczecia współpracy z Lambre Group International! wszelkich informacji mozecie uzyskac pisząc na adres lambrekonsultant@gmail.com (materiały marketingowe, strategia działania, pwozicje). Ponadto opis produktów i historia firmy znajduje sie na www.lambre.eu ja się zainteresowałam - i duzo na tym skorzystałam a to dopiero początek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avon_praca
Rozpoczynając współpracę z Avonem w najnowszym Katalogu 13/2013 - 40 % zarobku !!! Konsultantka Firmy Avon: - wpisowe 0 zł, - dostawa w 24, 48 h ! - brak kar za nieskładanie zamówień, - elastyczny czas pracy, - możliwość zwrotu produktu, - składanie zamówienia przez internet, - zarobek do 40% zebranego zamówienia, - profesjonalne szkolenia kosmetyczne, - specjalne oferty dla Konsultantek ze zniżkami do 80% ! - prezenty, programy Rozpoczynając współpracę w Katalogu 13 - pierwszym prezentem jest 40 % zarobku przy zamówieniu na min. 200 zł. Chętnie pomogę oraz udzielę szczegółowych informacji: e-mail: avonpraca@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza126
Przedstawiam wam oferte firmy Aroma Group. Działa ona podobnie jak FMGroup, Avon i Oriflame w systemie marketingu sieciowego inaczej MLM (Multi Level Marketing). Firma działa w branży medycyny naturalnej zwanej aromaterapią. Posiada w swojej ofercie zarówno perfumy damskie jak i męskie ponadto naturalne olejki zapachowe, olejki eteryczne,musujące sole do kąpieli, sole do pielęgnacji stop, kadzidełka i oleje do masażu dla każdego coś miłego usmiech.gif Firma Aroma Group niedawno rozpoczęła działalność i masz jedyna szanse na zajecie wysokiej pozycji w strukturze firmy. firmy.Każdy partner na początek dostaje własny sklep internetowy. Sklep jest od razu gotowy do użytku jedyne co byś musiał/a zrobić to wybrać jego nazwę/domene. Jeśli ktoś kupi produkt w twoim sklepie to zarabiasz na nim aż 43%! Produkty możesz sam/a sobie zamawiać we własnym sklepie z taka sama zniżką, plus do tego dostajesz punkty. Twój sklep jest w pełni obsługiwany przez firmę ty nie musisz nic robić oprócz zaproszenia klienta do sklepu, to firma zajmuje się odebraniem płatności, pakowaniem, wysyłaniem towaru. Każdy partner po dołączeniu otrzymuje: - Teczkę dystrybutorską - Próbki perfum i olejków zapachowych - ulotki do każdej grupy produktow - Katalog produktów Aroma Group - gotowy sklep internetowy - dostęp do bogato wyposażonego biura online - dostęp do darmowych materiałów pomocnych do zareklamowania własnego biznesu np. banery statyczne, banery gif, teksty promocyjne, teksty html, prezentacje, materiały do wydruku. Więcej informacji na temat firmy lub planu marketingowego możecie uzyskać kontaktując się ze mną. To jest tak jakbyście cofnęli się na początki firmy Avon czy Oriflame.. gdy rynek był jeszcze pusty.. najlepszy czas żeby wzbić się na szczyt :) sklep internetowy: http://mysza126.aromagroup.pl adres email: ewela64@poczta.onet.pl Pozdrawiam Ewelina Adamczyk usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia90
Witam! Jestem konsultantką Oriflame czyli Szweckie kosmetyki, jestem również konsultantką Marizy czyli Polskie kosmetyki, obie firmy bazujące na naturalnych składnikach.. Chętnie pomogę rozpocząć współprace z wybraną firmą.. Pomogę w rejestracji, która jest darmowa, nie ma umów, można zrezygnować w każdej chwili, nie trzeba co miesiąc zamawiać produktów.. Zniżki, promocje, próbki.. U mnie dodatkowe rabaty- jeśli jesteś zainteresowana tylko zamawianiem kosmetyków.. W Oriflame katalog obowiązuje 3tygodnie, a w Marizie 3miesiące.. *(jeden jest zawsze darmowy) Na terenie Torunia mogę dowozić kosmetyki.. Więcej pytań proszę o kontakt: gg: 47955530 a-mail: projekt90@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avon_praca
Szukasz pracy ? Zostań Konsultantką/em Avon – nie ryzykujesz nawet złotówki ! Cenisz niezależność? Dołącz do największej firmy kosmetycznej, zajmującej się sprzedażą bezpośrednią. Rozpoczynając współpracę w najnowszym Katalogu 15 - Woda Perfumowana Avon Instinct, poczwórne cienie do powiek wraz z pakietem próbek po spełnieniu warunków w prezencie ! Niektóre korzyści wynikające ze współpracy: - wpisowe 0 zł, - brak kar za nieskładanie zamówień, - w każdej chwili możliwość rezygnacji bez żadnych konsekwencji! - elastyczny czas pracy, - możliwość zwrotu produktu, - składanie zamówienia przez internet, - zarobek do 40% zebranego zamówienia, - profesjonalne szkolenia kosmetyczne, - specjalne oferty dla Konsultantek ze zniżkami do 80% ! - prezenty - możliwość rozwoju jest niczym nieograniczona. Chętnie pomogę oraz udzielę szczegółowych informacji. E-mail: avonpraca@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra Sk
Zapraszam do współpracy z firmą Avon okolice Katowic, Zabrza, Rudy Śląskiej. Tworzę zespół konsultantek na tym terenie, ale jesli jesteś z daleka to równiez napisz, Chętne osoby zapraszam :) Dziewczyny w katalogu świątecznym są promocje dla nowych konsultantek, a dodatkowo jest tez dla nich program "Twoj pewny start" w którym dostajecie prezenty za zlożenie zamówień. Zapraszam :) sandrask@interia.eu po napisaniu na email podam numer :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja załapałam się do Oriflame przez stronę oripasja.com i uważam, że to był bardzo dobry wybór. Sporo korzyści można uzyskać przy rejestracji to raz, a dwa - tańsze kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avon_praca
Szukasz pracy ? Zostań Konsultantką/em Avon, nie ryzykujesz nawet złotówki ! Cenisz niezależność? Dołącz do największej firmy kosmetycznej, zajmującej się sprzedażą bezpośrednią. Rozpoczynając współpracę w najnowszym Katalogu Walentynkowym 02/2014 - Woda Perfumowana Femme, a w kolejnych Katalogach wybrane wody 60 % taniej, pomocne narzędzia w sprzedaży i 40% zarobku po spełnieniu warunków ! W Katalogu 02/2014 rozpoczyna się drugi program prezentowy, a więc rozpoczynając współpracę w tym Katalogu - 2 programy prezentowe jednocześnie !!! Niektóre korzyści wynikające ze współpracy: - wpisowe 0 zł, - brak kar za nieskładanie zamówień, - w każdej chwili możliwość rezygnacji bez żadnych konsekwencji! - elastyczny czas pracy, - możliwość zwrotu produktu, - składanie zamówienia przez internet, - zarobek do 40% zebranego zamówienia, - profesjonalne szkolenia kosmetyczne, - specjalne oferty dla Konsultantek ze zniżkami do 80% ! - mnóstwo prezentów - możliwość rozwoju jest niczym nieograniczona. Zestaw próbek GRATIS po złożeniu pierwszego zamówienia ! Jesteś zainteresowany/a współpracą? Masz wątpliwośc***pytania ? Napisz - Chętnie pomogę oraz udzielę szczegółowych informacji. e-mail: avonpraca@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avon Liderka Kaśka
Witam, chcesz zostać konsultantką Avon? napisz do mnie: kaska649@wp.pl Co katalog super programy dla nowych konsultantek i tym samym świetne nagrody do zdobycia. Chcesz wiedzieć więcej? napisz do mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata Lider Łódź
Witaj :) Jestem liderką Avon. Chce Ci zaproponować łatwą i przyjemną pracę dzięki której będziesz mogła się rozwijać. Czeka na Ciebie mnóstwo prezentów i bonusów oraz od 20 do nawet 40 % zysku od Twojej kwoty sprzedaży. W każdym katalogu, nowe promocje i wyjątkowe okazje dla Ciebie. Jeśli nie miałaś szansy poznać kosmetyków tej firmy lub nie masz środków by je kupować spróbuj sprzedawać, a sama też zyskasz :) Kontakt email aga951@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Liderka Avon
hej dziewczyny, jeśli któraś z Was jest ze świętokrzyskiego i chciałaby zostać konsultantką avon to zapraszam, odpowiem na wszystkie pytania, teraz za zamówienie na minimum 160 zł woda Today Tomorrow za 1zł dla nowych konsultantek, pozdrawiam odezwijcie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do AVON Składając swoje pierwsze zamówienie z katalogu nr 8 na min. 160zł otrzymasz nowość Avon perfumy PERCIVE SOLEI!!! HIT KATALOGU nr 8 więcej info: monika-adamska22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do AVON Składając swoje pierwsze zamówienie z katalogu nr 9 na min. 160zł otrzymasz nowość Avon perfumy Instinct Forbidden!!! HIT KATALOGU nr 9 więcej info: monika-adamska22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Jestem Liderem Sprzedaży Avon i szukam nowych klientek oraz KONSULTANTEK. Działam na terenie Piotrkowa, Tomaszowa, Bełchatowa, Łodzi i okolic Poszukuję nowych konsultantek z różnych części kraju. Jeśli jesteś chętna zapraszam do mnie, darmowe prezenty, próbki i katalogi. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania i pomogę początkującym konsultantkom. Zapraszam do współpracy. KONTAKT: E-MAIL: avonolaa@gmail.com POZDRAWIAM - Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do AVON Składając swoje pierwsze zamówienie z katalogu nr 10 na min. 160zł otrzymasz 30% UPUSTU NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE!!! więcej info: monika-adamska22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Jestem SŁOWNĄ konsultantką z Łodzi z Retkinii. Jeśli ktoś chce zapisać się, lub zamówić kosmetyki Oriflame, to chętnie pomogę. Umówimy się na kawę, chętnie odpowiem na Twoje wszystkie pytania i wątpliwości. Pozdrawiam serdecznie. Dorota doris-215@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do współpracy z firmą AVON. Pamiętaj, że będąc Konsultantką możesz pracować na dwa sposoby: 1. Sprzedajesz i zarabiasz. 2. Zamawiasz ze zniżką dla siebie i dla rodziny. Korzyści: - dostawa do domu tylko 3,90 zł lub ekspresowa 24 h 6,90 zł, bądź darmowy odbiór paczki w Paczkomacie, - elastyczne godziny pracy, - opust do 40 %, - brak opłaty wpisowej, - brak kar za nieskładanie zamówienia - składasz wtedy, kiedy chcesz, - 100% satysfakcji z produktów AVON - możliwość zwrotów, - możliwość rozwoju, awansów, - darmowe szkolenia kosmetyczne - pielęgnacja cery, kosmetyka kolorowa i inne, - TPS - Twój Pewny Start - zaczynając AVON wita Cię niesamowitymi prezentami, w obecnej ofercie jest to woda perfumowana Parisian Chic w pierwszym katalogu współpracy - programy sprzedażowe dla Konsultantek - praca dodatkowa jak i stała, - możliwość nawiązania nowych znajomości. W Katalogu 12/2014 dodatkowy program prezentowy, dwa programy prezentowe jednocześnie ! Jeśli jesteś zainteresowana/y ofertą, masz pytania, wątpliwości - napisz, a udzielę szczegółowych informacji. e-mail: avonpraca@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam do współpracy z niemiecka firma . wszystkie zainteresowane osoby prosze o kontakt pod nr tel.693137352. naprawdę się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minnieillka
Jestem konsultantką w ORIFLAME od prawie dwóch lat i właśnie zaczynam budować swoją grupę, jeśli jesteś chętna/y żeby dowiedzieć się więcej zapraszam do kontaktu 531180697 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja pracuję w polskiej firmie kosmetycznej, której produkty przygotowane są na bazie najlepszych surowców, w oparciu o najnowsze trendy kosmetyczne oraz wieloletnie doświadczenie. Firma posiada bardzo korzystne warunki współpracy. Dzięki wytrwałości i zaangażowaniu można cieszyć się stałym dochodem! Zapraszam do zapoznania się z moją stronką na fb https://www.facebook.com/mariza.anet/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka oriflame
Zapraszam serdecznie do mojej grupy lub na zakupy. Na początek 20% rabatu od teraz na zawsze, praca online, dostęp do nowości, nowego katalogu i spisu swojej grupy (by wykryć zadłużenie u kogoś, kto o nim zapomniał). Kontakt gg 5171966 lub skype gosiaczek19892020,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie Arbonne!!! Kosmetyki Arbonne zawieraja szkodliwe składniki. O tej firmie pisała blogerka Toksyczna kosmetyczka we wpisie: "Arbonne? Stanowcze nie!" Poczytajcie szczególnie komentarze konsultantów pod tym wpisem. Zobaczycie jak plują jadem za prawdę i zastanów się, czy chcesz być jednym z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w Oriflame od 16 roku życia i jestem zadowolona. Żadnego wysysku, żadnych norm do wyrobienia, wszystko zależy od Twoich chęci i starań. Nigdy nie straciłam ani zł, jak miałam czas prcować i organizować spotkania to zarabiałam. Teraz zamawiam tylko dla siebie i dla koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×