Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blush

Avon, Oriflame - do Konsultantek...

Polecane posty

Gość konsultantka .
Byłam konsyltantka Oriflame, powiem tak .COŚ STARSZNEGO ! Teraz jestem w Avonie . jest o wiele lepiej iw nie czuje sie oszukiwana . Sa bardzo fajne prezenty dla konsultatnek i promocje wiec POLECAM I POZDRWAIAM ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulka14
Poszukuje osób które chcą kupować kosmetyki z oriflame, bądź mają jakieś pytania dotyczące tej firmy lub chcą zostać konsultantkami i świetnie się bawić. Zapraszam :):) Chętnie udzielę porady, odpowiem na pytania, zamówię kosmetyki :) Połowa sukcesu to trafić do dobrej grupy! :) KRAKÓW I OKOLICE kokosanka10@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrystynka
Witam. Jestem konsultantka firmy FM Group. Jestem ze Slaska. Jestem osoba zajmujaca sie nie tylko sprzedaza ale tez kazdemu kto zapisuje sie wraz ze mna pomagam ile jestem w stanie. Ze wzgledu na to, ze nie mam innej pracy wspolpraca zajmuje sie naprawde powaznie. Organizuje spotkania, szkole nowe osoby, po prostu wspolpracuje z ludzmi. Nigdy nie jestem nachalna, poniewaz nie musze. Jestem osoba powazna i takich tez osob szukam, by nikt w mojej strukturze nachalny nie byl. Duzo sobie pomagamy na wzajem w zespole. Jezeli chcialbys/chcialabys nalezec do mojego zespolu zapraszam. Kontakt k.szumial@gmail.com lub gg 351432

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartob76
A ja zaproponuję coś innego - FABERLIC. Oferujemy kosmetyki tlenowe, rewelacyjna jakość. Ceny podobne jak w AVON czy Oriflame. Dużo promocji. Firma jeszcze mało znana co daje olbrzymie pole do rozwoju. Jeśli Panie byłyby ciekawe to podaję swój mail. kontakt@faberlicosmetics.pl (moja prywatna strona).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaaaaaaaa...................
mam pytanie czy ktoś sie może orientuje kiedy i ile katalogów mi przyślą jeżeli nie składałam zamówienia z katalogu 15 bo słyszałam że podobno przysyłają ale nie wiem kiedy to dojdzie a może sama mam zamówić pomóżcie bo sama już nie wiem jak to ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1222222
tak piszecie że przesyłka jest darmowa a ja musze płacić 6.90 wiec chyba jest coś nie halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaaaaaaaaaaa
co w Avonie znaczy dostawa regularna ??? ja wybieram kuriera ale za to trzeba płacić a jak składam zamówienie to mam zaznaczoną dostawe regularną i zmieniam na kuriera bo nie wiem na czym polega ta dostawa regilarna wytłumaczcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem konsultantka Oriflame,osoby chętne serdecznie zapraszam do współpracy. Zapraszam również osoby chcące zamówić kosmetyki tej firmy,z przyjemnością wyśle katalog. Kontakt: ania_a17@buziaczek.pl gg:39056252

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chris oriflameee
Kupuj kosmetyki Oriflame 30% taniej. Wystarczy, że zapiszesz się u mnie, a będziesz mieć dostęp do tańszych kosmetyków dla Ciebie i Twojej rodziny a przy okazji, możeszpare groszy zarobić choćby na własne kosmetyki, rozdając ktalog znajomym. Podpisanie umowy nie jest wiążące, można z niej zrezygnować w każdej chwili, beż żadnych konsekwencji lub umowa sama wygaśnie, jeżeli przez rok nie będziesz składać żadnych zamówień. Nie ma limitu składania zamówień ani terminów, zamawiasz kiedy chcesz i ile chcesz, z dostawą do domu DARMOWĄ w przeciągu 2 dni o daty złożenia zamówienia, za kosmetyki płacisz nawet do 14 dni po odbiorze. Jeśli ktoś ma pytania proszę smiało pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulukiiiiiiiiiiiigggggggg.....
a czy te dostawy regularne w avonie to muszą być składane w każdy czwartek tak jak jest wypisane w Harmonogramie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmyslowa
Rozwijam właśnie biznes w Twojej okolicy i poszukuję kilku osób do współpracy - liderów zespołu. Będziesz pracować nie wychodząc z domu (można pracować również bezpośrednio) mając elastyczne godziny pracy, tak jak sam/a zdecydujesz. Kiedy już staniesz się częścią zespołu zapewniamy Ci wszelkie szkolenia i wsparcie. Czy jesteś zainteresowana/y taka praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmyslowa
Chcesz zacząć pracę jako konsultantka? Proponuję współpracę z Polską firmą która od 2010 roku jest na rynku, powoli wkracza na rynki zagranicznych sąsiadów. Bardzo duże możliwości rozwoju, proponujemy liczne szkolenia w realu i on-line. pomoc na każdym szczeblu kariery, nie zostajesz zdana sama na siebie. zawsze możesz liczyć na pomoc http://zmyslowa.aromagroup.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmyslowa
Oferta współpracy, która będzie Twoim głównym źródłem dochodu Zainteresowałeś/aś się moim ogłoszeniem o możliwości uzyskania dodatkowego dochodu, zatem zadam Tobie kilka pytań: Czy w tej chwili pracujesz? Jaki dochód chcesz uzyskać? Czy możesz poświęcić na tą pracę 8 - 12 godzin w tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oldża
Czy jak się zamawia jakiś produkt z katalogu Oriflame to się płaci za przesyłkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oldża
aa, a podobno nie musze płacić, bo zamawiam u konsultantki.. dziękuje za oinfo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiaaakkk
Oriflame - Dołącz już dziś ! To naprawdę się opłaca Zarabiaj na sprzedaży produktów z katalogu i nie tylko Nic nie ryzykujesz, nic nie tracisz, zamawiasz kiedy chcesz, za ile chcesz, za darmo, nie ma limitów składania zamówień, ani wymogu składania zamówienia z każdego katalogu, możesz np. robić to co 2 katalog, co 3, jak tylko chcesz. Podpisanie umowy, nie jest wiążące, ponieważ jeśli będziesz chciał ją zerwać nie ponosisz żadnych konsekwencji, umowa też sama wygasa jeśli przez okres 1 roku, nie będziesz składał zamówień Zamówienia można składać poprzez internet bez wychodzenia z domu, sam decydujesz kiedy pracujesz, dostawa do domu przez kuriera po 3 dniach od złożenia zamówienia, za zamówienie, możesz zapłacić aż w ciągu 14 dni od daty otrzymania paczki, więc spokojnie zdążysz zebrać pieniądze od swoich klientów. Zarabiasz 23 % na produkcie. Dużo prezentów od Oriflame za składanie zamówień w ciągu roku. Możesz kupować również kosmetyki tylko dla siebie, po co masz przepłaca konsultantce. Jak wyliczyć Twój zysk ? Twój klient kupuje kosmetyk za 16,90 zł z katalogu, ty płacisz za niego 13,00 zł, więc Twój zysk to 3,90 zł DODATKOWO : Możesz zarobić na prowizji od sprzedaży. Każdy produkt ma przypisaną ilość punktów promocyjnych tzw. PP Produkt za 16, 90 ma przypisaną wartość 4 PP Jeśli uzbierasz zamówienie za 200 PP OTRZYMASZ DODATKOWO 3% od sprzedaży. Tabela prowizji : 200 - 449 pp - 3% 450 - 899 pp - 6% 900 - 1799 pp - 9 % 1800 - 2999 pp - 12% 3000 - 4999 pp - 15 % 5000 - 7499 pp - 18 % 7500 - X - 21% Nie musisz zbierać tych pkt. sam, poniważ jeśli zapiszesz nowe osoby do Oriflame to pkt. zebrane przez te osoby zasilą Twoje konto. Np. TY - 120 pp 1 osoba, którą zapisałeś - 200 pp 2 oosoba - 40 pp 3 osoba 260 pp 4 osoba 110 pp Razem uzbierałeś więc : 610 PP, więc Twoja prowizja wyniesie już 6% Jeśli namówisz osoby, które zapisałaś by te zapisały kolejne osoby itd, to wszystkie pkt zebrane przez te osoby zasilą Twoje konto, więc Twoje zarobki mogą być naprawdę duże, wszytsko zależy od ilości osob które zostaną zapisane w Twojej grupie, im więcej tym większy zysk. A to nie wszystko : Przez pierwsze 3 katalogi, możesz zdobyć nagrody o wartości ok 300 zł, za jedyne 3 zł, w tym: - czekoladowy kremik uniwersalny za 1zł - nowość! woda perfumowana blue sapphire za 1zł - paletka do maikjażu LA STHLM za 1zł. Wystarczy, że w katalogach pierwszych złożysz zamówienie za 80 PP, TO NAPRAWDĘ ŁATWO ZROBIĆ ! Uwierz Mała konkurencja, więc stosunkowo łatwo zdobyć zamówienia. Pozdrawiam i zapraszam do zapisania się. monika-adamska22@wp.pl W razie pytań, chętnie odpowiem. poszukuje dziewczyn do współpracy z radomia, piotrkowa trybunalskiego, tomaszowa mazowieckiego, przysuchy, drzewicy, nowego miasta i z każdej miejscowości w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witamy płacić mniej FIRMA kred
Witamy płacić mniej FIRMA kredytu - unikalny kredytu znalezienie usługi dla każdego! Pomogliśmy tysiące ludzi zdaje sobie sprawę wolności finansowej i pożyczyć pieniądze, których potrzebują. Możemy pomóc zbyt. Aplikacje te są bezpłatne, poufne i łatwy do wykonania. Nie pozwól, ubogich historię kredytową można umieścić poza zastosowaniem pożyczki. WNIOSEK KREDYTOWY Imię i nazwisko ....... Adres domowy .... Telefon: .......... Telefon komórkowy .......... Kraj ........... Zawód: ........ Płeć: ............... Wiek: .............. Kwota potrzebna ...... Czas trwania kredytu: ........... Need For wniosku kredytowego ..... ty stosowane do kredytu przed ......... miesięczny dochód ............. Pośpiesz się i ubiegać się o pożyczkę i otrzymać Twoje problemy rozwiązać. Można dotrzeć do nas poprzez nasz adres e-mail firmy: (payless.loanfirm@gmail.com) Pozdrawiam, James Edwards.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam BETTERWARE! Produkty do kuchni,garderoby,domu i ogrodu, do sprzątania oraz dla zdrowia i urody bardzo dobrze się sprzedają. Chcesz zostać konsultantką? Przyślij sms o treści BETTERWARE oddzwonię i odpowiem na twoje pytania. W lutym dużo promocji! 721 046 995.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tian-de.pl
Drogie konsultantki, zapraszam was do współpracy z nową firmą z branży kosmetycznej TianDe. Więcej informacji na stronie: www.tian-de.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piaskowa214
Zapraszam ludzi z CAŁEJ POLSKI do współpracy z firmą Betterware. Oferta zarobku dla Wszystkich bez względu na wiek i wykształcenie(dla mamy wychowującej dzieci, osoby pracującej, emeryta i rencisty, konsultantek innych firm). Zapraszam Cię do współpracy z firmą Betterware. Podobne zasady współpracy jak w Oriflame czy Avon, ale zupełnie inna branża. W naszej ofercie znajdziesz wiele produktów do domu. Ponad 200 produktów do kuchni, łazienki, garderoby, w tym środki czystości angielskiej produkcji. W prosty sposób możesz poprawić swoje finanse pokazując katalog naszej firmy znajomym. Betterware to dynamicznie rozwijająca się angielska firma założona latach 20. i podbijająca rynki światowe w zawrotnym tempie. W Polsce działa od 5. lat i dzięki wysokiej jakości produktów zdobyła zaufanie milionów Polaków. Betterware oferuje bardzo szeroki system awansów i szybką możliwość rozwoju na szczeblach kariery. Możliwości Betterware: 1. Oszczędzasz kupując dla siebie zawsze z 23% upustem. 2. Zarabiasz polecając produkty swoim znajomym. 3. Budujesz swój biznes zapraszając do współpracy inne osoby, tworzysz swoją strukturę sprzedaży. Dodatkowe korzyści: - odroczony termin płatności - 14 dni - dodatkowe rabaty przy rozbudowie biznesu nawet do 15% - gwarancja jakości - czyli możliwość zwrotu produktu, jeżeli nie spełnia on Twoich oczekiwań - prezenty dla nowych przedstawicieli - program „Łatwy Start, akcje rekrutacyjne - atrakcyjny plan marketingowy, ktory daje nieograniczone mozliwosci zarobkowe - darmowe szkolenia, wycieczki oraz wysokie premie - nielimitowany czas pracy i zarobki - brak obowiązku składania regularnych czy minimalnych zamówień - żadnego ryzyka, proste i jasne zasady -katalog do obejrzenia na stronie www.betterware.pl W Betterware możesz również zarobić zapraszając do współpracy nowych przedstawicieli (praca w MLM-mozliwosc nieograniczonych zarobków). Chętnym osobom oferuję pomoc i wsparcie. Zapraszam do współpracy. Aby rozpocząć współpracę zarejestruj się na stronie: http://www.betterware.eu/pl/Register.php wpisując w danych sponsora nr przedstawiciela PL-75320 Po rejestracji otrzymasz pocztą bezpłatny pakiet katalogów z niezbednymi materialami. Zainteresowała cię oferta, masz pytania napisz, chętnie odpowiem na każde pytanie. Ogłoszenie jest wazne cały czas. ZAPRASZAM DO GRUPY MOICH PRZEDSTAWICIELI: Izabela Bukraba gg:15602883 mail: izunia20-87@go2.pl Nr Przedstawiciela Betterware: PL-75320

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aromka67
ZAPRASZAM DO AROMA GROUP !!! Nowa Firma - olbrzymie szanse !!! Aroma Group to nowoczesna firma w, której każdy konsultant dostaje na start własny sklep internetowy i narzędzia do promowania go. Możemy tworzyć własny biznes i zarządzać nim nie wychodząc z domu, Aroma daje ci taka szanse. Produkty firmy to: Perfumy damskie i męskie, olejki zapachowe i eteryczne, musujące sole do kąpieli, sole do stóp, kadzidełka, oleje do masażu, lakiery do paznokci, świece zapachowe, woreczki zapachowe i wkrótce wiele innych. Współpracując z Aromą i wykorzystując internet dotrzesz do ludzi z pasją, do osób kreatywnych, które potrafią nadarzającą się okazję zamienić w sukces. Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij przygodę z e-biznesem. Przystępując do firmy możemy korzystać z trzech możliwości. Po pierwsze od razu kupujemy produkty taniej, dzięki czemu oszczędzamy na własnych zakupach, sprzedając produkty Aroma Group zarabiamy na 43% narzucie. Jest też dla chętnych możliwość dodatkowego zarobku i uzyskania dochodu stałego, gdyż możemy tworzyć własne sieci sprzedaży, dzięki czemu zarabiamy % od obrotu grupy lub firmy. Jeśli ktoś chce tym się zająć wtedy kontaktuje się z nami i uzyskuje pomoc i wsparcie . U nas możesz zarabiać nie wychodząc z domu !!! Nie musisz latać z katalogami czy produktami !! Zapraszamy : aroma0group@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aromagroup - ciekawa wspolprac
Witam, proponuje wspolprace z polska firma Aromagroup. Kazdy nowy wspolpracownik dostaje swoj sklep internetowy. Mozna wszedzie reklamowac produkty. Lepsze zarobki, masz czas dla siebie, nie musisz czekac z katalogami na chetnych, kazdy bedzie mial dostep do Twojego sklepu z kazdego miejsca. Ogolno dostepny w kraju i za granica. Jestes zainteresowana pisz po wiecej infirmacji aleczw@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina Marczyńska
Zapraszam wszystkie panie z okolic Kalisza! Zapisuję do Oriflame i pomagam w dobrym stracie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animikika
to mialo byc forum jak ta praca wyglada i kto ile zarabia ;/ a nie naciaganie zostan zostan zostan ;/ az nie chce mi sie tego czytac ,skopiowane i wszystko to samo;/ zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołącz do Klubu Betterware , kupuj taniej i kożystaj z promocji. W marcu rejestracja tylko 1zł. Jako nowy klubowicz możesz otrzymać uniwersalny płyn do prania za 10gr.(cena katalogowa 15.99) oraz zaparzacz/dzbanek do kawy lub herbaty za 1zł.(cena katalogowa 49.99) Katalog z produktami betterware - do kuchni, garderoby, domu i ogrodu, do sprzątania oraz dla zdrowia i urody można dołączyć dla klientki razem z katalogiem kosmetycznym. Rejestracja na stronie www.betterware.pl numer sponsora PL-75229. Serdecznie zapraszam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ta naciągaczka
uwaga oszustka chce abyście na nią pracowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×