Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blush

Avon, Oriflame - do Konsultantek...

Polecane posty

Gość iwona22p
ja nie mialam nigd problemow platnosciami tego typu ,jestem juz 4 miesiace w fm i jeszcze nikt nie nazekal jestem juz na 18% efektywnosci i mam 2000zl zarobku wiec warto zapierniczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lider avonnnnn
Dziewczyno co Ty wypisujesz????? To ile Ty sprzedajesz tych perfum/????? Chyba tysiące szt.... Dlaczego jest Was tak mało??? Bo nikt nie chce z wami współpracować bo trzeba zakupić zestawy próbek,no i ta płatność... A ja coś wiem o sprzedaży i wiem też jak klienci reagują jak muszą za płacić za towar którego jeszcze nie mają!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona22p
bylam w avonie i zrezygnowalam po miesiacu bo lylo trzeba zrobic zamowienie ponad 500zl aby miec przynajmniej przesylke za darmo ,teraz niewiem jak jest. WCALE NIE sprzedaje tysiac perfumow w miesiacu poprostu zapraszasz sobie osoby ktore razem z toba pracuja i razem z toba zarabiaja a wyglada to tak jetes ty i zapraszasz kolezanke ktora chce tez zarabiac a ona nastepna ,tak rozplanowalam sobie biznes plan ze do 21% planu efektywnosci idzie dojsc w przeciagu 6 miesiecy ale trzeba w to poprosu sie zaangazowac ,a sprzedaje wsumie w miesiacu za 200 do 300 zl a to ze jak piszesz ludzi odstrasza te 130zl ktore trzeba wplacic aby otrzymac starter jest prawda ale jesli juz kogos przekonasz to i pokazesz co ty juz masz ida dalej za toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona22p
jeszcze jedno zauwaz ze nie zarabiam na marzy sprzedaje je po cenach producenta ,dla mnie licza sie tylko punkty czyli procenty ktore zwraca mi firma za caly obrot jaki moja grupa zarobila ,a jesli bym miala jeszcze zarabiac na marzy doszlo by mi 34%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lider avonnnnn
Nigdy w AVONIE nie było 500zł zamówień na darmową przesyłkę.. Jest to 150zł!!!! W AVONIE ma się określony upust od określonej kwoty zamówienia i jest to 15-40% ale można też zdobyć 45,50%.... W AVONIE nie ma żadnych opłat wpisowych i w każdej chwili można zrezygnować... Można też budować własny biznes i zarabiać 5-10% dodatkowo od obrotów grupy...no i za każdą osobę ma się pieniądze...\ jeżeli chciałby ktoś się zapisać do mojej grupy to serdecznie zapraszam mail;lideravon@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWICJUSZKA22 OSZUST
uwaga!!!! NIE słuchajcie tej NOWICJUSZKI22 bo to jest oszust i kręt. Co innego pisze a co innego robi. Ja jestem liderem ale w porównaniu do niej mam 3 razy większą grupę i bardziej się rozwinęłam w ciągu 1miesiąca niż ona w ciągu 6miesięcy. Jak ktoś zostanie u niej konsultantką to po pewnym czasie będzie tego okropnie żałować -PRZEZ NIĄ STRACIŁAM SPORO KASY. Po podpisaniu umowy ma każdą konsultantkę w dupie!!!! Ona wcale się nie rozwija,jest najgorszą liderką w naszym okręgu... I ogłasza się na forach bo nikt nie chce wejść do jej grupy,.. Ma bardzo małą grupę gdyż każdy od niej ucieka.... Po podpisaniu umowy wypisuje do Ciebie lub bd dzwonić i namawiać bd do zamawiania kosmetyków dla siebie żeby jak najwięcej zarobić... A po za tym jest człowiekiem nie obliczalnym psychicznie-pisze do każdej osoby że jak nie przestanie dodawać ogłoszenia to założy mu sprawę w sądzie... Ostrzegam każdą osobę która myśli o wejściu do Avonu..polecam inne konsultantki na forum....UWAŻAJCIE NA NIĄ!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menedżer Oriflame
Zostań konsultantką/em Oriflame, kupuj dla siebie bez 30% marży lub zarabiaj oferując nasze kosmetyki swoim klientom. Sprzedaż kosmetyków to nie jedyny sposób zarabiania pieniędzy w Oriflame. Zostań sponsorem, buduj własną strukturę w krótkim czasie możesz osiągnąć niezależność finansową. Możesz potraktować Oriflame jako dodatkowe zajęcie lub poprowadzić własny biznes. Realizujesz swoje plany we własnym tempie. Chcesz kupować naturalne szwedzkie kosmetyki bez 30% marży ? a może prowadzić własny biznes ? Wybór należy do ciebie ! skontaktuj się ze mną i dowiedz się więcej o możliwościach Oriflame. KONTAKT: bonia265@wp.pl gg:5387793 http://www.my.oriflame.pl/bonia http://www.orib.mojeoriflame.biz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriflamePOZNAŃ i nie tylko
Witam ! Korzystaj z wielu możliwości jakie oferuje Oriflame, dołącz do nas:) Zarabiaj -ile zarobisz zależy tylko od Ciebie! Pracujesz według własnego trybu,planu. Możesz w prosty sposób uzyskać 14 dniowy odroczony termin płatnosci. Wiele programów lojalnosciowych, z których mozesz skorzystać i otrzymać super nagrody za symboliczną 1zł. Na początek extra program witamy w którym mozesz wziaźć udział(nie musisz). Kupuj taniej kosmetyki której jakosć jest objęta gwarancja Oriflame. Nie ma żadnych minimalnych progów zamówien -zamawiasz kiedy chcesz i ile chcesz. Zamówienia mozesz składac w dowolnym dniu trwania katalogu przez internet tel mejl sms. Do rejestracji potrzebujesz TYLKO ksero dowodu osobistego jeśli jestes pełnoletni. Jeśli masz ukończone 16 lat wówczas potrzebne jest ksero legitymacji szkolnej i pisemna zgoda rodziców(opiekunów) Uwaga Uwaga wpisowe od 21 marca to tylko i wyłącznie 1zł doliczane do pierwszego zamówienia!!!!!Tak wiec nic nie tracisz. Możliwosć udziały w szkoleniach organizowanych przez Oriflame lub tez przeze mnie:) Możliwosć udziału w akcjach prospetingowych organizowanych prze moja grupę-dzięki nim zyskac mozesz nowe kontakty-klientów i rozbudowac swoja grupe. Zainteresowany ??nic prostszego kliknij do mnie odpowiem na Twoje pytania:) Pomagam w pierwszych krokach i nie tylko bo moi konsultanci maja ze mna stały kontakt. julia.antkowiak@onet.eu SMS 888967734 gg1054762

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może zainteresowana ?
czy jest tu ktoś z Warszawy ? Interesuje mnie Avon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zainteresowana współpracą z firmą kosmetyczną jako konsultant . Proszę o przesłanie materiałów informacyjnych ( bo.ja.jestem.superkobieta@interia.pl ) lub odpowiedź na forum . Z góry dziękuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_p4
ORIFLAME przyłącz się do klubu Interesujesz się kosmetykami lub po prostu szukasz sposobu na łatwy zarobek, nie tracąc przy tym dużo czasu? Zapraszam Cię do świata Oriflame łącz swoje hobby z zarobkiem, lub po prostu zarabiaj Chętnie pomogę Ci zostać członkiem KLUBU ORIFLAME. Dzięki temu będziesz mogła: * kupować kosmetyki dla siebie po niższych cenach (23% rabatu) * sprzedawać je znajomym, rodzinie, czy sąsiadom i zarabiać pieniądze * korzystać ze specjalnych promocji i rabatów przeznaczonych tylko dla konsultantów. Z mojej strany gwarantuję ci stały kontakt,pomoc przy zamówieniach, dostawę nowych katalogów i paczek do domu (Bieruń-Tychy)... Pod linkiem poniżej znajduje się aktualny katalog. Jeżeli zdecydujesz się zostać członkiem Klubu za kosmetyki zapłacisz 23% mniej http://pl.oriflame.com/products/catalogue-viewer.jhtml?per=201105 Jeżeli nie jesteś przekonana po prostu do mnie napisz, a postaram się przedstawić Tobie wszystkie informacje, które pomogą Ci podjąć odpowiednią decyzje. Więc pomyśl o sobie i zacznij zarabiać już dziś. A jeżeli ni chcesz wpisywać się do klubu a masz ochotę kupić ciut taniej fajne i dobre kosmetyki to również napisz do mnie... Pozdrawiam Karolina GG 20573830 karolina.p.22@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menedżer Oriflame
Zostań konsultantką/em Oriflame, kupuj dla siebie bez 30% marży lub zarabiaj oferując nasze kosmetyki swoim klientom. Sprzedaż kosmetyków to nie jedyny sposób zarabiania pieniędzy w Oriflame. Zostań sponsorem, buduj własną strukturę w krótkim czasie możesz osiągnąć niezależność finansową. Możesz potraktować Oriflame jako dodatkowe zajęcie lub poprowadzić własny biznes. Realizujesz swoje plany we własnym tempie. Chcesz kupować naturalne szwedzkie kosmetyki bez 30% marży ? a może prowadzić własny biznes ? Wybór należy do ciebie ! skontaktuj się ze mną i dowiedz się więcej o możliwościach Oriflame. KONTAKT: bonia265@wp.pl gg:5387793 http://www.my.oriflame.pl/bonia http://www.orib.mojeoriflame.biz Wyjątkowa oferta 21.03.2011-01.05.2011 dołącz do Oriflame i zdobądź kuferek projektu Paprocki&Brzozowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina_p4
ORIFLAME przyłącz się do klubu Interesujesz się kosmetykami lub po prostu szukasz sposobu na łatwy zarobek, nie tracąc przy tym dużo czasu? Zapraszam Cię do świata Oriflame łącz swoje hobby z zarobkiem, lub po prostu zarabiaj Chętnie pomogę Ci zostać członkiem KLUBU ORIFLAME. Dzięki temu będziesz mogła: * kupować kosmetyki dla siebie po niższych cenach (23% rabatu) * sprzedawać je znajomym, rodzinie, czy sąsiadom i zarabiać pieniądze * korzystać ze specjalnych promocji i rabatów przeznaczonych tylko dla konsultantów. Z mojej strany gwarantuję ci stały kontakt,pomoc przy zamówieniach, dostawę nowych katalogów i paczek do domu (Bieruń-Tychy)... Pod linkiem poniżej znajduje się aktualny katalog. Jeżeli zdecydujesz się zostać członkiem Klubu za kosmetyki zapłacisz 23% mniej http://pl.oriflame.com/products/catalogue-vie wer.jhtml?per=201105 Jeżeli nie jesteś przekonana po prostu do mnie napisz, a postaram się przedstawić Tobie wszystkie informacje, które pomogą Ci podjąć odpowiednią decyzje. Więc pomyśl o sobie i zacznij zarabiać już dziś. Pozdrawiam Karolina GG 20573830 karolina.p.22@interia .pl tel. 512 375 698

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriflamePOZNAŃ i nie tylko
Witam ! Korzystaj z wielu możliwości jakie oferuje Oriflame, dołącz do nas Zarabiaj -ile zarobisz zależy tylko od Ciebie! Pracujesz według własnego trybu,planu. Możesz w prosty sposób uzyskać 14 dniowy odroczony termin płatnosci. Wiele programów lojalnosciowych, z których mozesz skorzystać i otrzymać super nagrody za symboliczną 1zł. Na początek extra program witamy w którym mozesz wziaźć udział(nie musisz). Kupuj taniej kosmetyki której jakosć jest objęta gwarancja Oriflame. Nie ma żadnych minimalnych progów zamówien -zamawiasz kiedy chcesz i ile chcesz. Zamówienia mozesz składac w dowolnym dniu trwania katalogu przez internet tel mejl sms. Do rejestracji potrzebujesz TYLKO ksero dowodu osobistego jeśli jestes pełnoletni. Jeśli masz ukończone 16 lat wówczas potrzebne jest ksero legitymacji szkolnej i pisemna zgoda rodziców(opiekunów) Uwaga Uwaga wpisowe od 21 marca to tylko i wyłącznie 1zł doliczane do pierwszego zamówienia!!!!!Tak wiec nic nie tracisz. Możliwosć udziały w szkoleniach organizowanych przez Oriflame lub tez przeze mnie Możliwosć udziału w akcjach prospetingowych organizowanych prze moja grupę-dzięki nim zyskac mozesz nowe kontakty-klientów i rozbudowac swoja grupe. Zainteresowany ??nic prostszego kliknij do mnie odpowiem na Twoje pytania Pomagam w pierwszych krokach i nie tylko bo moi konsultanci maja ze mna stały kontakt. julia.antkowiak@onet.eu SMS 888967734 gg1054762 Wpisowe 1zł!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia 273
Konsultantka Avon-Białystok Jestem konsultantką i szukam klientek . Jeśli nie masz własnej konsultantki, a jesteś zainteresowana/zainteresowany kosmetykami AVON, to zapraszam do współpracy. Stałym klientkom oferuję próbki. Pozdrawiam. e-mail:emila1715@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oriflame-swiat piekna
Oriflame świat piękna - zacznijmy razem zarabiać. Zostałam konsultantką Oriflame. Zaczęłam kupować taniej kosmetyki, sprzedawać i zarabiać. Uwielbiam kupować kosmetyki! Ty także? Uwielbiam też zarabiać bez zbędnego wysiłku - to też jest realne. Chcesz również kupować taniej kosmetyki, sprzedawać je i zarabiać? Napisz do mnie. Wprowadzę Cię w świat Oriflame. Tylko ze mną wpisowe zawsze 1zł. Dodatkowo w obecnym katalogu możesz zdobyć fantastyczne nagrody w programie Witamy, np. nieziemski tusz do rzęs z waniliowym kremem uniwersalnym lub zestaw super nawilżających kosmetyków lub kuferek od Paprockiego i Brzozowskiego o wartości 150zł! Jesteś zainteresowana? Zajrzyj na moją stronę: http://my.oriflame.pl/oriflame-swiatpiekna Lub napisz kosmetolog.mg@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniazori
Co wiesz o Oriflame?Hmmm....niech pomyślę...Chodzi konsultantka z katalogiem i zbiera zamówienia.Brawo...krok pierwszy za nami.I co jeszcze?....Mało zarabia...nie prawda!!!Zapewniam że wcale nie mało,wystarczy odrobina zaangażowania.Dlatego zapraszam na moją stronę internetową www.aniazori.mojeori.pl skąd możesz pobrać bezpłatnie pierwszą część vademecum które zostało stworzone specjalnie z myślą o chętnych chcących dołączyć do grupy OriNet. Pozbądź się standardów dołącz do Oriflame OriNet!!!Zaufaj managerowi Oriflame!!! Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauliszka
Jeśli interesuje Cię praca dodatkowa. Kosmetyki Oriflame. Możliwość dorobienia bez żadnych konsekwencji. Bez żadnych zobowiązań. www.konsultantka-oriflame.com.pl Uwaga: Przy rejestracji wpisz ten NR OSOBY POLECAJĄCEJ: 1993 W razie pytań mój numer gg :31898977 lub e-mail paulina@konsultantka-oriflame.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka_s
Witam. Osoby z Warszawy (i nie tylko) chętne do współpracy z Oriflame serdecznie zapraszam:www.my.oriflame.pl/lenka_s , gg 5348816 lub lenka_s@tlen.pl z przyjemnością wytłumaczę wszystkie zasady i pomogę w realizacji programu "Witaj"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołącz do firmy Avon, która pozwoli ci na rozwój i sukces. Oferujemy szeroki wybór perfum, żeli , balsamów, kremów, cieni, biżuterii... Nie masz nic do stracenia, a u nas znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, a przy okazji możesz jeszcze zarobić. Tylko teraz: - masz możliwość nabycia tuszu za 1 zł - pakiet próbek z nowej linii kremów - starter dla nowych konsultantek a w nim 5 katalogów , przewodnik itp - prezent dla nowej konsultantki - możliwość awansu w każdej chwili - udział w szkoleniach kosmetycznych , gdzie poznasz tajniki profesjonalnego makijażu i nie tylko! - elastyczne godziny pracy CZASEM PODJECIE WYZWANIA JEST JUŻ DUŻYM SUKCESEM! Pisz na gg 11699301 lub na tel 880184966

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriflamePOZNAŃ i nie tylko
Witam serdecznie i zapraszam do skorzystania z oferty Oriflame. Obecnie WPISOWE 1zł doliczane do pierwszego zamówienia a jeśli sie pospieszysz możesz skorzystać z wyjątkowego programu dla nowych konsultantów i łatwa reką zgarnąc super nagrody. julia.antkowiak@onet.eu gg1054762

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAESE I AVON
WitamL::) Mam na imi Kamil i jestem Liderem AVON i AMBASADOREM PAESE. Poszukuję osób ,które chciałaby zostać konsultantkami i ambasadorami tych dwóch firm:) AVON; -25-40%zarobku w zależności od kwoty zamówienia -darmowe co tygodniowe przesyłki -możliwość zamówienia z każdej chwili kosmetyków -darmowe szkolenia i wsparcie -darmowe kosmetyki PAESE; Poszukuję osób do współpracy w sprzedaży bezpośredniej w charakterze Ambasadorki Marki oraz Liderów, w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie kosmetycznej Paese. Firma jest nowa, są i nowe możliwości rozwoju. Oferuję: -stały, gwarantowany rabat na wszystkie kosmetyki 35% -bezpłatną dostawę kurierską - bez opłat wpisowych -przystępne ceny kosmetyków, na każdą kieszeń -zakup zestawów kosmetyków do prezentacji w specjalnych, bardzo atrakcyjnych cenach -różne formy zatrudnienia (kompensata w towarze, działalność, zlecenie) -dla osób chcących wspólnie ze mną budować swój własny biznes współpraca oparta na czystych i jasnych zasadach -możliwość współpracy w całej Polsce Firma otrzymała tytuł „Doskonałość Roku 2010 Twojego Stylu, a kosmetyki w swym składzie posiadają komponenty z fabryk współpracujących z koncernami kosmetycznymi (Dior!). Kontakt; Mail;kamilmaliszow@onet.pl Tel;505293722 Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaa4
wszystkich chetnych dystrybutorstwem produktow nu skin prosze o kontakt moniaa4@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam wejsc do oriflame i avon, ale to bez sensu bo, ceny an allegro sa nizsze niz dla konsultantki, gdy zwrocilam Pani z avonu na to uwage to zaczela mi tlumaczyc ze to moze kradzione itd, akurat tyle osob i wszyskie sprzedaj perfumy w ilosciach oblednych po cenie o 60% nizej niz katalog . czyli od razu spada sprzedaz noramlnej konsultantce, ostatnio chcialm wejsc do fm perfumy, oni mi pisza ze nie moge sprzedawac w internecie , bo tylko jest to dla noramlnych konultantow, nie wiem jakie maja mazre bo nie dostalam cen ale na allegro ceny maja ponizej wartosci katalogowych, nie wiem jak to jest mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia234325
Zapisałam się do Avonu i to był mój błąd... Do każdego zamówienia poniżej 150 zł doliczają 10 zł, no ale ok...postanowiłam się rozwijać, przy trzecim zamówieniu miałam już 5 klientek, złożyłam zamówienie...czekam, czekam a ono nie przychodzi zalogowałam się na www patrze a zamówienie zostało odrzucone. ZERO INFORMACJI ZE STRONY AVONU O TYM ŻE ODRZUCILI ZAMÓWIENIE!!! Okazało się że zapomniałam zapłacić poprzedniej faktury - ale z tego powodu że jej zwyczajnie nie dostałam ani w formie papierowej ani mailowej!! Zamówienia nie mogłam ponowić bo oferta z tego katalogu się skończyła!! Straciłam klientów i na dodatek pomimo że opłaciłam zamówienie otrzymałam pismo windykacyjne!!! Postanowiłam dać sobie z nimi spokój, a tu co?? Niespodzianka przysłali mi obligatoryjnie katalog i materiały, których nie zamawiałam i kazali sobie za to zapłacić!!! Odradzam współpracę z ta firmą!!! Taniej wychodzi zamówić na Allegro od konsultantek, które mają wysokie progi rabatowe. Przykład? Perfumik po cenie promocyjnej w katalogu 59 zł, a na Allegro z przesyłką 39 zł. Komentować chyba nie trzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maskarada_2011@interia.pl
Witam Was serdecznie ! Jestem zainteresowana współpracą z firmą kosmetyczną zajmującą się sprzedażą bezpośrednią kosmetyków . Proszę o przesłanie materiałów informacyjnych pod wskazany adres : maskarada_2011@interia.pl . Listy uważnie przeczytam i odpowiem , bez względu na moją decyzję . Z góry dziękuję za poświęcony mi czas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aromagroup
A ja zapraszam do świetnie rozwijającej się firmy Aroma Group. www.aroma.entro.pl wejdź na stronę, która przybliży Ci współpracę z firmą W razie pytań pisz lub dzwoń Damian tel 792-729-640 spawdomu.aromagroup@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauliszka
Jeśli interesuje Cię praca dodatkowa. Kosmetyki Oriflame. Możliwość dorobienia bez żadnych konsekwencji. Bez żadnych zobowiązań. http://www.paulina.ori-praca.pl Za rejestrację na tej stronie dostaniesz dodatkowo upominek (kosmetyk) W razie pytań mój numer gg :31898977 lub e-mail paulina@konsultantka-oriflame.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak... jestem konsultantką AVON od stycznia 2011. Ani razu nie dostałam gratisowego prezentu tak jak było to mówione wcześniej. Również nie dostałam prezentu na start gdzie było napisane że przy 1 zamówieni wyślą a oczywiście nie wysłali. Katalogi trzeba sobie samemu kupić. Ogólnie zyski są małe jeśli kwota zamówienia wynosi ok 150 zł - 200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×