Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

:) mysle ze ja ta rodzina nie jestem, bo ja nie mam zadnej w Lubinie Ale co mi tam moge byc jak sie uprzecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia , wiadomosc na gg nie doszla bo mi gg od x czasu nie dziala.Nie wiem wlasnie dlaczego.Jak chce zrobic na dostepny to sloneczko tylko mruga i mruga apotem i tak zostaje czerwone.Z miesiac juz tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dlatego Cie ciagle nie ma na gg sprobuj odinstalowac i zainstalowac jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaiza 🌻 -- z tego Rafala to sie usmialam hihihi:D. Monika 🌻 -- ledwo przeczytalam, ze masz takie problemy z gg i moj komunikator tez sie zarazil:D. Tez nie moge w ogole zmienic statusu - zaraz mnie wyrzuca na \"niedostepny\"... Musze troche pomajstrowac:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu ja tez dlatego nie wykasowalam poczatku wpisu hihih na szczescie potrafie sie z siebie smiac 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaiza -- 🌻 Mo.nika -- wyslalam Ci ta wiadomosc na e-mail (na ten, ktory podalas w Twoim profilu) :D. Skopiowalam z archiwum gg i tak wyslalam:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na sekundke , bo ide spac-jedziemy o 2ej w nocy. ja tez z dolnego slaska: mo.nika urodzilam sie i mieszkalam 30 km od ciebie . usmieszka-o jej przypomnialas mi o pieknym Boszkowie-mielismy tam domek wypoczynkowy-taki goralski ale potem sprzedalismy. dzieki za zyczenia no to spadam do tej Chorwacji. caluskiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, Asia przeczytalam email.Ale to za powazna sprawa zeby odpisywac tak na szybko.Musze teraz nakarmic moje najmlodsze dziecie, i wykapac srednie:) Na szczescie najstarsze jest samodzielne:) A potem jestem do Twojej dyspozycji czyli odpisze na email.A Ty tymczasem, napisz cos wiecej, to znaczy co sie dokladniej dzieje.Na email oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micka- udanego urlopu! Tin - oj zasluzylas sobie na urlop po tej mordedze z lazienka... usmieszka- chyba musimy sie z tym pogodzic, ze w naszych rejonach to tylko sa \"stawy rybne\" :( Asia- brzuszki robie (jak mi sie przypomni ;) ) bede starala sie pamietac o wciaganiu brzucha (wczoraj nie dalo by rady bo sie objadlam brukselka i mialam brzusio jak pileczke ;) ) duza mi - jeszcze byla galaxia z monachium, ale tez juz wieki nie zagladala. Ja mieszkalam tam i chetnie bym wrocila :) Zostan z nami, pogadamy \"se\" ;) acha, pytanko : czy ktos z was ma doswiadczenie z Betriebssystem Mac OS X ? Chcialabym wyrzucic MS, linux jest mi jeszcze za bardzo do bastlowania, a tak poza tym to nie ma alternatywy :( Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) ja od 31.07 bede w Polsce...Bieszczady ,,mmm, jak ma ktoras ochote zapraszam na wedrowki:)))w miedzyczasie mam slub, i 4.09 jestem juz z wami..w Polsce totalne odciecie od internetu:( ale dobrze, ze mnie od pradu mnie nie odcinaja:)..wiec jak miesiac nie bede aktywna, nie wyrzucajcie mnie z forum buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2.09 ..mam nadzieje, ze nie bedzie takich upalow...:(prognozy niemieckie przewiduja do pazdziernika:( jasne zdjecia beda,jak tylko w swoje posiadanie je dostane:) ciasto i wodeczka weselna tez beda czekaly:) ale mimo,ze jestem juz mezatka to sie denerwuje, jak ja opanuje 120 gromade ludzi:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to to kto bierze ten slub chyba nie jestem najlepsza w czytaniu ze zrozumieniem a tyle dzieci juz nauczylam czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belaiza...przepraszam za niescislosc:) w zeszlym roku mialam slub cywilny, tutaj w Niemcech:) wiec formalnie jestem juz mezatka...:):) a teraz szykuje sie koscielny:) wesele pod haslem - moje wielkie wiejskie wesele:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej dziewczyny! Mam wrazenie, ze sie zaraz roztopie:D. Goraco!!!! Nawet kawe musialam sobie zmrozic hihihi:D Mo.nika -- nie dostalam jeszcze zadnej odpowiedzi:D. I na razie nic tez nie pisze - za goraco jest:D. Nadrobimy pozniej, jak sie troche ochlodzi:). A moze Twoje gg to przez te upaly nie chodzi:D? Tofi_Bremen -- bedziemy trzymac kciuki zeby wszystko poszlo jak \"z platka\":D. No i prosimy o zdjecia :D. maremarie -- oj tego systemu niestety nie znam:D, ale zapytam sie mojego Ojczulka - on komputery ma \"w malutkim paluszku\":D. Ide kawe zamrozic:D - za ciepla sie zrobila... Wczoraj ok. 11 - w cieniu - bylo u nas 35 st.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysienka ales trafila...dziecko , nie ten topik .My jestesmy stare baby, a stare baby jak chca kolczyki to sobie same kupuja , ew kupuje je im facet :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej dziewczyny no gdzie sie podziewacie ??? Ja tu na kawke a Was nie ma! Bo drugiej nie bede robic :) Toffi , odezwij sie .I nie zalamuj, bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomocy jak napisac o mojej znajomosci jezykow obcych w zyciorysie? chce napisac Niemiecki dobrze w mowie i pismi, rosyjski rozumiem co sie do mnie mowi i czyli biernie jak to ladnie sformulowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po polsku to moze : znajomosc jezykow obcych : Jezyk niemiecki -biegle w mowie i pismie Jezyk rosyjski -biernie w mowie A jesli po niemiecku to ja Ci nie pomoge , za cienka jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no po niemiecku oczywiscie chyba juz napisalam. Jak przyjedzie maz to moze jescze cos mi przerobi. Dzis jade na rozmowe w sprawie pracy i wczoraj w nocy sie dowiedzialam, ze mam zyciorys tez napisac. Na szczescie mialam wzor od Maremarie i juz wszystko napisalam tylko te jezyki. Jak dosane prace to Wam wszystko opowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nic nie powiem do dzis wieczorem :P moja wymarzona w kazdym badz razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×