Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość hurrra 300o tys postow
:):):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha moj thomas skonczy w tym tyg.4 miesiace.do tabelki wpiszcie najlepiej date urodzin to nie trzeba bedzie poprawiac 3.5.2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbara a co u ciebie?odezwij sie!Belajza dostalam zdjjecia od ciebiejutro postaram ci sie tez cos wyslac.a na razie dobranoc!ide w kimono!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tutaj pada i pada:-(( Juz znowu po lecie a mialam nadzieje ze jeszcze naprawde ladnych pare dni dostaniemy. A temeperatury to wogöle.jesien zaczyna sie dopiero w przyszlym miesiacu😠 No to powiem wam tez dobranoc.Do jutra. Pa pa iwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! no dzisiaj to musimy swietowac! W dwatygodnie zapisalysmy40 strony:) ide szykowac sniadanko dla moich glodomorkow pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Madlen to Twoj Thomas urodzil sie rowniotki miesiac po moim Kubie, bo on 3kwietnia.:) Super 100 stronka:) Z czego 50 ostatnich to chyba w tydzien sie zapisalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Nasz topik wyraznie nabral tempa. Oby tak dalej. Pogoda u mnie znowu do niczego. W domu zimno sie robi. A slonko ani mysli nas pocieszyc:-(. Ide na sniadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez to zauwazylam Monika.do szpitala poszlam rano,ale nie wiedzialam czy to bole,bo z olivia ich nie mialam(cesarka),no a na wieczor(19.23)urodzilam(sroda to byla).a termin mialam na 1.5.2006. a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
Za niecale dwa m-ce bede swietowac roczek Laury .. Jak ten czas leci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
I jeszcze jedna pozytywna wiadomosc : OD JUTRA MA SIE OCIEPLIC !!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka to naprawde dobra wiadomosc:)bo przy tej pogodzie to nawet nie ma jak wyjsc z dziecmi na spacer!biedne kisna w domu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
Ja kupilam noa spacerowke i na sama mysle o spacerku dreszczyk mnei przechodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wIESZ Z JEDNYM BRZDACEM TO JESZCZE MOZNA WYJSC;POPRZYKRYWAC Z KAZDEJ STRONY.Ale z dwojka do tego malych to graniczy z cudem.czego ja nie mam zadnej niani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
No wiesz moaj weszla w faze wstawania w wozku i raczkowania.. szkoda gadac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbara ty sie juz do Niemiec szykujesz,czy dalej ci komputer nawala?odezwij sie ,bo nam ciebie brakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czes Kobietki!!!to swietujemy dzis:):):) pogoda to sie polepszy ale nie w Bremen:( Monika mam do ciebie maly kawalek:) Mialam sie dzis zapisac do szkoly i co....Moje kochanie spi po nocce i nawet nie mysli wstac!chce jechac w czwartek,bo maja dluzej otwarte.A ja to taki gupol jestem ze sie boje ze dla mnie miejsc zabraknie i bym wolala miec juz wszystko zalatwione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta w czwattek mam babskie spotkanko:)i i tak bedzie musial ze mna wczesniej pojechac:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bremenka do jakiej szkoly sie zapisujesz?moze pisalas,ale ja nie pamietam ,a nie chce mi sie szukac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzalam teraz na te stronke z Bremen i jest cienka w porownaniu do mojej z Nordhorn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stronka VHS-bremen jest bardzo uboga Zobacz na moja to nie ma porownania. U mnie jest tak, ze szukam interesujacy mnie kurs. Wybieram go i potem jest opcja zapisania sie. Od razu widac, czy sa jeszcze wolne miejsca. Kto bedzie prowadzil kurs i w jakies sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie strona bremen jest biedna:(i musze isc osobiscie.Nawt cennika nie ma ,nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×