Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Kassey nie przejmuj się głupimi docinkami, nie musisz przecież być wszechwirdząca, każdemu się zdarza, niewiedziałaś ale już wiesz co to te bakalie, i po problemie. Janta fajnie że humorek ci się poprawił, i nabrałaś trochę więcej optymizmu, życze ci wszystkiego dobrego, Monika tak to jest jak mąż ma urlop, przecież musi wszystko ponaprawiać, haha. ja chcę zdjęcia dostałam tylko od JUSTYS MONIKI UŚMIESZKI JANTY A RESZTA??????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofi-bremen dzięki za foty zaraz będe oglądać, ty już dawno jesteś na tym forum? albo dawno cię nie było? bo ja chyba jeszcze nie miałam okazji z tobą rozmawiać, chyba że nicka zmieniłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofi_Bremen ja tez bym chciala fotki zobaczyc:-). tina232@poczta.fm Pogoda jak na zamowienie to postanowilam umyc okna. Jeszcze tylko dwa mi zostaly i firanki. No nic zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny mam do was prozbę, jakby ktoraś napisala mi co to za zasiłki BAB I BAFOG, o ma być z dwoma kreskami ale nie mam czcionki niemieckiej co to za zasiłki I czego dotyczą bezrobotnych , czy to jakieś mieszkaniowe? z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbarag....hej, nie nie mialysmy okazji - ja pod koniec lipca pojechalam na caly miesiac do Polski a nie jestem pewna czy nie dolaczylas w sierpniu:) ale nadrobimy - ja gadula jestem:))) na weekend umykam, skupiam sie na relaksie poslubnym ale potem zadzieram kiece i pisze:) jak mnie ktoras poprosi o foty to po weekendzie ponadrabiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbarag a ja od ciebie tez zadnych zdjec nie mam. Bafög sa pieniadze ktöre otrzymöje sie jezeli nsie studjuje.Wczesniej bylo to 600 DM dzisiaj niewiem.Möj chlopak to dostawal ale musial naturalnie jeszcze do tego zarabiac bo niewystarczalo. A co BAB jest tego nie wiem:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona Ty sie nie przejmuj, a juz w ogole sie nie tlumacz! Maz mnie na 5 minut do kompa puscil , ale z mina jakbym chlopczykowi zabawke zabrala:) Oj jak dobrze ze to koniec juz tego urlopu.Nie wiem kiedy uda mi sie na dluzsza chwile usiasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!Najpierw spoznione ale szczere zyczenia urodzinowe dla Kassay! Sarra ta pierwsza jest najladniejsza eva.... Tofi my sie twz jeszcze nie znamy,ale pisze sie na zdjecia:) e mail jest pod nikiem. teraz ide zabrac sie za nalesniki,a potem jade do deischmana buty sobie kupic,sa teraz takie jedne fajne za 20 euro. Posprzatalam dzis swoja szafe i polowe ubran wywalilam.Straszni epusto sie teraz zrobilo!Pare nowych sweterkow tez by sie przydalo:( no to na razie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) alescie sie rozpisaly od wczoraj wieczora ;) witaj Tofi - jesli dzielisz zdjeciami to przeslij prosze i mi :) przesle jakies moje foto, bys i Ty wiedziala jak wygladam :) zaraz zabieram sie za przygotowywanie obiadku, dzis makaron z pesto rosso i brokuly ;) mniam mniam moze woadne pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, zdjecia rozeslalam:) mam nadzieje, ze dojda z zalacznikami: ) Kassay- te zdjecia to mieszanka, wybralam jakos te bliskie sercu nie patrzac na profesjonalizm czy ostrosc:) mam ich 500 i wybor nie taki prosty i latwy:) i dizeki wielkie za Zdjatka od Ciebie:) aper do reszty - kobity slac slac nie obijac sie mi tu czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierogi gotowe mamy ich ponad 50:)pyszne sa:)nie ma jak to reka babci:)a wieczorkiem wszyscy sie do nas na nie zwala,znaczy sie rodzice i brat:) Ja tez prosze o zdjecia:) Barbarag bylam pewna ze do ciebie tez wyslalam ale jak przeoczylam to przepraszam ,wysle wieczorkiem:) Pogoda super,usiadziemy na balkonie i zjemy ciacho,kopiec kreta:)oczywiscie nie obejdzie sie bez kawki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kassay po co ty wogole sie tam komus tlumaczysz,olej go:)Moj mieszka tu 17 lat i ja cie rozumiem ,on takze nie zna niektorych wyrazow,to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Tofi dzieki za zdjecia, piekna panna mloda.:) Az mi sie zal zrobilo, bialej sukni, i w ogole tej calej pompy.My bralismy tylko slub cywilny. Jeszcze niedawno, narzekalam, ze brakuje mi kontaktu z Polkami , w realu a na topiku dziewczyn z Bremen.I nie dosc ze tutaj znalazlo sie kilka to jeszcze kilka dni temu, wprowadzila sie do moich sasiadow ich synowa z synem.Wszyscy to Polacy:) Doslownie pare metrow ode mnie.Ja jej wlasciwie jeszcze nie widzialam, ale przeprowadzilam wywiad:) I informatorzy mi doniesli, ze mniej wiecej w moim wieku.Rozmawiala chwile z moja Natalka, i mowila ze chcialaby mnie poznac.A ja normalnie nie mam czasu! Jak znalazly sie dziewczyny, to ja zwyczajnie nie mam kiedy.Ironia losu:) Ale dzisiaj wieczorkiem, poplanuje sobie wszystko, i tak poukladam zeby spotkac sie Iwona i Bremenka z Wami jak najszybciej:) Tofi , przyjedziesz na gotowe:) , Ekipa bedzie czekala:) A u tej kosmetyczki nie bylam bo....nie mam czasu:) Czekam kiedy moja fryjerka z Polski wroci.Ale ma dziewczyna swietna reke, nie tylko ze potrafi dobrac fryzure, ale jak wlosy szybko po jej scieciu rosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,widze,ze aktywne jestescie.Monika co z tymi lekarstwami?Zamowilas przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Moniko:) Fryzjerka dobra powiadasz suuper:) Masz szczescie, sasiedzi Polacy to wielki luksus:))) ja mam samych niemcow, ale agenci jakich malo ale to na dluzsze opowiadanie. jazem zwierze stadne, musze miec ludzi, zeby oddychac:) Tak wiec juz sie zorganizuje ekipe do piwek, winka, pogaduchow, pocieszania itp:))) badz co badz kazda z nas rzucona zostala sama wiec jakos sobie trzeba radzic:) mam nadzieje, ze Iwona okaze sie babencja z charakterem i usmiechem na ustach...:\'):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie zamowilam, bo w zadnej ich nie znalazlam.Ja moze wczesniej nie precyzyjnie sie wyrazilam.Ja wiem ze oe sa na recepte, problem w tym ze ja jej nie mam.A ktos tu wczoraj pislalam ze babka w aptece sie zdziwila ze to dla ciezarnej.To teraz ja sie dziwie ze ona sie dziwila:) Bo to lek powszechnie stosowany w Polscy przy przedwczesnych skurczach.W Polsce , co drugiej pacjentce kaza je brac:) Ja pamietam tez bralam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkalam 4 miesiace wlasnie obok Turkow, Rosjan itp i powiem Ci ze mam teraz w okolicy samych niemcow, cisza spokoj, ale za ten luksus trzeba tutaj placic i to duzo wiecej.....:) bylam baaardzo tolerancyjna jak przyjechalam do niemiec ale oni skutecznie mnie z tego wyleczyli niestety...ale jakas fajna sasiadka polka bym byla wielce ucieszona:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×