Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość aktualizacja.............
e-v-a Mozesz podac swoje dane do tabelki? -miejscowosc Polska -Niemcy -ile czsu juz w Niemczech -wiek -dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Aga , ale nie ma fenoterolu tam.W innych aptekach pa tez nie ma.A to nie jest tak z tymi aptekami internetowymi ze wysylaja tylko lekarstwa bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belaiza- ja mam nadzieje,ze nasze plany,mamy zamiar otworzyc cos wlasnego,dojda najdalej za rok do skutku i wtedy bede mogla sie zwolnic.Chyba,ze wczesniej zajde w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika-na kiedy potrzebne ci sa te tabletki? TEISING,17 i pol roku, 7.10 bede miala 41, corka -Olivia 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dzwonilam do polski,do mamy i mama ma sie dowiedziec,czy sa bez recepty i ile kosztuja.Bede wiedziala ok 19,30. Belaiza - ja tez mam taka nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajac na wasze odpowiedzi zrobilam pranie i niechcacy wypralam zabawke-mysz od mojej kotki.Strasznie wyglada.Mysz,nie kotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktualizacja.............
aktualizacja.............wrzesien 2006 NICK **** MIESJCOWOSC **** LATA W RFN **** WIEK **** DZIECI 1.malutka_de*****Bad Urach****5 ****24 lata****1 dziecko(7 m-cy) 2.maremarie**** Stuttgart( Steinenbronn)****29 lat 3.micka**** Pforzheim****9,5 ****32lat****1 dziecko(28.11.04) 4.Tin****Hamburg****16,5 ****34 lata****2 dzieci 5.usmieszka****Tübingen****3 lata****25 lat 6.asia80**** Stuttgart(Göppingen)****3 lata****26 lat****1 dziecko(Bastian 8m-cy) 7.Mo.nika*****Bremen*****1rok****30 lat****3 dzieci(8,5,0--3.04.06) 8.justynaamelia****Bawaria****11 m-cy****26 lat****2dzieci(3; 1,5msca) 9.Justys78****Nordhorn****2,5roku****28 lat 10.beleiza****(Bawaria)Pfarrkirchen****1 rok****36 lat 11.Carolina77****NRW-Essen****1miesiac****20 lat 12.kasiulica****Germersheim bei Karlsruhe****1rok****23 lata 13.balooonik**** Gütersloh-NRW****7 lat****50 lat 14.Werkaaa****Gütersloh (NRW)****3,5 roku ****32 lata 15.Nett-ka****Fellbach bei Stuttgart****8 lat ****33 lata 16.Ona 22****Wilhelmshaven (bei Bremen)****4 lata****22 lata(strzelec) 17.Isia27 ****Travemünde ****1,5 roku**** 27 lat 18.Madzialenka_1****Esslingen ****3 lata****23lata 19.kc****Bad Kreuznach (RP)****2,5 roku****23 lata 20.cludi_alb****Münsingen****2,5 roku 21.naneczka****München ****6lat 22.limes-inferior **** Brocken****4,5****34 lata 23.madlen21****Heppenheim (Hessen)****3lata****21 lata (Olivia-2 latka Thomas 4msce) 24.angelina 22****Monachuim-Karsfeld**** 22lata****maz 25.bremenka****Bremen**** od marca 2006****24 lata****maz 26.Kassay(Iwona)****Bremen****20 lat**** 36lat****2 dzieci(16lat i roczek) 27.kajaffm****Frankfurt**** 28.aga **** Frankfurt 29.hessen**** 30.Gingera****Weil am Rhein-BW****przeprowadzka w planach****35 lat-(corka15lat+ciaza) 31.mary.de ****Wiesbaden ****21lat****chlopak 32.kaska12345**** 33.sarra...****Hannover ****5lat****maz 34.BARBARAG ****Raciborz ****30 lat ****2 dzieci (Kamil 6lat i Natalia7lat) 35.Gosia_70****36lat 36.janta****Szczecin****38lat****maz****3dzieci(13, 4, 1,5 ) 37.Lena****Berlin**** 38.lenka**** 39.e-v-a****Teising**** 17,5****41lat w(7.10)****dzieci(Olivia-15lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,z tym czytaniem nie moge nadazyc za duzo tego.a u nas dzis piekna pogoda byla sloneczko super przygrzewalo,poopalalam sie troszeczke. moj syn bastek 17 bedzie mial 4miechy i juz super glowke sam trzyma ale sie jeszcze trzepocze,silny chlopak,wprowadzam mu juz inne posilki jakos mu nie pasuja bo tylko pluje ale cosik do brzusia tez wleci,wlasnie mu chcem deserek wcisnac,znowu bede cala urabana. ja pranie musze robic codziennie juz mi sie niedobrze robi a prasowanie,o rany znowu mnie czeka,codziennie. a ja dzis na obiadek ugotowalam pomidorowa,a niedawno wlasnie skonczylismy piesi z kurczaka z frytkami,jestem pelna,nic mi sie nie chce. no to pa dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie robie drugie pranie,sprawdzilam,kicia jest w ogrodzie.No widzicie,z wami nawet humorek mi wraca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to znaczy zameldowac sie jako bezdomny - troche glupio to brzmi:( to gdzie oni go zamelduja w jakims przytulku? Jakie okolice sa jeszcze mozliwe co do znalezienia pracy, czy to prawda, ze jedynie na Bawarii sa jakies szanse? Napiszcie jakie sa mniej wiecej miesieczne koszty zwiazane z utrzymaniem sie (3 os. rodzina)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,czy wasi niemieccy mezowie ucza sie polskiego?Moj potrafi: cholera jasna,kicia mala,kochanie ty moje(do mnie tak nie mowi,nauczyl sie,bo ja mowie tak do kota)kurde,chrzaszcz brzmi w trzcinie no i pare innych zwrotow i wyrazow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaiza ja tez mam cala sterte do prania. Moge Ci podrzucic?? :-). Tak strasznie mi sie nie chce:-). A w weekend przyjezdza do mnie kolezanka z Köln z mezem i z dziecmi:-). A w miniony weekend wpadli do nas Czesi bylo bardzo wesolo. Porozumiewalismy sie w trzech jezykach. Ten czeski jest naprawde smieszny:-). Ale oni tez niezle smiali sie z polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balazia,nie ma sprawy,ja jestem bardzo chetna do pozbyca sie tego. a moj maz to szkoda gadac jakie on zwroty umie po polsku,wiekszosc to przeklenstwa,ale sporo tez slowek normalnych,lapie dobrze ale smiesznie brzmi jak mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka77 ,chyba nie moge ci pomoc,bo ja tu jestem 17 lat i przyjechalam z mezem na tzw pochodzenie.Jestem tu jako niemka.A utrzymanie ,to zalezy,my wydajemy przecietnie,ze wszystkimi oplatami 2500 euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio nie mam wogole czasu na siedzenie przed kompem:)moje kochanie spi,ale jak wstanie to bedzie go okupowal;) Ale sie dzis nasmialam i ciacha objadlam:)jeny az mi niedobrze,ale to chyba od kawy:(jakos mi slabo.Powinna mnie pobudzic ale po niej jeszcze gorzej sie czuje.To chyba cos nie tak? Aga ja mieszkam niedaleko ciebie:)kolo fabryki mercedesa. Monika i Iwona to kiedy sie spotkamy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak przyszlo i humor popsulo-Einzelabrechnung😡 Heiz ,Warmwasser-und Hausnebenkosten raz w roku wysylaja i musze doplacic 1.200 Euro trzeba przyznac ze sie postarali , sporo kasy:classic_cool: Dziewczyny jak u Was wygladaja oplaty za mieszkania?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×