Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Dzien dobry moje kochane..hihi...dzisiaj jestem pierwsza w niedziele:) A wy jeszcze spicie:-)) Nie nie...tez ide spac. Dobranoc i do pözniej🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halli hallo wy spiochy:D husz husz ...wylazcie ze swoich lözek.Pogoda jest ladna trzeba wyjsc i genisowac:-)) Jeremmy mnie 3 razy w nocy budzil.Fajnie mam co? Moze sie zaraz znowu poloze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kassay und Gingera ja juz przeciez nie spie i nie mam ladnej pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problem. Mylse, ze mi pomozecie. Zniklo mi Menu na dole. Poprostu ten caly niebieski pasek. Co mam zrobic, zeby go znow miec na ekranie monitora? Bez niego nic przeciez nie wylacze ani nie wlacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty niemasz ladnej pogody???? Ach,hyba möwili ze na dole iemczech juz w niedziele sie zepsuje.U nas dzis jeszcze jeden dzien ladny:-)) Hmm....jak ty ten pasek zgubilas zastanawiam sie.A moze wylacz caly Komputer i wlacz jeszcze raz. Albo zobacz czy moze jak myszke przycisniesz po prawej stronie czy ci sie menager wlaczy.Moze tam musisz cos zrobic.Mialam cos podobnego ale jest juz dosyc dawno temu.Niepamietam co zrobilam a niemam sie kogo zapytac bo jestem sama.No z Jeremmy ale on jeszcze nie möwi...i nic nierozumie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kassay dobry duszyczko. Niestety nie wiem co to spowodowalo, ze zniklo mi to wszystko. Nie moge teraz tak poprostu wylaczyc kompa bo mam przeciez internet wlaczony. Potem nie wejde. Klikam tu klikam tam ale nic sie nie pokazuje. Ratujcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego niewejdziesz do internetu jezeli Komputer wylaczych?? przeciez Tobie zniknela tylko ta niebieska ramka na dole cuy nie.jak wchodzisz do internetu?? Musisz przez ta ramke???? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fa -sprobuj myszka nakierowac calkiem na dol i tak jakbys chciala wciagnac do gory;),a jak to nie pomoze to prawym od myszy obadaj czy masz zablokowany pasek zadan-ma byc ptaszek kolo niegotak jest na moim polskim systemie;) nie wiem czy macie tak samo.Wiecej pomyslow nie mam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam niemiecki system i zadnych ptaszköw:D Fa..tys moze poprostu to wylaczyla no to musi sie tez dac znowu wlaczyc.Moze mozesz sobie przypomniec co ciskalas:-)) Ale normalnie to sie to prawa strona myszy da zrobic:-(( A jezeli cos przestawilas no to musimy spowrotrm przestawic. Jaki masz system? jezeli jestes w niemczech no to niemieckico? A masz ty po lewej stronie START?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wam dziewczyny! Wlasnie wylaczylam kompa i gdy wlaczylam mialam znow ten pasek na dole. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
System mam naturalnie niemiecki bo tu kupiony notebook.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz musze isc, bo dzieci powstawaly i ja nic nie posprzatalam, bo wzial mnie len i nie wiem jak sie go pozbyc. Musze wiec dzis posprzatac, bo bede miala goscia. Zycze wam schöne Tag noch. 👄 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKTUALIZACJA
NICK ******** MIESJCOWOSC ***** LATA W RFN **** WIEK **** DZIECI aga **** Frankfurt******** angelina 22****Monachuim-Karsfeld****????** 22lata****maz asia80****Stuttgart(Göppingen)****3 lata***26 lat****1 dziecko(Bastian 8m-cy) balooonik**** Gütersloh-NRW******7 lat****50 lat BARBARAG ****Raciborz ****30 lat ****2 dzieci (Kamil 6lat i Natalia7lat) beleiza****(Bawaria)Pfarrkirchen***1 rok***36 lat bremenka****Bremen**** od marca 2006****24 lata****maz Carolina77****NRW-Essen******3msce******20 lat cludi_alb********Münsingen******2,5 roku**???? e-v-a****Teising**** 17,5****41lat w(7.10)****dzieci(Olivia-15lat) Gingera****Weil am Rhein-BW****przeprowadzka w planach****35 lat-(corka15lat+ciaza). Gosia_70****36lat hessen**** Isia27 ****Travemünde ********1,5 roku**** 27 lat janta****Szczecin**********38lat****maz****3dzieci(13, 4, 1,5 ) justynaamelia****Bawaria****11 m-cy******26 lat****2dzieci(3; 1,5msca) Justys78*******Nordhorn*******2,5roku******28 lat kajaffm****Frankfurt**** kasiulica****Karlsruhe(Germersheim) ****1rok**23 lata kaska12345**** Kassay(Iwona)****Bremen****20 lat**** 36lat****2 dzieci(16lat i roczek) kc*****Bad Kreuznach (RP)*****2,5 roku****23 lata Lena****Berlin**** lenka******** limes-inferior **** Brocken******4,5*******34 lata madlen21****Heppenheim (Hessen)****3lata****21 lata (Olivia-2 latka, Thomas 4msce) Madzialenka_1****Esslingen ******3 lata****23lata malutka_de*****Bad Urach*******5lat *****24 lata****1 dziecko(7 m-cy) maremarie*** Stuttgart(Steinenbronn)***29 lat mary.de ****Wiesbaden ********????*******21lat****chlopak micka********** Pforzheim*******9,5 ******32lat******1 dziecko(28.11.04) Mo.nika*******Bremen*********1rok*********30 lat****3 dzieci(8,5,0--3.04.06) naneczka*******München *******6lat ******????? Nett-ka****Fellbach bei Stuttgart****8 lat ****33 lata Ona 22****Wilhelmshaven(bei Bremen)******4lata***22 lata(strzelec) sarra...****Hannover ***********5lat*****?????******maz Tin*************Hamburg**********16,5 *******34 lata******2 dzieci Tofi_Bremen*** Kassel/Bremen**** 1rok **** 27lat ***** (dziedziczka na 31.03.07 J) usmieszka*****Tübingen*******3 lata********25 lat Werkaaa*****Gütersloh (NRW)****3,5 roku ****32 lata Fa************Basyern****************7 lat*********37 lat***dwoje dzieci URODZINY Kassay --------- 07.09.69 belaiza-----------16.08.70 Tin----------------23.04.71 Gingera----------16.07.71 Werkaaa---------05.08.74 micka-------------18.08.74 golumea----------17.12.74 naneczka---------17.08.75 mo.nika-----------26.03.76 Justys78----------14.08.78 justynaamelia----11.03.80 usmieszka---------07.11.80 asia.80 -----------11.11.80 bremenka------- 26.09.81 malutka_de------10.11.81 magdzialenka1----??-??--83 madlen21 ----- 13.03.1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKTUALIZACJA
- dodanie Agi z Bremen ;) NICK ******** MIESJCOWOSC ***** LATA W RFN **** WIEK **** DZIECI aga **** Frankfurt******** Aga_ ******Bremen*********** ????????? *********** ?????? *** angelina 22****Monachuim-Karsfeld****????** 22lata****maz asia80****Stuttgart(Göppingen)****3 lata***26 lat****1 dziecko(Bastian 8m-cy) balooonik**** Gütersloh-NRW******7 lat****50 lat BARBARAG ****Raciborz ****30 lat ****2 dzieci (Kamil 6lat i Natalia7lat) beleiza****(Bawaria)Pfarrkirchen***1 rok***36 lat bremenka****Bremen**** od marca 2006****24 lata****maz Carolina77****NRW-Essen******3msce******20 lat cludi_alb********Münsingen******2,5 roku**???? e-v-a****Teising**** 17,5****41lat w(7.10)****dzieci(Olivia-15lat) Gingera****Weil am Rhein-BW****przeprowadzka w planach****35 lat-(corka15lat+ciaza). Gosia_70****36lat hessen**** Isia27 ****Travemünde ********1,5 roku**** 27 lat janta****Szczecin**********38lat****maz****3dzieci(13, 4, 1,5 ) justynaamelia****Bawaria****11 m-cy******26 lat****2dzieci(3; 1,5msca) Justys78*******Nordhorn*******2,5roku******28 lat kajaffm****Frankfurt**** kasiulica****Karlsruhe(Germersheim) ****1rok**23 lata kaska12345**** Kassay(Iwona)****Bremen****20 lat**** 36lat****2 dzieci(16lat i roczek) kc*****Bad Kreuznach (RP)*****2,5 roku****23 lata Lena****Berlin**** lenka******** limes-inferior **** Brocken******4,5*******34 lata madlen21****Heppenheim (Hessen)****3lata****21 lata (Olivia-2 latka, Thomas 4msce) Madzialenka_1****Esslingen ******3 lata****23lata malutka_de*****Bad Urach*******5lat *****24 lata****1 dziecko(7 m-cy) maremarie*** Stuttgart(Steinenbronn)***29 lat mary.de ****Wiesbaden ********????*******21lat****chlopak micka********** Pforzheim*******9,5 ******32lat******1 dziecko(28.11.04) Mo.nika*******Bremen*********1rok*********30 lat****3 dzieci(8,5,0--3.04.06) naneczka*******München *******6lat ******????? Nett-ka****Fellbach bei Stuttgart****8 lat ****33 lata Ona 22****Wilhelmshaven(bei Bremen)****4lata***22 lata(strzelec) sarra...****Hannover ****5lat*****?????******maz Tin*************Hamburg*******16,5 *******34 lata******2 dzieci Tofi_Bremen*** Kassel/Bremen**** 1rok **** 27lat ***** (dziedziczka na 31.03.07 J) usmieszka*****Tübingen******3 lata********25 lat Werkaaa*****Gütersloh (NRW)****3,5 roku ****32 lata URODZINY Kassay --------- 07.09.69 belaiza-----------16.08.70 Tin----------------23.04.71 Gingera----------16.07.71 Werkaaa---------05.08.74 micka-------------18.08.74 golumea----------17.12.74 naneczka---------17.08.75 mo.nika-----------26.03.76 Justys78----------14.08.78 justynaamelia----11.03.80 usmieszka--------07.11.80 asia.80 -----------11.11.80 bremenka-------- 26.09.81 malutka_de-------10.11.81 magdzialenka1----??-??--83 madlen21 ----- 13.03.1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKTUALIZACJA again
sorry ze tyle razy :( Fa*******Bayern*********7lat*********37lAt****2 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) na dobry poczatek przesylam Wam cos na dobry poczatek dnia:))) Fa - ja jeszcze sie z Toba nie przywitalam witaj na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kobietki:))!!!! Ale mamy ladna niedziele:) Aga to trzeba bylo do mnie zadzwonic!!mialam telefon przy sobie,bo mialam nadzieje ze moze sie wyrwiecie,albo sama sie wyrwiesz:)bylismy na szlachte a potem na polskiej dysce,no kurcze szkoda ze cie nie bylo:(ale nic straconego:)jeszcze razem pojdziemy:) Bremenki to kiedy bedziemy piekne sie robic?:)Iwona wiesz?pisalyscie gdzies na forum,bo ja pewnie przeoczylam:) Udanej niedzieli wszystkim!!!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kassay-tyle dzieci na tym topiku , ze myslalam , ze twoj jest mlodszy ale 15 m-cy to tez ok . n arozpoczecie chodzenia, bo u chlopcow to niby pozniej sie zaczyna. moja miala 10 m-cy jak zaczela chodzic a od kolezanki tez dziewczynka i 18-cie. Kazde dziecko w czyms innym jest szybsze: moja np: dopiero teraz zaczyna mowic , a raczej powtarzac slowa-czyli nie mowi jeszcze zdaniami samodzielnie , a ma 21 m-cy , a od kolezanki chlopczyk 4 m-ce mlodszy juz sam mowi po dwa slowa -zdania. Moja jest lepsza w ruchowych czynnosciach : jak wdrapywanie sie po drabinie , jezdzenie na autku itd. , a jej w mowieniu . Tak wiec kazde dziecko jest inne , a na koncu i tak sie wszystko wyrowna.HA!HA! U nas pochmurnie i pada. pa! Jade na te urdziny jak mala wstanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ******** MIESJCOWOSC ***** LATA W RFN **** WIEK **** DZIECI aga **** Frankfurt******** Aga_ ******Bremen*********** ????????? *********** ?????? *** angelina 22****Monachuim-Karsfeld****????** 22lata****maz asia80****Stuttgart(Göppingen)****3 lata***26 lat****1 dziecko(Bastian 8m-cy) balooonik**** Gütersloh-NRW******7 lat****50 lat BARBARAG ****Raciborz ****30 lat ****2 dzieci (Kamil 6lat i Natalia7lat) beleiza****(Bawaria)Pfarrkirchen***1 rok***36 lat bremenka****Bremen**** od marca 2006****24 lata****maz Carolina77****NRW-Essen******3msce******20 lat cludi_alb********Münsingen******2,5 roku**???? e-v-a****Teising**** 17,5****41lat w(7.10)****dzieci(Olivia-15lat) Fa****Bayern***7 Lat***37 Lat***2 Dzieci Gingera****Weil am Rhein-BW****przeprowadzka w planach****35 lat-(corka15lat+ciaza). Gosia_70****36lat hessen**** Isia27 ****Travemünde ********1,5 roku**** 27 lat janta****Szczecin**********38lat****maz****3dzieci(13, 4, 1,5 ) justynaamelia****Bawaria****11 m-cy******26 lat****2dzieci(3; 1,5msca) Justys78*******Nordhorn*******2,5roku******28 lat kajaffm****Frankfurt**** kasiulica****Karlsruhe(Germersheim) ****1rok**23 lata kaska12345**** Kassay(Iwona)****Bremen****20 lat**** 36lat****2 dzieci(16lat i roczek) kc*****Bad Kreuznach (RP)*****2,5 roku****23 lata Lena****Berlin**** lenka******** limes-inferior **** Brocken******4,5*******34 lata madlen21****Heppenheim (Hessen)****3lata****21 lata (Olivia-2 latka, Thomas 4msce) Madzialenka_1****Esslingen ******3 lata****23lata malutka_de*****Bad Urach*******5lat *****24 lata****1 dziecko(7 m-cy) maremarie*** Stuttgart(Steinenbronn)***29 lat mary.de ****Wiesbaden ********????*******21lat****chlopak micka********** bei Pforzheim*******10lat ******32lat******1 dziecko(28.11.04) Mo.nika*******Bremen*********1rok*********30 lat****3 dzieci(8,5,0--3.04.06) naneczka*******München *******6lat ******????? Nett-ka****Fellbach bei Stuttgart****8 lat ****33 lata Ona 22****Wilhelmshaven(bei Bremen)****4lata***22 lata(strzelec) sarra...****Hannover ****5lat*****?????******maz Tin*************Hamburg*******16,5 *******34 lata******2 dzieci Tofi_Bremen*** Kassel/Bremen**** 1rok **** 27lat ***** (dziedziczka na 31.03.07 J) usmieszka*****Tübingen******3 lata********25 lat Werkaaa*****Gütersloh (NRW)****3,5 roku ****32 lata URODZINY Kassay --------- 07.09.69 belaiza-----------16.08.70 Tin----------------23.04.71 Gingera----------16.07.71 Werkaaa---------05.08.74 micka-------------18.08.74 golumea----------17.12.74 naneczka---------17.08.75 mo.nika-----------26.03.76 Justys78----------14.08.78 justynaamelia----11.03.80 usmieszka--------07.11.80 asia.80 -----------11.11.80 bremenka-------- 26.09.81 malutka_de-------10.11.81 magdzialenka1----??-??--83 madlen21 ----- 13.03.1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dane: Aga_ *****Bremen*****prawie rok:)*****21****nie mam jeszcze:) urodziny 30.11.1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🌻 czy wiecie na jakiej stronie internetowej znajde informacje o polskich mszach? trzymajcie sie zdrowo i pogodnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o hej bremenka i co przygotowana juz jestes na przyjazd mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie chyba bardziej denerwuje tym przyjazdem niz ona:)chodzi o to ze 12 godzin i zeby sie nic nie stalo.Moj mnie wkurza bo porzadki robi na ostatnia chwile,i wszystko go drazni,Cholera jedna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:D:D:D Ale cisza;) Naprawde mamy piekny wrzesien...bylismy na godzinnym spacerze po pieknym parku , tlumy ludzi bo dzis byla tez wystawa pieskow... Wczoraj znajoma podrzucila mi ciasto \"Snikers\"normalnie niebo w gebie... Jakie wypieki robilyscie na ten weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×