Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

No Barbara ,mija szybko ten czas,mi juz thomas kaze isc spac,zebym jutro nie narzekala ,ze jestem zmeczona-palant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mu ,ze przeciez mozesz sie jutro wyspac,bo Wochenende jest i jak on nie musi isc do pracy,to niech sie zajmie dziecmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofi a ja nie pomyślałabym że pod twoją piękną twarzą, kryje się tyle samozaparcia, albo wybrałaś dobry zawód bo ta cecha się przydaje prawniką, albo studia prawnicze cię tego nauczyły, walczyć do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie o to chodzi,ale ze ma czelnosc w ogole mowic zebym spac szla:P Chodzi mu zeby jego robot domowy jutro byl 100 procent fit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie myśl tak, on na swój sposób bardzo cię kocha, a ty zró żeby jego robot był jutro kaput/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak ja bym mogla ludziom nie pomagac jak bym nie walczyla do konca?:) nie wolno sie dac....wlasnie wywalczylismy prawo do aplikacji w Niemczech :):) cudo:) zycie mnie tego nauczylo, ale wielu sprawach sie gubie, im jestem starsza tym mniej wiem:) ja i tak lubie z wami rozmawiac, fajne rozmowczynie z Was:) oby wiecej takich ludzi, co daja sobie rady sami!! zycie byloby lzejsze:) madlen....polecam film sposob na tesiowa :) rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie każdy się gubi, za prawem trudno nadążyć, co chwilę zmiany, poprawki ustaw, paragrafy, głowa peka tyle tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze wam dziewczyny jeszcze milej dyskusji,do jutra.Pa. Jutro musze o 5 wstac.Horror.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide może jakś ciekawy film poleci , ale wątpie bo w weekent właśnie nic nie ma ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki ale nagryzdalyscie:)my ogladamy Pieniadze to nie wszystko:)znacie ta komedie polska??super jest ,za kazdym razem sie z niej smieje:):):) Madlen przyjezdzaj do nas:)zostaw swojego na troche ,niech poteskni;) Monika napisz czy u ciebie wszystko ok. Zycze Wam wszystkim spokojnej nocy:)do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Wczoraj musialam juz konczyc i dopiero dzis pobierznie przeczytalam co napisaliscie o Urzedach Pracy. Nie chodzi mi o Polske bo ja tam jestem raz do roku, ale o Niemcy. Ale juz wiem, ze jak sie jest na urlopie wiecej niz trzy tygodnie to musi sie o tym zglosic i co najwazniejsze wymeldowac. Tak mi powiedzial moj mezulek, ale on chyba sam nie wie jak to jest. W Polsce ja wogole nie jestem w zadnym Urzedzie Pracy juz od wielu lat. Ale chcialabym zameldowac moje dzieci w Polsce, ze sa i istnieja, ale nie wiem jak to mozna zrobic nie meldujac ich w jakims mieszkaniu, bo nie mam gdzie wlasciwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i było tak jak przewidywalam dzieci wstały o 6,40 nie rozumiem tego, po co w sobotę wstawać tak wcześnie, a co lepsze to w piątek nie moglam ich dobudzić do szkoły o 7,20 rozumiecie coś z tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbarag u mnie jest tez tak samo. Jak bylismy na Urlopie w Polsce to dzieci tak wczesnie wstawaly ze az sie dziwilam a jak tu trzeba do przedszkola czy szkoly to sa nieprzytomne. Ale na spielplatzu ganialyby do 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Barbarag ja jak bylam dzieckiem to w wekend wstawalam wczesnie bo chcialam jak najpredzej wyjsc na dwor:)a w tygodniu jak szkola to na 8 bylo mi ciezko wstac:)Udawalam nie raz ze spie i mialam nadzieje ze mama mi pozwoli zostac w domu:)ale nic z tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo bremenka 🖐️ ja to juz nie pamietam jak to u mnie bylo, ale wagary lubilam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jedna powstala. Musze isc ja oporzadzic. Najgorsze jest to, ze dzis obiecalam sobie nie jesc slodyczy, a tu zjadlam juz 100g lebkuchen schnitten. I co ja mam teraz ze soba poczac? Narazie zegnam sie z wami, bo nie wiem czy jeszcze tu wroce, ale mam taka nadzieje. O druga juz wstala. Milego dnia zycze!!! 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×