Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość pojawiam sie i znikam
Ogladacie w kazda srode na Kabel1 taka serie o duchach? Fajna polecam,ta aktorka Jennifer Hawlitt Love jest sliczna...20.15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbara szkoda mowic,taki bezczelny prostak z niego,mozecie mi pisac ,ze wskoczylam do lozka komu badz,bo macie racje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Madlen-fajnie,ze jestes.Ale wyczuwam,ze chyba rozdrazniona jestes.Co z tym mezem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarra nie poradzilam sobie,dostala mi sie opieprzka ,ze nie upilnowalam dziecka. Dzis bylam na placu zabaw,a tam byl takipan z dzieckiem,takim jak olivia.Tak fajnie sie razem bawili,ze az mi lzy polecialy! A olivia do mnie :mama ciego placie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie prawdw że wskoczyłaś byle komu, po prostu byłaś młoda, zakochałaś się w przystojniaku, a teraz wiadomo jak są dzieci rodzina to jest inaczej, wszystko się zmienia, ty ciągle w domu z dziecmi, a on przyjdzie po całym dniu z pracy i się o byle co czepia, znam to, przerabiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madlen dzieci podrosną , pójdą do przedszkola, to znowu znajdziecie czas dla siebie, będzie lepiej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tymi popisanymi ścianami nie ma co panikować, wszystkie dzieci tak robią, moje też tak zrobiły, ale przecież ich nie zatłukę za to , dzieciństwo się ma tylko jedno a ściany można odmalować,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caly dzien dzis sprzatalam,generalnie ,bo w poniedzialek przyjdzie jego mamusia-pedantka.Potem bylismy na zakupach,po ktorych zaraz polecialam z dziecmi na plac zabaw. Wracam zmeczona jak diabli,(bo olivii to trzeba jeszcze pomagac siadac na zjezdzalnie itp.)a zakupy leza jeszcze na stole i \"czekaja\"na mnie,a thomas przed telewizorem.Potem jeszcze dzieci wykapalam,ale o przyniesienie wody w do wanienki do malego tez nie moglam sie doprosic! Nie wiem ,staram sie ,nie oczekuje niczego oprocz odrobiny szacunku i minimalnej pomocy . Juz raz myslalam ze sie zmienil,bo od czasu do czasu pral,ale niestety i to mu sie znudzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madlen-w sklepach sa specjalne gumki do \"gumowania\" roznych zabrudzen.Jak moje biale sciany byly przybrudzone przy drzwiach i kontaktach,to wygumowalam. Madlen,a twoj maz jest polakiem czy niemcem ,jesli moge zapytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madlen bo oni myślą że jak pracują na żonę i dzieci to w domu już nic robić nie muszą, bo my niby siedzimy w domu i nic nie mamy do roboty, ale jakby ich tak zostawić na 2 tygodnie z 2 małych dzieci i z całym domem na głowie to by się wtedy dowiedzieli co to znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o arcydziela wykonane przez dzieci , to mojej kolezanki synek chcial zrobic dla mamy prezent i namalowal na nowych drzwiach ciuchcie w roznych kolorkach a wiecie ile ciuchcia moze miec wagonikow i byl nawet dymek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj tato jest starszy od mojej mamy tez tyle,ale on to swiety czlowiek,o co poprosisz to zrobi:) Czasem mu mowie tato ty nie musisz tak wszystkiego na zawolanie robic ,co mama sobie zazyczy,ale on taki jest-unikat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze jeszcze dodac,po moich doswiadczeniach,ze my same pozwalamy na to,zeby oni nic nie robili.Partnerstwo trzeba sobie \"wywalczyc\" i konsekwetnie to trzymac,a nie wpadac znowu w role perfekcyjnej zony i matki.Bo oni sie szybko to tej perfekcji przyzwyczajaja i nie widza w nas normalnego czlowieka,ktory tez ma slabosci i nie jest perfect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madlen a teściową się nie przejmuj, ja już dawno przestałam się przejmować, jak ona chce mieć wysprzątany swój pałac na błysk to jej sprawa, my się śmiejemy już nawet z moim mężem, że ona te cudowne pokoje ma na pokaz tylko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj na placu zabaw bylo przedszkole z panem wychowawca,fajnie to wygladalo,a gosciu niczego sobie -nawet do mnie zagadal:) Taki to na pewno jest dobrym ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mąż pomaga, zrobi wszystko ale muszę mu o tym mówić, bo jakoś sam to się nie domyśla, no i krzyczę czasami że nie jestem sprzątaczką, praczką, opiekunką , kucharką, i zakupową, muszą pomagać i koniec, madlen walcz o swoje, powiedz mu co cię boli, bo faceci są niedomyślni, sam się nie kapnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co te tesciowe wszystkie pedantki?Myslalam ze tylko moja,normalnie lata caly czas ze scierka,pewnie jak od niej wychodzimy to sterylizuje caly dom:D Mi moja juz kiedys powiedziala jak byla w odwiedzinach po urodzeniu olivki,ze nie posprzatalam,a mialam wystarczajaco czasu ,bo mala byla w szpitalu 2 tyg.brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madlen to ze masz zly dzien nie daje Tobie praw wyzywac sie na innych, kazdego na tym forum traktowalam jak partnera do rozmow...to wy mnie traktujecie jak bym byla za glupia dla was moja droga ps. dzwonilam do up a raczej do kolezanki co tampracuje..niestety ja mam racje takna zakonczenie i wracaj jak ci sie humor poprawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×