Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Fa , jeli postanowilas nie jesc slodyczy to , najlepiej jak ich nie bedziesz miala w domu , poprostu nie kupowac i nie piec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) U mnie dzisiaj piękna pogoda, mam nadzieję, że u was też? Co to za kłótnie na forum? Pewnie każda z nas ma wiele problemów w swoim \"realnym życiu\", a tu jeszcze na forum też kłótnie i obrażanie innych:( ehh Idę zaraz na zakupy. Cieszę się, że jestem znowu u siebie, w każdej chwili mogę się spotkać ze znajomymi, odwiedzić ulubione miejsca, no i pojechać do KFC, bo jestem uzależniona od twistera:) Nawet mi się podoba, że muszę trochę przedłużyć pobyt w Polsce:) No i w końcu mogę pisać używając polskich znaków;) Miłego dnia wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, tak jak napisalam wstalam o 5,pozegnalam sie ze swoim nieslubnym,bo pojechal do Wiesbaden,a potem do Colmar,pojechal na motorze i strasznie sie o niego boje.Potem poszlam znowu do lozeczka,wstalam o 9 ,zjadlam sniadanko ,no i jestem.Zycze wam milego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-zazdroszcze ci ,ze jestes w polsce,ja chetnie pojechalabym do polski na pare dni,bo juz stesknilam sie za rodzinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jeszcze kwiatka posylam 🌻 i lece sie pakowac. Ale napisalyscie duuuuuzoooo Fa jak bedziesz jechac do polski to wez akty urodzenia dzieci, przetlumacz je w Polsce i zanies do urzedu Miasta gmiyny czy jak to sie u Ciebie nazywa. Wpisza je do ksiegi urodzen czy jak to sie nazywa hihi i dostana polskie akty urodzenia, a zameldowane nie musza byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madlen 21 moj maz jest starszy lat ode mnie chociaz tego wcale nie czuje, jest dla mnie jak rowiesnik Milego Dnia zycze Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cale szczescie ,ze dojechal szczesliwie.Teraz moge jechac na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fausta
Czesc witam znowu, ale na kawce, bo wlasnie pije. Chcialam isc z dzieciakami na dwor ale nie chcialy narazie bo sie fajnie bawia w przedszkole.:D Troche smiesznie to robia, bo tylko slychac: Mamo ja nie chce isc do przedszkola. A niby mama na to: ale ja zaraz przyjde dzis masz tylko do 13 a to jest krotko... Wtedy pomyslalam ze one powtarzaja moje slowa i zdarzenia ktore czasami sie wydarzyly. Ach te dzieci. Wiecie ale ciesze sie ze mam dwie dziewczynki a nie np. chlopca i dziewczynke. Przynajmniej razem fajnie sie bawia i sa te same zabawki i ciuchy. :) Belaiza 👄 spadlas mi z nieba. Dzieki ze napisalas ze nie trzeba zadnych zameldowan. Wiesz jak to jest.: a ja ich nie zamelduje bo wtedy bede musiala placic jak za cztery osoby a to i sie nie oplaca bo mnie tam w mieszkaniu prawie wogole nie ma a jak jestem to jedna osoba. Tak by powiedziala moja mama albo tesciowa czy ciotka. No takie jest zycie. Ale dzieki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skad jestes madlen? Ja juz dawno tu nie zagladalam, nie znam nikogo z \"nowych\" kiedys byly inne dziewczyny, ale widze, ze juz sie tez nie wpisuja 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fa
Ups! Znow zle tu zrobilam To ja oczywiscie bylam Fa ale chcialam przy moim Fa dodac emotikon usta i wyszlo tak i do tego na czerwono. Ale nie moge teraz wejsc na swoj poprzedni Fa nick. Co mam zrobic !!!!!!!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli mialas czarny nick, to powinno sie udac wejdz na glowna strone , zaloguj sie i wpisz haslo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fa
Gdzie podzial sie moj nick i poj profil!!!!!! Czy musze nowy zakladac? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklamane
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fa
Robie to ale teraz wyskakuje mi : wejdz do poprzedniej strony i wpisz poprawne haslo. Ja tylko chcialam miec przy nicku ten znaczek👄 i dlatego zmienilam ale zamiast tego wyszlo mi na czerwono Fausta. Juz nie wiem co teraz robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z BW ale kiedys pracowalam we Frankfurcie W Hessen maja taki okropny dialekt prawie jak u nas Schwabski Musze leciec, praca wzywa Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fausta
Probuje teraz z tym 👄 To jest moja probka czy jeszczce wyjdzie Fausta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fa
cludi_alb wiec chyba bede musiala zmienic wszystko i nick i .... Co proponujesz? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fa
madlen ja na nich nie zwracam uwagi bo mam taki klopocik i musze chyba wymyslic nowy nick :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×