Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Madlen a moja ma domek cudo, wysprzątany na blysk, a jak chcemy przyjechać to mówi że jak będzie słońce żeby dzieci mogły na dworze się bawić, chyba się boji że jej zadeptają dywany, i co jej po tym pięknym czystym domu, jak my już tam niechętnie przyjeżdżamy, zostanie pózniej sama z cudownym domkiem, nie rozumiem takich ludzi, życie nie polega na wiecznym sprzątaniu, i terroryzowaniu z tego powodu rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie dziewczyny,ja caly czas myslalam,ze musze byc silna,samowystarczalna,dopiero terapia uswiadomila mi co niektore sprawy.Teraz staram sie moj nowy zwiazek opierac na partnerstwie,ale musze przyznac ,ze nie zawsze mi to wychodzi,bo stare przyzwyczajenia daja o sobie od czasu do czasu znac.Ale ucze sie .A i jeszcze moj perfekcjonizm-wole sama zrobic,bo nikt tak nie zrobi jak ja.Ciezko sie z tym walczy,ale jak sie chce to mozna wygrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co mogę wam zeskanować decyzje z urzędu pracy, tofi nie byłaś ostatnio, nie wyrejestrowywali cię, a mnie tak i to 3 razy, więc nie rozumiem cię, sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na wszystkich stronach urzędów pracy pisze że traci się status bezrobotnego na 90 dni, czyli 3 miesiące a nie żadne 6 miesięcy, ale skonczmy ten temat, bo szkoda nerwów,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofi , nikt cię nie traktuje jakbyś była głupia , broń boże, ja tylko mówie że za wszelką cenę chcesz postawić na swojim, i nigdy nie przyznasz racji partnerowi do rozmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,szkoda slow na klotnie. Tofi-przepraszam,ale czy ty masz jakies kompleksy,na tym tle,ze musisz miec racje i ostatnie slowo?Ja juz zapomnialam,ze sie klocilyscie,a ty znowu to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbarag ...ja tam niebylam zarejestrowana, ja tam pracowalam.... koniec tematu UP bo nie wiem w koncu czego dotyczy meritum sprawy...pomieszanie wszystkich watkow...a nie rozumiem zlosliwosci - jak ma zly humor niech nie wyzywa sie na innych - nikogo nie nazywam tu glupim mam szacunek dla kazdego rozmowcy a nie znizam sie do pyskowek typu jak jestesmy za glupie to spadaj ..w niczym Ci nie zaszkodzilam wiec nie rozumiem?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madlen ani się waż, po to są wlaśnie internetowe koleżanki na forum aby ci ten zepsuty humor poprawić, i doradzić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właś nie , może trochę luzu, weekend idzie, słońce przygrzewa, a ludzie się kłócą o jakiś urząd pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i widzisz Tofi,co narobilas?Przerwalas nam temat o facetach jakimis glupimi ustawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eva my sie nie kłócimy, wymieniamy zdania, a ja nie ustąpie bo tydzień temu się rejestrowałam i wiem na ile mnie wyrzucili. ale dobra koniec tego tematu bo zajął chyba ze 4 strony i cały dzień, dziewczyny już z rana zaczęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbarag - sprawdz co do 6 mies. jak 3 krotnie odmowisz podjecia pracy ale to juz na prawde koniec tematu wracajcie do watku mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbarag-mialam przez 18 lat polaka,teraz 4 lata mam pol niemca,pol francuza.Pisze pol,bo jego ojciec jest francuzem,a mama byla niemka.On ma jeszcze obywatelstwo francuskie ,ale stara sie o niemieckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofi to te urzędniczki nie wykonują swoich obowiązków, bo one mają zawsze dla mnie kilka ofert, a ja mówie że nie chcę narazie bo mam małe dziecko, to one mi wpisują nie przedstawiono ofert pracy, a wogóle mi ich nie dają a powinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madlen nie bądz taka nerwowa, dzisiaj masz zły humorek, a jutro teściowa?????????? współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo zanizone poczucie wartosci,ze musisz byc najwazniejsza i nie mozesz odpuscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbarag tu sie z Toba zgodze...i to calkowicie:) rozejm na koniec watku:) madlen ...Ty zaczelas kobieto, od znizania poziomu do jakis odzywe, potem nazywasz mnie jakas szefowa, kobieto jak cie maz denerwuje wez sobie lampke wina dobra ksiazke i usmiech na usta ....ze zloscia Ci nie do twarzy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×