Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

tak Monika :) ale chyba topic usmieszki pada:( nikt tam nie pisze:( wiec sobie pomyslalam ze tu moge:) jak oczywiscie moge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam dodac moze sie pochwalic ze wreszcie znalazlam prace:) ale niestety skurczybyki nie popuszcza i trzeba w swieta pracowac i w sylwestra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich, Tofi-czuje sie dobrze,dzisiaj mnie nawet brzuch przestal bolec. Bylam u lekarza,potwierdzil ciaze,nastepna wizyta 23.11.,no i tabletki musze brac. A ja taka ochote mialam na likier tofi,musi poczekac. Belaiza-co z mezem?Mam nadzieje,ze wszystko dobrze .Pozdrow go prosze. Zycze wam wszystkim(bez wyjatku)milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lila25. Opowiedz cos wiecej o sobie. I napisz dane do naszej tabelki. Gdzie mieszkasz, ile masz latek, jak dlugo w de jestes, czy masz dzieci. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja wszystkich pozdrawiam:-)) Monika nie wiem ale wydaje mi sie ze to co Limes chciala powiedziec jest to ze naturalnie nie wszystkie Kobiety ktöre w domciu zostaja i sie tylko rodzina zajmuja \"sa zacofane\" ale niektöre poprostu sie nieksztalca i naprawde mozesz tylko o dzieciach i mezu i pieluchach porozmawiac.ja takie znalam. A wogöle to bardzo dözo zawdzieczamy kosciolowi ktöry przez te wszystkie wieki kobiety uciskal i niechcial do tego dopuscic co w koncu mamy ze kobieta jest na röwni z meszczyzna i ma te same prawa.Wydaje mi sie ze niejest trudno dojsc do tego dlaczego tak robil.Ten kosciöl. I ta wypowiedz ze jestesmy zrobione z jakiegos tam rzebra:-) i niektörzy mysleli sobie ze kobieta jest glöpsza i jako druga zostala uksztaltowana jest smieszna.Ale nawet gdyby to byla prawda to jestesmy nadzwyczajnymi istotkami bo my jestesmy nietylko czescia meszczyzny ktöry bez nas niemoze istniec bo by mu czegos brakowalo ale my jestesmy tez oprucz tego kobieta czego meszczyzna nigdy nieosiagnie :D Ktos sie nas cos za bardzo bal:-)) prubowal przy garnkach krötko trzymac. jakos niewychodzi mi to pisanie.Wyrazöw mi braköje kurcze. Monisia no moze wpadne do Ciebie jak bedzie luz. Agnieszka fajnie ze sie odezwalas.Bo juz sie zastanawialam czesto co sie z Toba dzieje. Dzisiaj zmoklam jak kura bo akurat jak z malym na spacerku bylam to musialo oczywiscie lac i wiac i wogöle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limes dziwisz sie , że cię atakują? Wszystkie byłyśmy atakowane, a ty prowokujesz, cokolwiek ktoś napisze, ty zaraz wyrażasz swoje zdanie , ale w 100 procentach przeciwne do przedmówcy, sama nakręcasz spiralę przeciwko sobie , nigdy nie masz zdania takiego samego jak twoj rozmówca, ba nawet nie masz podobnego, zawsze stawiasz kontre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bez przesady, to nie jest blac bitew wojennych, można też miło i przyjemnie porozmawiać w sympatycznej atmosferze, a mam wrażenie , że ty wszystkim docinasz, prowokujesz spory i kłotnie, ale jeżeli ciebie ktoś zaatakuje to zaraz wielkie pretensje , afera i wielkie hallo, trochę luzu dziewczyny i sympatii do innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani tutaj cos na dobranoc www.youtube.com/watch?v=68nJUQFLIyw&mode=related&search= Buzka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Limes, Ty nie jestes zwyczajnie zarozumiala.Ty sie uwazasz za pepek swiata.Dziewczyno za kogo Ty sie masz? Ja nie mam problemow z rozumieniem tekstu, nawet Twojego.Oczywiscie ze jestes niekonsekwentna w tym co piszesz.Chcesz przykladow? Prosze bardzo! Zacznijmy od najswiezszego. \"... po raz ostatni poniewaz nie ma sensu sie tu wypowiadac obojetnie co sie powie/napisze zostanie to obrocone przeciwko tobie .\" \"A po co wobec tego jest forum ??? - skoro mam inne zdanie to je przedstawiam bo jak kazdy tutaj mam do tego prawo czyz nie ??? Czy jest jakis niepisany regulamin ze mam sie we wszystkim tutaj zgadzac ??? jezeli tak to sorrki ale nikt mi tego wczesniej nie powiedzial !!! \" \"Natomiast czuje ze Ty Moniko starasz sie mnie obrazic piszac o rzeczach o ktorych nie masz najmniejszego pojecia !!!! \" Noo, to powiedz Limes jak to w koncu jest ,co? Jak Ty masz odmienne zdanie, to wszystko jest ok, bo przeciez to jest forum, ktorego jednym z zalozen jest dyskusja.Ale jesli ktos ma inne zdanie niz Ty to juz chce Cie obrazic, i atakuje?Nie znosi panienka sprzeciwu, ma problemy z tym ze ktos wyraza swoje stanowisko? Ja nie mam pojecia o czym pisze? Wczoraj zarzucialas \"A wczym jest\" , ze tez nie ma pojecia o czym pisze.Ale Ty rzecz jasna je masz? Uwazasz ze ja chce Cie obrazic? Nie , moja droga, ja tylko pisze to co mysle, nazywajac rzeczy po imieniu.Jesli sie z kims zgadzam, mowie o tym, jesli jestem czemus przeciwna, tez to zglaszam.Poczulas sie obrazona , bo powiedzialam ze jestes zarozumiala? Ale Ty jestes zarozumiala.Swiadczy o tym ton Twoich wypowiedzi i przeswiadczenie ze zawsze masz racje.Ty nawet nie bierzesz pod uwage ze moze byc inaczej.Ty nie obrazilas kobiet , ktore zajmuja sie domem, i robia to z wlasnej woli? Heh! Nie powiedzialas ze sa glupie? Powiedzialas ! Prosze bardzo: \"Sa kobiety ktore dobrze czuje sie w roli matek i zon tyle tylko ze ja zadko mialam okazje spotkac taka szczesliwa gospodynie ktora wywodzilaby sie z ( nie chce nikogo obrazac ) z intelektualnie bardziej rozwinietych kregow. Zazwyczaj sa to kobitki proste ktory taki obraz rodzinny wyssaly z mlekiem matki i tak po prostu ma byc !!!\" \"nie uwazam zeby kobiety ktore chca takiego zycia byly glupie, wrecz przeciwnie cenie takie osoby i wkurza mnie nasmiewanie sie z nich w stylu kura domowa ipt.splycanie roli zony i matki do glupiej baby biegajacej w podomce i rozkladajacej nogi kiedy malzonek sobie tego zyczy !!!\" Tak wiec w przykladzie powyzej, Ty nie napisalas wprost ze one sa glupie.Ty to ladnie ubralas w slowko\"proste\" .Taka \"dobroduszna\" z Ciebie osobka, a naprawde hipokrytka z mania wyzszosci.Na zasadzie: oj przestancie, one nie sa glupie, to tylko proste kobitki, nie mozna z nich sie nasmiewac, one tez sa w zyciu wazne.No nie tak jak ja i moje kregi ale tez sa potrzebne. Tym sie wlasnie roznimy Limes.Ja gdybym uwazala je za glupie, napisalabym to wprost.A Ty ubierasz to w slowka a potem kiedy ktos odczytuje to we wlasciwiej formie probujesz wciskac ciemnote.Nie wierzysz w inteligencje czytajacych topik i przeceniasz swoja.Tylko Ty, masz pojecie o czym piszesz, tylko Ty sadzisz i uwazasz.WIesz co Limes, nie chcialabym byc w Twoich \" intelektualnie bardziej rozwinietych kregach\" A co do Twoich podziekowan, dla Iwony za tlumaczenie t ego co niezrozumiale dla innych :) (Limes , Ty to potrafisz rozbawic z rana) Ja zrozumialam Twoj tekst, zdaje sobie sprawe ze sa rowniez kobiety \"zahukane\" we wlasnych domach.Takie ktore chcialyby odejsc, a z roznych powodow tego nie robia.W tym sie z Toba zgadzam.Ale to Ty uogolnilas, ze wszystkie takie sa , tzn o pardon, te proste, bo te z kregow rzecz jasna nie. A ten skrajny przyklad \" a w czym jest\", to tylko odpowiedz na Twoje skrajne przyklady. Wiesz co....nie chce mi sie juz do Ciebie pisac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też właśnie to tak odbieram, nie ważne co napisałyśmy, czy o życiu w polsce i niemczech, czy ostatnio o chodzikach, czy wczoraj o kobietach niepracujących , to ty LImes zaraz zaczynasz atak, byle TWOJE zdanie było na wierzchu,odbieramy to tak , że ty myślisz , że my nic nie wiemy, nic nie rozumiemy, że niby jakieś zacofane jesteśmy czy jak? A ty wiesz wszystko najlepiej na wszystkie tematy świata i musi być tak jak ty uważasz, bo inaczej ciągniesz temat w nieskończoność , aż nam się znudzi dyskusja i wtedy triumfujesz bo twoje jest na wierzchu, i nie dziw się , że o tym piszemy, wydaje mi się , że niektórym dziewczyną jest przykro , że traktujesz je jak mniej inteligentne , że one to niby nic nie wiedzą i nie mają pojęcia o życiu a ty wiesz wszystko, to rochę samolubne i egoistyczne podejście do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak swoja droga to wezcie Wy sie zdecydujcie o co Wam chodzi.Raz zarzucacie, ze topik nudny i mdly bo tylko przepisy na ciasta i Towarzystwo Wzajemnej Adoracji.Innym razem, kiedy jest jakas dyskusja, to : ojej, atakuja , coz to za atmosfera!Co niektore z Was same nie wiedza czego chca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Mo.niki no sorry, jesli zaraz czujesz sie urazona, gdy ktos ma inne zdanie badz wyrazi swoje opinie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast pisac \"niektore\" mozesz napisac bezposrednio, ze ja .. Nie mam dwa lata i nie czuje sie od razu obrazona, jesli ktokollwiek napisze cokolwiek negatywnego o mnie..w przeciwienstwie do \"innych\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A piszac \"innych\" mialas na mysli Limes?:P) Nie napisalam bezposrednio o Tobie.Szczerze mowiac to nawet nie pamietam czy ostatnio kiedy odbywala sie debata na temat jak ma wygladac topik, bralas w niej udzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Moniko, nie mialam na mysli Limes.. Moim zdaniem ona pisala tylko ogolnie, ale tylko Ty sie od razu poczulas zaatakowana... O czym to swiadczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Jezeli reakcja, na zarozumialstwo, poczucie wyzszosci , i poglady a la \"ja guru powiem Wam jak bardzo sie mylicie\" ,jest Twoim zdaniem sprowokowaniem , to tak, czulam sie sprowokowana.I nic tu nie ma do rzeczy moja samoocena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj :( nie wiem co z mezem zrobili mu EKG normalne i wysilkowe, wyniki beda dzis. On juz planuje jak bedzie trenowal :( Co do dyskusji to ja sie poddaje, nie lubie przepychanek. Moim zdaniem Monika ma duuuzo racji i zapisuje sie do jej partii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prace znalazlam przez zeotarbeit:(ale lepsze to niz nic a bede niby pracowac w fabryce tabletek robia 4 zmiane i ludzi potrzebuja....4 zmiana od 14:00 do 22:00 ale i w swieta i sylwestra trzeba pracowac..no coz jednak praca jest wazniejsza...pocieszam sie tym ze swieta nie raz beda:) ....zapomnialam sie przywitac ..witam was wszystkie...wlasnie wstalam..pogoda do dupy nic sie nie chce .......nie jestem z wami w temacie....haha..nie nadarzam za wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny bez tyldy
co do tej ...limes inferior.....ty kobieto sie do niczego innego nie nadajesz niz do siedzenia na d... w domu. Pisac nawet po polsku nie umiesz, a po niemiecku sie nigdy nie nauczysz i pewnie tlumaczysz swoja glupote jakas dysleksja czy inna choroba glowy. Zle by sie to komponowalo z wysmiewaniem dzielnych i kochanych gospodyn domowych, tzn 100% kobiet---jedna z takich cie wlasnie wychowala...niestety.. na jakiegos dziwolaga.Nie wiem jak jakikolwiek facet potrafi z taka wytrzymac...no chyba ze jakas ciotka..:o) Ty powinnas sluchac i uczyc sie od innych madrych i wyrozumialych kolezanek(chocby ortografii, ty osle), ktore ci w ogole odpowiadaja..nie gardzac toba.Napisalas matole jeden..ze wiekszosc kobiet w niemczech jest niewyksztalconych...hahahhahaa.....no jak widze ciebie to zanizasz nam ta srednia........bo tak dowalonej to ja nie spotkalem przez 17 lat mieszkania w Niemczech.Wez ty sie za jakis slownik ortograficzny jak kiblujesz w tym domu........a nie nam Polakom kiche przynosisz. Pozdrawiam wszystkie 100 procentowe piekne i madre gospodynie domowe jak rowniez te pracujace zawodowo ale rowniez kochajce swoje rodziny........a przynajmniej znajace ortografie :o) z urokliwego Sauerlandu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaiza widać dla pomarańczki ortografia najważniejsza w życiu jest,! Zdrówka dla męża. Witaj Lila! Monika a Ty się nie możesz tak denerwować!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morze znajdziesz jakis topik dla poprawnie piszacych? hihihi bo tu same analfabetki korcze nie za malo sluwek do przekrecenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×