Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

wiesz ona tzn.lekarka pytala sie kiedy olivia sie zaczela przewracac.Jej tez zeszlo,bo dopiero raczyla sie obrocic jak miala8 miesiecy.To powiedziala ,ze wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja lubie majsterkowac To sa wyniki pomiarow z U 4: Daniel: waga 8290, wysokosc 67, obwod glowy 42 Tobias: waga 6820, wysokosc 63, obwod glowy 42 zaden nie jest wczesniakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja myslalam ze on sie bedzie szybciej obracal,chociazby ze wzgledu na to ,ze przez pierwsze 2 miesiace caly dzien lezal na brzuchu.Niestety to mu sie juz nie podoba,nie ulezy w tej pozycji spokojnie dluzej niz minute!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co Ty sie martwisz dziewczyno! Nic tylko czekac do osmego miesiaca:) A powiedz co mu dajesz do jedzenia oprocz mleka? Wiesz co Belaiza , ja to juz kiedys mialam Ci napisac, Ty dla tych chlopcow to jestes lepsza macocha niz nie jedna matka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano pije mleko potem je grysik z lyzeczki,warzywa na obiad(ze sloiczka) i jakies tam jabluszko z marchewka (tez ze sloiczka) na podwieczorek. A twoj? A co do macochy,to powinni ten wyraz jakims innym slowem zastapic ,bo to brzmi okropnie ble!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madlen aż z ciekawości popatrzyłam do książeczki zdrowia mojich dzieci i było tak: córka jak miała 6 miesięcy to ważyła 8 kg, długość ciała 68cm, obwód głowy 44, a syn jak miał 6 miesięcy to ważył 9 kg, długość ciała 72 cm, obwód głowy 45,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dobry wieczorek :) a wiec moje dane : jestem urodzony 14.07.1976 , miejscie zamieszkania : Nordhorn, od 1989 roku a wiec 17 lat juz buszuje...:) , narazie dzieci zero i oczywiscie szczesliwie hajtniety.:) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba rano je mleko ale z kasza manna, bo bez to dla niego jak woda nie najada sie.Potem jakis deserek albo biszkopty z herbata.Potem mleko ale z piersi.Na obiad generalnie daje mu to co nam gotuje tylko oczywiscie mniej przyprawione.Rosolek, krupnik , ziemniaki z sose, miesko mielone, rybe,mieso z piersi kurczaka.A jak dla nas gotuje cos czego mu nie wolno to lece na latwizne i robie ziemniaki z marchewka dla niego.Z owocow to jabko, banan.Sokow nie chce pic za bardzo .Czasem tylko uda mie troszke w niego wlac, poki sie nie zorientuje co mu daje:) James , to jestesmy rowiesnikami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepojęte...
dlaczego ludzie nie potrafią przepisać poprawnie czyjegoś nicku ile razy ten biedy Jeams będzie przechrzczany na James-a :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ktoś ma znowu problemy, a Jeams na pewno tego nikomu nie ma za złe, i nie rób z niego takiego biednego, krzywda mu się żadna z tego powodu nie stała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mialabym watpliwosci co istnienia slowa PRZECHRZCZANY :) Tak wiec niepojete jest to , ze jak zwykle do poprawiania wychylaja sie te najmniej kompetentne osoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy mężczyzna mówi do kobiety świństewka to jest to molestowanie seksualne, a kiedy kobieta mówi swiństewka do mężczyzny to kosztuje 4,20 za minute + VAT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No raczej napewno nie:) Ale ok, nie bedziemy sie gniewac:) Poprostu w zyciu nie wychodzi to tutaj probuja zaistniec, a ze nieudolnie to juz inna strona medalu...:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu80 z okazji XXXX :) urodziny zycze Ci pociechy z synka i meza :D, zdrowia, radosci i z zycia wieeeeelkiejjjj przyjemnosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja biore przyklad z Madlen i tez sie klade.Sasiad z dolu robi remont, i przyszedl dzisiaj zapytac czy moze jutro robotnikow przyprowadzic.O 7 rano maja cos w scianach wiercic.No i co mialam mu powiedziec? :) Zreszta szybciej przyjda szybciej skoncza:) Ok, dobranoc wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny i chlopaka, spoznione zyczenia dla Asi🌼 Dzisiaj jest szczesliwy dla mnie dzien.Zrobilam test ciazowy i jestem w ciazy.Bardzo sie ciesze,ale tez okropnie martwie,ze znowu poronie,bo boli mnie brzuch. Zycze wszystkim milej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVA!!!!! GRATULACJE!!! :) Nie martw sie, donosisz i bedzie sliczny dzidzius:) A to ze teraz boli Cie brzuch to normalne na poczatku ciazy:) Dbaj o siebie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny, podnosicie mnie na duchu,chociaz mam wrazenie,ze jajniki zaraz eksploduja.Moze to miesniak znowu rosnie?Nie,musze pozytywnie myslec.Dla przypomnienia poczytam znowu ,co mi napisalyscie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva, to nie zaden miesniak.Ten bol jest calkiem naturalny .Odczuwasz go , poniewaz jajeczko sie zagniezdza, inaczej mowiac dzidzia robi sobie miejsce.Trzy razy bylam w ciazy i trzy razy na poczatku bolal mnie brzuch.Przy ostatniej tak mocno , mocniej niz przy okresie.Wiekszosc kobiet odczuwa to tak.Wszystko jest prawidlowo.A powiedz mniej wiecej wiesz ktory to moze byc tydzien?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVA no nareszcie, gratulacje, oszczędzaj się przez pierwsze 3 miesiące i napewno wszystko będzie dobrze, żadnych siat z ciężkimi zakupami, zresztą ty to wszystko pewnie doskonale wiesz, trzymamy kciuki!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) najpierw dziekuje za mile zauwazenie ze nie jestem zadnym \"JAMES\" tylko JEAMS, bo nie uwazam sie za zadnego james bonda :) no ale mniejsza z tym :) jesli chodz o ta taryfe , to ten Flatrate zeby do polski za darmo dzwonic kosztuje dokladnie 3,99 Euro na miesiac i nazywa sie \"COUNTRYFLAT\", ogolna cala taryfa (dzwonienie po niemczech za darmo plus internet DSL 2000 bez ograniczen) nazwya sie \"CALL AND SURF COMFORT\", jak wezniesz wszystko razem to kosztuje Cie to 52 Euro miesiecznie i mozesz telefonowac do smierci :) Apropo wczoraj mi telekom jeszcze cos zaproponowala , maja jeszcze taryfe za 3,99 euro dodatkowo i mozna wtedy dzwonic na wszystkie sieci komorkowe w niemczech bez ograniczen:) niezle co ? pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×