Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Lila i z góry wiadomo , że wulgarne wpisy pomarańczek zostaną usunięte przez administratora, więc taka dyskusja nie ma sensu, tym bardziej , że twoje wpisy zostaną na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ wpadlam sie przywitac, ale widze ze atmosfera nieciekawa nie wiem oco sie rozchodzi, wiec nie bede sie wtracac, a obrazlie wpisy pomaranczek i tak moderatorzy usuna lila25 i jak z praca , dostalas? pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej czarne zostają, no chyba , że przekleństw używasz to Cię usuną, ale wiesz co najlepiej takich wrednych pomarańczowych ignorować, to z nudów się wyniosą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc claudi.....a z paraca wyglada tak ze jutro na 100% bede wiedziec ale mysle ze zle nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia Bronislawa
🌻dziewczyny przestancie sie klocic podajcie sobie raczki na zgode. Czytam wasz topik od czasu do czasu zawsze bylo milo a tu taka przykra atmosfera. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak chcecie mozecie do moderatorow wniesc prosbe o usuniecie moich postow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pracowalam rok w DE tyle ile tu jestem ..ale niestety tez przez zeitarbeit.....i sie skonczylo na stale sie dostac ciezka sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila nie chodzi o to ,że chcemy twoje wpisy usunąć, chodzi o to , żebyś nie dawała się wmanipulować w bezsensowne dyskusje z pomarańczkami, bo to bez sensu i szkoda nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbarag:):) nie mi chodzilo o to ze nie ladnie wygladaja na fajnym topicu glupie i wulgarne posty wiec mozna je usunac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciocia witaj atmosfera juz sie klaruje na lepsze nie przejmuj sie tak to u nas jest. Ciesze sie Lila z Twojej pracy. Nie mozna od razu dyrektorem byc :) a swieta w pracy tez moga byc ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belaiza :):) powiem ci ze nawet dyrektorem nie chcialabym byc zadna praca nie hanbi :) byle by tylko byla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja tez bym nie chciala byc dyrektorka, jakos nie mam zdolnosci przywodczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila daj na luz niech se pisze co chce lece sie boginizowac i do pracy papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahha no wlasnie:) a pozatym taka praca jest za bardzo odpowiedzialna .......nie dla mnie takie stresy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELKA===
NICK ******** MIESJCOWOSC ***** LATA W RFN **** WIEK **** DZIECI 1.malutka_de*****Bad Urach*******5lat *****24 lata****1 dziecko(24.10.2005) 2.maremarie*** Stuttgart(Steinenbronn)***29 lat 3.micka********** Pforzheim*******9,5 ******32lat******1 dziecko(28.11.04) 4.Tin*************Hamburg*******16,5 *******34 lata******2 dzieci 5.usmieszka*****Tübingen******3 lata********25 lat 6.asia80****Stuttgart(Göppingen)****3 lata***26 lat****1 dziecko(Bastian 8m-cy) 7.Mo.nika*******Bremen*********1rok*********30 lat****3 dzieci(8,5,0--3.04.06) 8.justynaamelia****Bawaria****11 m-cy******26 lat****2dzieci(3; 1,5msca) 9.Justys78*******Nordhorn*******2,5roku******28 lat 10.beleiza****(Bawaria)Pfarrkirchen***1 rok***36 lat 11.Carolina77****NRW-Essen******3msce******20 lat 12.kasiulica****Karlsruhe(Germersheim) ****1rok**23 lata 13.balooonik**** Gütersloh-NRW******7 lat****50 lat 14.Werkaaa*****Gütersloh (NRW)****3,5 roku ****32 lata 15.Nett-ka****Fellbach bei Stuttgart****8 lat ****33 lata 16.Ona 22****Wilhelmshaven(bei Bremen)****4lata***22 lata(strzelec) 17.Isia27 ****Travemünde ********1,5 roku**** 27 lat 18.Madzialenka_1****Esslingen ******3 lata****23lata 19.kc*****Bad Kreuznach (RP)*****2,5 roku****23 lata 20.cludi_alb********Münsingen******3 lata **24 lata 21.naneczka*******München *******6lat ******????? 22.limes-inferior **** bei Göttingen*****4,5*****34 lata****maz****dzieci 23.madlen21****Heppenheim (Hessen)****3lata****21 lata (Olivia-2 latka, Thomas 3.05.2006) 24.angelina 22****Monachuim-Karsfeld****22lata****maz 25.bremenka****Bremen**** od marca 2006****24 lata****maz 26.Kassay(Iwona)****Bremen****20 lat**** 36lat****2 dzieci(16lat i roczek) 27.Tofi_Bremen*** Kassel/Bremen**** 1rok **** 27lat ***** (dziedziczka na 31.03.07 J) 28.Gingera****Weil am Rhein-BW****przeprowadzka w planach****35 lat-(corka15lat+ciaza). 29.janta****Szczecin********38lat****maz****3dzieci(13, 4, 1,5 ) 30.e-v-a****Teising**** 17,5****41lat w(7.10)****dzieci(Olivia-15lat) 31.mary.de ****Wiesbaden *******21lat****chlopak 32. BARBARAG ****Raciborz ****30 lat ****2 dzieci (Kamil 6lat i Natalia7lat) 33.Sarra...****Hannover ****5lat******maz 34. kaska12345**** 35.Gosia_70****36lat 36.Jeams*****30lat****Nordhorn****17lat ****zona 37.lila25**** Urodzinki Kassay --------- 07.09.69 belaiza-----------16.08.70 Tin----------------23.04.71 Gingera----------16.07.71 Werkaaa---------05.08.74 micka-------------18.08.74 golumea----------17.12.74 naneczka---------17.08.75 mo.nika-----------26.03.76 Justys78----------14.08.78 justynaamelia----11.03.80 usmieszka--------07.11.80 asia.80 -----------11.11.80 bremenka-------- 26.09.81 malutka_de-------10.11.81 Cludi_alb ----------28.07.82 magdzialenka1----??-??--83 madlen21 -------- 13.03.85 limes-inferio-----28.09.1972 Jeams-----------14.07.1976 lila25-------- Jesli ktos chce cos zmienic w swoich danych , czekamy na propozycje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaiza ..milego dzionka Ci zycze i pobytu w pracy ja od 1 .12 tez bede do pracy chodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo widze tabele i nawet tam jestem:) milo mi bardzo:) moze podam jakies dane imie----------------miejscowosc------------lata w DE-----------wiek ...land magda-------------traunreut-----------------rok na stale.........25 ----bayern

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie macie ze idziecie do pracy :( ja zaraz ide robic obiadek dla mezusia ......hmmm....moze jakies ciasto tez upieke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakompleksionym typem jestes TY o czym swiadczyc moga twoje beznadziejne wpisy jesli zas chodzi o moja osobe, to chcialbys osiagnac w swoim zyciu, choc cwierc tego, do czego ja doszlam milego dnia wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz chyba poszedl ...moze teraz przemysla swoje zachowanie ..w co watpie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×