Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

hahaha nie ma sprawy ja jestem szysciutka lubie sprzatac gorzej z myciem garow:( a co do oplat tez skladac sie bede:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila no rzeczywiscie nie tak daleko ode mnie. Bylam w Tittmoning. Kolo mnie jest tez Eggenfelden Bad Griesbach, Ältötting Simbach an Inn i duz innych. ja nie mieszkam w samym Pfarrkirchen tylko tam pracuje a mieszkam w malutkiej wiosce, na wielu mapach jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BELAIZA....no!!!!!!!!!!!!ja tez mieszkam blisko ältetingu,müldorf,taufkirchen,nooo jacie krece jakie jaja:):):)a jak twoja wioska sie nazywa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w egenfelden moj maz wczesniej mieszkal i tam pracowal:) no jacie krece ja do ciebie zaraz wpadne:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wpadaj ja lubie gosci a nazwe wioski to na maila :) od twojej strony to 12 km od Pfarrkirchen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belaiza..:):) na pewno kiedys przyjade a moze i ty do mnie wpadniesz:) ja wczesniej mieszkalam w Haag i sie przeprowadzilam 2 tygodnie temu do traunreut tu sa sami ruscy a w haggu sami polacy:) a jak jest u ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila to my moze wspolne spotkanie zrobimy, bo nie daleko do Ciebie mieszka Eva. U nas tez sami ruscy, znam tylko dwie Polki w bliskiej okolicy i w dalszej Eve :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewuszki :-) chcialam hallo powiedziec.Ciesze sie bardzo ze klötnie sie pokonczyly bo nielubie.jest mi zawsze glupio a ze möj polski nie jest az tak dobry to jest mi tez truno sie wmieszac. Najwazniejsze chyba jest ze kazdemu wolno sie wymienic przezyciami i myslami.My jestesmy wszyscy przeröznymi duszyczkami i nie jest to latwe swoje poglady napisac. Wiem ze i moje poglady na wiele spraw sie bardzo röznia w poröwnaniu do masy i czesto wole milczec. Prawda jest ze w histori naszej planety nie masy cos osiagnely tylko pojedyncze osoby.Bo prawda jest taka ze wiekszosc ludzi jest na wiele spraw slepa i czesto niemaja swojego zdania lub zdanie innych ludzi przyjmuja nawet sie nad tym niezastanawiajac lub byc moze tak ale ich wychowanie a moze geny niepozwalaja na wlasne mysli i przekonania. To jest tak jak za czasöw palenia hexen na stosie.Möwi sie na hexe czarownica?Tak naprawde to byly bardzo madre i dobre kobiety ale byly poprostu za inteligentne i za dözo wiedzialy .I jezeli ktos na taka kobiete powiedzial ze jest czarownica i ma isc na stos to zaraz cala wioska tak wolala bo prosci byli i lepiej niewiedzieli. No ale obojetne.Chcialam tak troszke cos od siebie powiedziec. Alex mial na nocke a zaraz jak wstal musial znowu do pracy.Normalnie musza byc 11 godzin przerwy.No ale za to moze przez nastepne dni na polödnie isc.Cos mi choruje i kaszle. jezeli chodzi o zaplate przez zeitarbeitsfirmen (bo jakas pomaranczka sie tutaj rzucala) to jest tak ze sie moze byc szczesliwym jezeli sie 1100Euro zarobi. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem rok starsza :-) Bremenki jeszcze brakuje Asia80 -----------Stuttgart -------3lata -----26lat Barbarag------- Raciborz----------------------30 lat Belaiza------ ----Pfarrkirchen-----1,5 roku -36lat Cludi alb --------Münsingen --------3lata ----24lata E-v-a ------------Teising -----------17,5 lat --41lat Gingera ---------Weil am Rhein ---------------35lat Ignorancja........NRW.....17,5lat....46lat Janta--------------------------------1 miesiac--38 lat Jeams----------- Nordhorn --------17lat -----30lat Justynaamelia --Bawaria ----------rok ------ 26lat Justys78 --------Nordhorn --------2,5roku -28lat Kassay ----------Bremen -----------20lat -----37at Limes-inferior- bei Göttingen ----4,5roku -34lata Madlen21------- Happenheim -------3lata ----21lat Malutka de -----Bad Urach --------5lat------ 24lata Mary de ---------Wiesbaden -------------------21lat Mo.nika--------- Bremen -----------1,5roku --30lat Sarra ------------Hannover --------5lat----------- Tofi Bremen ----Kassel/Bremen --1rok ------27lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puffdaddy
a 1100 brutto nie zarobi??? bo o to chyba chodzi?? christ ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dziewczyny zrobimy niebawem spotkanie :):):):) fajnie ze sie poznalysmy :) no a ruscy wcale nie s atacy fajni:( a zreszta wiecie jak jest z polakami w wiekszej kupie tez nie za bardzo kazdy na kazdego patrzy :( i tak zle i tak niedobrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zeitarbeit zarobisz do 1100 euro ja tyle bede zarabiac ...ale w poprzedniej zeitarbeit zarabialam 900 euro:( roze sa firmy i kazda inaczej placi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Möj Alex pracuje ale w takiej firmie i ma na karcie I bo bez slubu i zarabia 1050 euro w miesiacu i musze jeszcze do tego powiedziec ze niema 40 godzin w tygodniu ale troszke mniej. Wiem ze sie tez mniej zarabia bo i na taka firme trafilismy. Monika no maly to teraz piszczy bo dözy sie z nim bawi.Musze ale zaraz pieluche zmienic bo smierdzi jak w kanalizacji:D i niedlugo musi do lözeczka. A zaraz to musze pare rzeczy na komputerze pisac do urzedöw no i po wieczorku.W czwartek ma byc wszedzie cieplej a u nas okolo 14 stopni ze slonkiem:-))ciesze sie bardzo. jeremmy kapie z buzki jakby mu ktos kurek wkrecic i niedokrecil:-))i tylko lobuzuje.Bardzo sie do mnie kleji i tuli n a wczoraj wylaczyl mi tak o komputer. A u Ciebie Monika wszystko oki? I u reszty tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netto..ale wiecie jak jest powiedzielei ze tyle ale sie okaze jak bede miala pierwsza wyplate:) ci z zeitarbeit to kretyni machlojki robia ze az hejjj..ale zobczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignorancja mnie chodzilo nie o to ze najstarsza jestem tylko ze w tabelce mialam 36 lat a to nie calkiem prawda bo mam 37.Czyli rok starsza:-)) Möj Alex dostaje 1050 na reke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz sebastian tez pracuje przez zeitarbeit jak mial do pracy 70 kilometrow dziennie placili fahrtgeld i zarabial niezle ale to sie skonczylo i chyba przejdzie na stale tam gdzie pracuje za 1500 euro tez nie duzo ale co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kolezanke ktora zarabia 4000euro he o takiej sumie tylko pomazyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona , u mnie wszystko w porzadku.Mysle ze jeszcze jakies 2, 3 dni spokoju bedzie:) Dzieci zdrowe,ale Kuba 5 dni z rzedu dawal popalic.Nie wiem dlaczego, moze mu zeby ida a moze poprostu jest juz starszy i daje o sobie znac jego charakterek:)A mnie wczoraj zlapal taki bol zeba ze myslalam ze zwariuje.Juz chcialam na pogotowie jechac.Ale wczesniej polknelam tabletki i zadzialaly wiec zrezygnowalam.Ja sie panicznie boje dentysty:) A poza tym , to nic sie nie dzieje.Ale nie martwi mnie , wrecz przeciwnie.Ciesze sie spokojem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ale do detysty powinnas pöjsc zeby zab sie niecalkiem zepsöl.I mniej boli jak dziörka mniejsza.A tak pozatym to daja zastrzyk jezeli chcesz. Mam pöjsc z toba?:-)) Ignorancja ja wiem ile masz lat i uwierz mi ze mnie to nieprzeszkadza.To sa latka na papierku a nie w serduszku. Ja to czasami tez mysle ze stara jestem ale co mam zrobic.A z drugiej strony przezylo sie sporo no i nie tylko zlego. Bremenka a ty tez niemysl ze ja nic niechce z Toba do czynienia miec bo Ty jestes taka mloda:-)) albo ja za stara dla Ciebie co???? Ide kolacje robic i malego zapchac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! cos do posmiania: \".. ich habe keinen lustigen Namen. Deshalb habe ich ha kaum mehr etwas von Ikea. In einem Bett zu schlafen, das lustiger heißt als ich selbst, nee, das wäre mir nix. Früher, als ich noch Sachen von Ikea hatte, habe ich immer alle Namen der Möbelstücke mit auf den Briefkasten geschrieben. Irgendwann kam der Moment, wo mein Sessel mehr Post bekam als ich. Später gewan der Sessel bei Faber offensichtlich ein kleines Vermögen....\" z Horst Evers \"Gefühltes Wissen\".Polecam, super satyra zwyklego zycia. Jutro ma byc 18 stopni!!!!! i znowu trzeba wyciagac wiosenne ciuchy, a za pare dni znowu pakowac.... a co tam! najwazniejsze, ze zimnicy nie bedzie :) PaPa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i niechcacy wywalilysmy maremarie z tabelki moj kot jak tylko uslysza, ze siadam przed kompem to zaraz wskakuje na kolana i domaga sie pieszczot. A ja go nie drapie to on mnie drapie paskud jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia80 -----------Stuttgart -------3lata -----26lat Barbarag------- Raciborz----------------------30 lat Belaiza------ ----Pfarrkirchen-----1,5 roku -36lat Cludi alb --------Münsingen --------3lata ----24lata E-v-a ------------Teising -----------17,5 lat --41lat Gingera ---------Weil am Rhein ---------------35lat Ignorancja........NRW.....17,5lat....46lat Janta--------------------------------1 miesiac--38 lat Jeams----------- Nordhorn --------17lat -----30lat Justynaamelia --Bawaria ----------rok ------ 26lat Justys78 --------Nordhorn --------2,5roku -28lat Kassay ----------Bremen -----------20lat -----37at Limes-inferior- bei Göttingen ----4,5roku -34lata Madlen21------- Happenheim -------3lata ----21lat Malutka de -----Bad Urach --------5lat------ 25lata maremarie------Stuttgart(Steinenbronn)----29 lat Mary de ---------Wiesbaden -------------------21lat Mo.nika--------- Bremen -----------1,5roku --30lat Sarra ------------Hannover --------5lat----------- Tofi Bremen ----Kassel/Bremen --1rok ------27lat :) a teraz dobranoc pchly na noc a karaluchow lepiej jak nie bedziecie miec, bo to obrzydliwe zwierzeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×