Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

. . .EFEME !!!!!!! to jesteśmy już dwie ;-) . . .no co tu wchodzę to nikogo nie ma ! . . .no to idę na \"TV\" . .bo na czytanie to za bardzo mi się spać chce :-p zaraz by mnie lektura przyatakowała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba że jakąś lekka wezmę to mi twarzy nie porani jak by co ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem !!! Caly dzien sapal i nadal jestem senna. Mam nadzieja ze to jest normalne ze ja spie po tyle godzin. hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogubilam sie juz :O tyle nowych osob. Bardzo sie z tego ciesze :Doczywiscie, ze tyle nowych osob ale sie pogubilam, kto jest kto. I na dodatek tyle nowych stronek wiec czytam powolutku i odpisuje. Promyczku 🌻 masz profesure z madrosci zyciowej :D wiekszosc wykladowcow wyzszych uczelni Ci do piet nie siega. Jak chcesz to poczytamy razem ta stronke pomocowa po niemiecku :) ja bardzo dobra jeszcez nie jestem ale moze troszke Ci potlumacze. Dziunia oj tanie to przedszkole nie jest wiec duzo do przemyslenia daje. Od poniedzialku jestem wieczorkami sama w domu wiec pogadamy. Gramatyka z em Heubera? co to takiego? program komputerowy? Anna ja nie pracuje w przedszkolu Montessori niestety tylko w tradycyjnym. o uznaniu dyplomow juz pewnie inni napisali do tej pory :) bo ja czytam i odpisuje 2 dni pozniej Ela na torcik pewnie sie spoznilam ale z zyczeniami spiesze i z kwiatami 🌻 🌻 🌻 chyba padne zaraz jeszcze 3 stronki i zostawiac Was tu same. Miska fajnie, Cie znow czytac :) ja czasami na czacie bywam ale Micki nie spotkalam. Pemnie to przypadek, bo to ladny nick :) Anulka te bluzeczki to pewnie od Madonny :) Efeme :) po mnie tez milczenie nastaje :P zobaczysz Kassay, Jo mail gotowy do wyslania. Jak ja nie lubie pisac wypracowan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi sama mam takie ksiazki :P wlasnie zajarzylam tuz po wyslaniu posta :) no lece do lozka skoro zegarek mam przestawic chcialabym jutro do kosciola wstac a u nas tylko jedno nabozenstwo jest i to o 9.30 ale to juz ostatni raz od kwietnia mamy pastora i z tej okazji dane nam bedzie pospac pol godziny dluzej :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O RANY !!!! właśnie obejrzałam film na SAT1 \"Im Zeichen der Libelle\" ale się zryczałam ! jutro będę miała popuchnięte oczy uuuuuuuuuuuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia987 ---> cieszę się że stronki się przydały :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj to ja nie mogę spać... byłam u moich rodziców, dopiero co wróciłam, było nawet miło.... jo24 jak pisałam wszceśniej to już niedługo, najpóźniej koniec kwietnia, chociaz dzisiaj się dowiedziałam, że muszę zrobić sobie dokładne badanie gardła, bo bardzo brzydko wygląda, po prostu mam już 4 anginę w tym roku,... znikam teraz na allegro, bo chcę kupić komplet pościeli i wielką kołdrę, zajrzę jutro jak dam radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i rozmawiałam z moim mężem... wirtualnie oczywiście, jak zawsze szybki seks na złączach, i po krzyku chyba rzeczywiście wszystkie poszłyście już spać, ale to nic, jak napisła jo24, ja też se inteligentnie porozmawiam... sama z soba oczywiście, tak bardzo mi tego brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piast
moniko mieszkam w niemczech od 18 lat wspominam swoje poczatki nie chetnie popelnilem wiele bledow dzisiaj postapil bym w wielu przypadkach inaczej problemem byla nie znajomosc jezyka i brak oparcia dlatego rozumie ciebie chcesz porozmawiac albo twoj maz napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry !!! 🌼 U mnie pogoda poprostu zaj***ta az chce sie isc na spacer. Sloneczko swieci. Mam pytanko na bawarii nadal zaspy snezne? :) Zycze wszystkim udanej niedzieli teraz juz spadam z tad ale jeszcze tu wroce ;) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HURA jutro urodzinki i lece na impreza naturalie cala impreska odbedzie tylko w mojej fantazji bo raczej nie rusze sie z lozka ale tez moze byc fajni!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piast
piekna pogoda w NRW zyc sie chce,pakuje wedki jade nad wode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIAST WITAJ ! jeszcze nikt cię nie powitał więc może ja pierwsza :-) a na powitanie 🌻 dla ciebie 🌻 u mnie pogoda tez super ale co z tego :-( męża będzie dopiero jutro po południu a ja się ruszyć nie mogę bo młodszy chory, gorączkuje od piątku :-( starszy dostaje małpiego rozumu przy takiej pogodzie w domua jeszcze za mały żeby go samopas wypuścić :-( no normalnie SZACH MAT ! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie takie zamknięcie też źle wpływa 😠 robie się niemiła i drażliwa a jak jeszcze dzieci zaczną szaleć to MASAKRA gotowa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znikam do łazienki zrobić sobie sanitarkę ;-), parę zabiegów upiększajacych-póki jeszcze mogę- czyli moje dzieci są na tyle opanowane , że nie pokazała się pierwsza krew :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim:) Sloneczko ,sloneczko,sloneczko.........:):) Marta ja patrze pogode na www.wetter.com i mam tam na 10 dni:)przewaznie sie sprawdza:) Oj Laski stresa to mam:)a jutro to juz calkiem. Ale za to wczoraj byl piekny dzien:)pojezdzilam sobie rowerkiem ze ho ho:)Marcie odwiedzilismy,ciacho pycha bylo:)Kassay do Was tez musze znalezc droge,ale to juz chyba blisko tez do Ciebie jest:)Pozniej w mape spojrze:) Przeszlabym sie na flohmarkt:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piast
Jo24 pakuj dzieciaki podjade zabiore was na ryby,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niedzielnie... odzywam sie dopiero teraz bo bylam na flohmarkcie... sprzedawalam dzsiaja ! :D pogoda byla piekna, wiec sobie nawet twarz opalilam :D:D teraz odpoczelam chwilke i zaraz spadamy na spacer , jeziorko blisko.. wiec co tam.... i pogpda piekna!!!!!!!!! pozniej wpadne na chwile. buziaki . witaj Piast! pozdrow NRW a zwlaszcza Reckilnghausen i Gelsenkirchen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a my dopiero weszłyśmy do domu, cały dzień na dworze, spacer, obiad u włocha i było super mała złapałakilka \"zająców \" i wygląda jak rambo, ale do wesela się zagoi wpadnę póxniecz czy tego chcecie czy NIE!!!!!!!!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piast
MartaHD nie bywam w Reckilnghausen i Gelsenkirchen ale nie omieszkam pozdrowic jak tam zajade ,bylem caly dzien na rybach bez sukcesu,ale przynajmniej super pogoda byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich, dwa dni mnie nie bylo ,no i prosze tyle napisane.Nie nadazam za wami. Dziekuje dziewczyny za troske.Milo,ze pare osob o mnie mysli. Limes-dziekuje za zyczenia ,obiecuje,ze jesli tym razem pojde do szpitala(odpukac!!!),to napisze przedtem. Mam nadzieje,ze z synem juz lepiej.Zycze wam milego urlopu. Pozdrawiam wszystkich(znanych i jeszcze nie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×