Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Halli hallo, a wy to tylko o jedzeniu co???? :P Ja robie chrusty tylko ze smietana i sa pöl na pöl. Jaka jest röznica miedzy Faworkami a chrustami a racuchami?????? Marta möj Jerry obchodzi urodziny w srode ale robimy w sobote.Twoja Madlen ma chyba w niedziele.Nie wiem jak Ty jej urodziny wyprawiasz ale pomyslalam sobie ze moze by mogly oba dzieciaczki w jeden dzien feiern? Do nas pezyjdzie tylko babcia Daniela z nieslubnym. Chyba ze masz wiecej gosci zaplanowanych. A co do chrztu.Möj Jerry nie jest jeszcze ochrzczony.A mojego dözego chrzcilam jak mial 6 lat.I tutaj chyba nic nieplacilismy.Bylo za darmo. Pozatym bylam juz prawie rozwiedziona ale nikogo to nieinteresowalo.Möj dözy jest w kosciele Evangelickim ochrzczony.Jego tato tez. Marta to daj mi tych chrzestnych do nas na te pare dni do spania.Mam w Wohnzimmer przeciez miejsce:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka to masz problem. Wiem co sie stalo.te Firmy robia to chetnie.Pisza ze dostaniesz cos co jest normalnie drozsze za mniej pieniedzy.Czlowiek sie cieszy.Ale! Zazwyczaj jak sie cos takiego robi to pisza ze po tej przesylce dostanie sie co miesiac(jako przyklad) przesylke i naturalnie po tej normalnej cenie.Musisz przeczytac co tam jest napisane.Czasami wolno wyslac spowrotem i nietrzeba nic placic ale jezeli przy tej pierwszej pisalo ze jezeli w ciagu pewnego czasu nienapiszesz im ze niechcesz tych przesylek to jest to tak jakbys podpisala umowe o dalsze przesylki.Wtedy dostaniesz je ciagle i ciagle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usmiałam się nieziemsko, aż moja mała pytała co się tak smieję a te nasze wpisy, no to rzeczywiście jak ktoś nie wie o co kammon, to powie ze debilki tu piszą narobiłyście mi smaka na te faworki, i jak ja mam przy was schudnąć? nic serca nade mną nie macie... ide do kuchni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka odeslij ta paczke i wyslij zaraz dzisiaj kartke pocztowa ze niechcesz dalszych przesylek.Powinno chyba wystarczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASSAY FAWORKI
faworki i chrusty t jedno i to samo, a racuchy to takie male placuszki slodkie, moga byc z jabluszkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka to tak samo
jak w polsce "klub ksiazki" , lub takie tam podobne , pierwsza paczka za darmo a potem co miesiac za olata, i tak w nieskonczonosc, tez tak mialam, i poprostu napisalam im pisemko , ze rezygnuje i zeby mi wiecej nie przysylali, oczywiscie list wyslalam jako polecony , no i sie odczepili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w plsce tak samo
swiat ksiazki, albo kursy jezykowe, lub inne tam segregatory i do tego co miesiac kilka karteczek do zbierania , a do zaplaty 40 zl, i wszystko to w skrzynce bez pokwitowania, bez sensu, zaginelo by na poczcie a pozniej ponaglenia za niezaplacony rachunek, widze ze wszedzie maja taki sam systemwciskania ludzia towaru.niechcianego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupkowata
dziewczyny a ja wlasnie przyjechalam i bede tutaj sprzatac i moze to glupio zabrzmi ale jak sie sprzata? skad mam wiedziec co robic dokladnie a co nie? przeciez wszystkeigo nie ogarne.... boje sie tego okropnie... pomozcie mi blagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mam propozycję nie do odrzucenia!!!!!! oddam 3-latkę w dobre ręce!!!!!!!!!!!!! chyba oszaleję od jej pomysłów, właśnie mam piękne picasso na ścianie, tym razem markerami i kredą......aauuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do glupkowata - no to zyczę powodzenia.......... a jak sprzątałaś w swoim domu do tej pory? chyba w tym temacie nic się nie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupkowata no to
przeciez musisz zapytac wlascicieli mieszkania czy domu czego od ciebie oczekuja, dzisiaj moze mycia okien, jutro odkurzanie i mycie wszystkich podlog, co ci kaza to zrobisz w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem!!! Wpadlam Was odwiedzic a tu tyle do czytania:) Ale Fajny przepis odkrylam jutro wyprubuje..faworki na blaszce fajne i mniej kaloryczne..Dzieki Gingero.Sle pozdrowienia.pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupkowata
tak tak smiejcie sie w domu to bylo tak sprzatam sobie pokoj, ale np. za lozkiem mi sie nie chce a u ludzi musze za kazdym razem robic tak super dokladnie?? np. myje lazienke, co tam jest, ale np. w szafce tez?????? jejku nie smiejcie sie, to jest dla mnie problem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorka
podziwiam Was że tak fajnie się zgrałyście prawie cały dzień tak piszecie o jedzeniu albo" porady prawne". Jestem dziś pierwszy raz "u Was" i jak pozwolicie chętnie bym zaglądała tu czasem. ps. jutro też robie faworki narobiłyście mi smaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorka -w sumie przyjmujemy kazdego,ale wolimy jak ten KTOS ma czarnego nicka,bo na pomaranczki mamy straszliwa alergie-przynajmniej te forumowe;) wiec jak chcesz tu bywac to dla dobra swojego i naszego tez oczywiscie wskakuj w czarne ciuszki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peterzahlt
peterzahlt.de nie funkcjonuje juz na polske 😠 buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizaaa
Jestem w Hamburgu i poszukuje pracy ... Pomocy!!!!!!! Czy jest jakas szansa na znalezienie pracy na czarno chociaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do glupkowata jak nie wiesz jak sprzatac to po prostu zapytaj, co ma być sprzątane codziennie, a co np co drugi dzień, czy masz wycierać kurze w szafkach czy nie życzą sobie zagladanie itp powinno być łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co nikt nie chce mojej małej?????????????? a pisałyście ze taka słodka a rozummiem to było z grzeczności.........:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale tak na poważnie to juz mi złość przeszła na nią, a faworki naprawde super smaczne musze jeszcze tylko te gofry na śmietanie wypróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia k ja wezme twoja slodka cörke ale z doplata.Powiedzmy, taka, aby do konca czasu szkolnego niemartwila sie o jedzonko i ubranka :P No to teraz wiem co racuszki sa.Dziekuje :-)) Nawet juz jadlam. A to ze paczka przed domem to nie jest normalne.Przynajmniej nie tutaj w Bremen.Trzeba zawsze podpisac.Ale ialam juz cos takiego ze znajomej wyslalam w liscie 50 euro jako polecony.A ona znalazla ten otwarty na klatce schodowej.Ja poczte opieprzylam ze co to ma byc w koncu.A oni mi ze ten pan przeciez podpisal.Ja möwie do nich ze jak pan jezeli kobieta sama mieszka.No i dostalam pieniadze zpowrotem.Ale trwalo tygodniami. No a teraz ide kolacje robic.Nierobie faworköw bo niedawno mialam :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do sprzatania: tak jest,zazwyczaj möwia ludzie czego sobie zycza.W szafkach niesprzata sie raz w tygodniu, tak jak sie niemyje okien raz na tydzien.Chociaz na pewno sa tacy ludzie.Ale to wyjatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorka
bardzo chętnie zmienię na czarnego wytłumaczcie tylko jak. niestety jak rozdawali dary to akurat spałam i za dużo ich nie mam na ten do techniki też nie zdążyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorka - wejdź w preferencje i samo pójdzie, wystarczy przeczytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorka - ale poczucie humoru to jak \"widzę\" masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×