Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Wstępnie sroda ale może wyjśc ze w czwartek a mąz chce się wyspać:(Nie chce mi dawac po autostradzie,do mnie nalezy ostatnie 20 km.....hihihihi...przez pipidowki/:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efeme to wspolczuje nieprzespanej nocy... u nas tez wieje i wieje i sie juz cale popoludnie i wieczor na burze zanosi, ale jak na razie nic niestety... a siedze totalnie zamulona:) gapie sie w tv, laptop na kolanach, i tak sobie wegetuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad wyruszasz?? ja mam czas, poczekam na Ciebie, nic sie nie boj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limes dobrej nocki:) efeme a skąd jesteś dokładnie????????????????????No to miałaś niezłą nockę,tutaj też burzliwie a w Polsce maja przejśc gwałtowne burze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podesle Ci moje szczescia, od razu Cie odmula. Zadadza takie tempo ze hoho. Ja przynajmniej za nimi juz nie nadazam. Stara sie robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomimo tego, ze slodkie masz te szczescia, to chyba jednak nie bede Ci ich zabierac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie jestem z Kedzierzyna Kozla woj. opolskie jakies 30 km od wspomnianych Gliwic i bodajze 62 km od Katowic (dokladnie nie pamietam) a do Opola mam 56 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam kedzierzyn, ale szczerze mowiac nie bardzo mi sie podoba;)...opole za to jak wlasna kieszen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myslalam ze ich nie zechcesz. Nikt ich nie chce nawet za doplata. Uuuuuuu a chcialam sobie troche odpoczac. No coz bede sie musiala pomeczyc jeszcze jakies 18 lat, a potem niech sobie radza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam niedaleko Heilbronu,w małej pipidowce:(:(No cóz i tak bywa:(Stąd zapewne wyruszymy,na domiar wszystkiego męzowi się tłumik w aucie przedziorawił i jak jedziemy to tak chucznie...hehehehe....ale nie robil tutaj z tym nic bo w polsce zamowił już nowy za który da raz że mniej a dwa że sam sobie zrobi-założy:)Tu się cenią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biancaa Opole to moje ukochane misato,mam tam cała rodzinkę,brata,siostre i połowe znajomych....aż się mocniej stęsknilam....własnie rozmawiam na skipa z siostra z Opola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz mi tez nie, ale jakos nie zamienilabym teraz tego miasta na zadne inne. Zostawilam tam kawal (bo az 29 lat) mojego zycia. Tam sie urodzilam, wychowalam, wyszkolilam, pracowalam, zakochalam po raz pierwszy (ten facet jest dzisiaj moim mezem) urodzilam mojego syna. Tam mam mame i mase znajomych i przyjaciol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj mąz kończył technikum w Kedziezynie Kozlu a ja tam wiele lat biegalam,jestem była sprinterką i zawsze tam wymiatałam wszystkie pierwsze nagrody na 200,100 i skok w dal i sztafety:)Dobrze mi się biegalo w Kedzieżynie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem sportowe antytalencie, przynajmniej jezeli chodzi o biegi. Bo jestem byla siatkarka. Kabriaa a jakie technikum konczyl twoj maz i ile ma lat jesli mozna spytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Opola mam jakieś 30 km. mieszkałam miedzy Opolem a Nysą-tak na pograniczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąz jest technikiem urzadzeń energetycznych -30 lat:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm moj rowiesnik. Moze sie nawet znamy, a on skad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rekreacyjnie bardzo lubiłam grac w siatke ale to baaaardzo:)żałuję ze nie zabrałam się własnie za ten sport wyczynowo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On mieszkal w internacie w Kedziezynie :)a pochodzi z mojej \"mieściny\"-my tak przez drogę się paznali....w kapciach do siebie biegali....hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To cos jak moja siostra ze swoim mezem. W okna se zagladali. Ja swojego poznalam jak juz tu w DE mieszkal. Z jego ukochana kuzynka do liceum chadzalam i przjaznilam sie. Zreszta do dzis sie przyjaznimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leciec musze:( spijcie dobrze -->efeme spokojnej nocki:) odezwe sie jutro dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe...nooo wiedzialam co biore,tak się napatrzylam napatrzylam i stwierdzilam że sobie wezmę:)Ale Twoj mąz z Kedziezyna tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, z sasiedniego osiedla. Ale jak mieszkal w KK to nawet nie wiedzialam ze taki ktos istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też już zmuliła ta marchewka,chyba seee pojdę spać:)Dobrej nocki dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe....dokładnie tak bywa:)czasem ludzie się odnajdują gdzieś w swiecie a mieszkali od siebie nigdyś krok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc:)Miło się robi jak się poznaje osoby mieszkające niedaleko,odrazu zobaczyłam moje okolice przed oczyma....achhhhhh **** D O B R A N O C *****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja tez sie w te kolejke do Polski ustawiam. A jedziemy w srode, bo wolne w czwartek. No i weselisko mamy, pobawimy sie az milo. Tylko jak tu pannie mlodej powiedziec, ze nie mozemy na poprawinach zostac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pojedzie nas wiecej :-) :-) :-) W grupie razniej !!! Pozdrawiam ***Dobranoc***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×