Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

co do ubezpieczenia w PL to wygląda tak, rejestrujesz się w PL bez prawa do zasiłku i masz ubezpieczenie, albo dobrowolnie płacisz co m-ąc ok 200 złotych i też masz ubezpieczenie, ale oprócz tego MUSISZ wyrobić sobieEUROPEJSKĄ KARTĘ UBEZPIECZENIA ZDROWOTNEGO, sama osobiście takową posiadam jak jest z ubezpieczeniem w DE to wiem od was, a mój ślubny ma ubezpieczenie prywatne i płaci ok 150 Euro na m*ąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biancaa...wiem, chcialAm sie troche posmiac. A krupnioki to podobne , podobno do kaszanki, ale jo ni wiem:D I dzieki, ze powiedzialas nieskomplikowanej!! :D:D:D tez sobie takiej zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elżbieta, krupnioki to takie kaszanki, dobrze przyprawine i swojskiej roboty - są wyśmienite, to mieszanka kaszy z krwią wieprzowąm, ścinkami mięsa naprawdę bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja byłam dzisiaj na dniu mamy w przedszkolu i az mi łzy szczęścia poleciały...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i se nawet zdążyłam pójść do fryzjera... rude pasemka zrobić..... żeby sobie humor poprawić...... i było mi dobrze.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja topmodelki ogladam, ale cos mnie wkurzaja...:/ heh:) limes-ja poprosze te z syrem i szynkom, a na dyser z malynami:) z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limes - a co będziesz sobie kładła? akryl czy żel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
był mały teatrzyk i piosenki, wietrszyki, tańce i słodkości w każdej postaci.... ja pierwszy raz na dniu matki i dlatego to tak przeżywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki ,siedze cale popoludnie i studiuje wszelkie stronki ,zeby byc madrzejsza w temwcie ,ale co czytam to glupsza sie robie:( lekarz powiedzial ze mam wszystko jesc a na polskich stronkach pisza ze to sprawa alergiczna i to bialkowo przewaznie...metlik mam w glowie,a krupnioczka tez bym zjadla,a rzymloczkiem tez nie pogardze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limes - pytałam bo ja akryl przez cały ubiegły rok robiłam na formę i od listopada nie mam nic tylko swoje, apo sciągnięciu miałam tak okropne paznokcie ze az wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzbym była pierwsza dziś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już od 5:30 nie śpię :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dzieci są okrutne :-p ciekawe jak daleko się posuną z tym wczesnym wstawaniem :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystyna.a ----> 🌻 🌻 🌻 bukiecik na wejście :-) napisz pre słów , a najlepiej to wklej podstawowe info pod nika , tak jak ma większość z nas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wiatj krystyna.a mariechen - a moze ty naszym nocnym stróżem zostaniesz??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie chciałam wszystkim bardzo serdecznie podziękować za życzenia 😘 w lewy 😘w prawy 😘 w lewy - policzek oczywiście :-) . . załapałaś się jeszcze z życzeniami przed dziękczynnymi całuskami to tak jakby nie spóźnione ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj zapraszam was na smaczny tort truskawkowo-lodowy mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JO ja tak zawsze na szarym końcu :-( a i obiecuję że tort będzie pyszny........:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już od wczoraj się chłodzi w lodówce, nic wam nie mówiłam bo znowu byłoby na mnie ............. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i udało mi się hurrrrrrrrrra :P stronkę zacząć, zupełnie przez przypadek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pre - - - to oczywiście PARĘ :-p . . będą dzisiaj literóweczki--- oj będą--- :-p i błąd ortograficzny się może wkraść w moje posty :-( . . BOM NIEWYSPANA OKRUTNIE 😭 . . proszę tylko bez chamskich postów 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to \"kopsnij\" kawałek do kawki ;-) właśnie piję !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×