Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Dziunia ....za duzo czasu, czy ty dzis taki wyklad musisz strzelic, aby odbuzzzzowac? a MOZE probujesz nas namowic na zdrowa diete? Zdrowa i dieta to nie to samo? Jo...a ty wiedze jej sie dajesz podpuszczac?? hahahaha Jak jestescie takie madralinski, to powiedzcie dlaczego mnie tak lupie w krzyzu, i glowie strzelaja fajerwerki????????????????????? Ktora pierwsza do odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, jak ja przyszlam, to one zwialy!! Ja tylko przerwe sobie krociutka zrobilam. Nie to nie , ide dalej na drabine:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M. a przed chwila jeszcze jednym telefonem mnie uraczyl moj luby. "Moze Kochanie poczekamy na M tylko takie 100m2 ale........od Juli" ????hahahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie mialam sie pytac o te drozdze:) wiec jednak nie mozna ich pic bo gadaja ze dobre sa na cere:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi wlosami to normalne nie ma co sie martwic,mi garsciami lecialy po pierwszym mowia ze to szok spowodowany porodem:)samo przejdzie,nie wylysiejesz:Dwcinaj witaminki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ale produkcja......loooo i co ja mam jesc w takim przypadku-po przeczytaniu tego elaboratu o zywieniu??? A co do wlosow bywa tak ze w czasie ciazy wlosy nie wypadaja to hormony tak powoduja -nie pamietam ktore-ale sa takie odpowiedzialne za to ,a przy porodzie te hormony sie obnizaja i te wlosy co nie wypadaly podczas ciazy po urodzeniu bobaska wypadaja garsciami-przy corce tak mialam i lekarka kazala lykac zestaw witamin.teraz nie mam tego problemu....hmmm a moze to coreczek sprawka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psychologia firmy :-) ********************************* Umieść 5 szympansów w jednym pokoju. Zawieś banana przy suficie i ustaw drabinę pozwalając dotrzeć do banana. Upewnij się , ze nie ma innego sposobu by schwytać banana. Zainstaluj system, który będzie miał za zadanie wylać lodowatą wodę w całym pomieszczeniu (oczywiście przez sufit) jak tylko któryś z szympansów zacznie wchodzić po drabinie. Szympansy szybko się nauczą, że nie należy wdrapywać się na drabinę. Po jakimś czasie wyłącz system \"polewania lodowatą wodą\". Teraz zastąp jednego z szympansów na nowego. Ten ostatni wejdzie po drabinie i nie wiedząc czemu dostanie w.p.i.e.r.d.o.l od innych. Zastąp jeszcze jednego ze starych szympansów nowym. Ten tez dostanie w.p.i.e.r.d.o.l, i to szympans n° 6 (ten, który był przed nim wprowadzony) będzie bił najmocniej. Kontynuuj wymianę starych szympansów na nowych, aż będą sami nowi. Zauważysz ze żaden z nich nie będzie się starał wchodzić na drabinę, a jeżeli trafi się jeden który o tym choćby pomyśli to na pewno dostanie w.p.i.e.r.d.o.l od pozostałych. Najgorsze jest to ze żaden z nich nie wie dlaczego. Tak też rodzi się funkcjonowanie i kultura firmy. Teraz wiesz jaki jest proces, dlaczego przyśpiesza się wymianę \"dinozaurów\" na \"młodych\", dlaczego nie dostaniesz banana, i dlaczego twój współpracownik staje się twoim najgorszym wrogiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ? :-p język wulgarny jest dla ludzi inteligentnych niejako językiem obcym nie ma lekko ! trzeba się uczyć ;-) ja się staram :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wszystko jeszcze potrafię przetłumaczyć ale zadaję sobie trud ;-) a wy tylko że one złe :-p a ona bidula powiedzieć nie potrafi tego co naprawdę czuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apteczka trójkąt ale gaśnicę i tak kup bo w Polsce potrzebna a później się zapomina ja wożę jeszcze kamizelki (Austria, Włochy) a w Niemczech już lada rok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puściła byś farbę co to za samochód albo linka jakiego walnij z wózkiem w roli głównej ;-) mówiłaś że cacko 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyluzuj tu nikt podobno tego nie sprawdza 🌻 ja wożę dla kierowcy i pasażera, to tanie jak barszcz i mało miejsca zajmuje a tacy Austriacy to fioła mają na tym punkcie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a apteczkę mam nie rozpakowaną z folii jeszcze to nie wiem :-p taka jakaś, że do samochodu i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neue Norm für KFZ-Verbandkasten Ab dem 1. Januar 1999 gilt eine neue DIN 13164 (Kraftwagen-Verbandkasten), die folgende Veränderungen gegenüber der bisherigen Norm beinhaltet: 1. Die Anzahl der Wundschnellverbände wird verändert: Anstelle von 1 Wundschnellverband 50cm x 6cm und 3 Wundschnellverbänden 10cm x 6cm sind nun 8 Wundschnellverbände 10cm x 6cm vorgesehen (jeweils nach DIN 13019-E). 2. Die Anzahl der Mullbinden wird verändert; elastische Fixierbinden werden alternativ aufgenommen: Anstelle von 3 Mullbinden 6cm sind nun 2 Mullbinden 6cm und anstelle von 6 Mullbinden 8cm sind jetzt nur 3 Mullbinden 8cm vorgesehen (jeweils DIN 61631-MB). Anstelle der starren Binden können auch elastische Binden (nach DIN 61634-FB) verwendet werden. 3. Ölkreide und Sicherheitsnadeln entfallen: Es gibt keinerlei Verwendung für Sicherheitsnadeln in der Ersten Hilfe. Hinsichtlich der Ölkreide kann vom Ersthelfer nicht erwartet werden, daß er - wie ursprünglich geplant - damit die Lage der Verletztenmakiert. Ölkreide gefährdet darüberhinaus die Sterilprodukte im Verbandkasten. 4. Die Anzahl von Verbandtüchern wird geändert: Anstelle von 3 Verbandtüchern BR (DIN 13152-BR) sind nur noch 2 vorgesehen, da diese Anzahl ausreichend erscheint und aus Platzgründen entfällt. 5. Rettungsdecke aufgenommen: Es entspricht dem Wunsch der Hilfsorganisationen und der deutschen Ärzteschaft, eine Rettungsdecke in den Verbandkasten aufzunehmen (Mindestmaße 2100mm x 1600mm, Mindestfoliendicke 12um).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziunia ----> obowiązują cięprzepisy kraju po którym jeździsz :-o niezaleznie od tego jakie masz blachy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Włosi autostrady mają cacy ;-) tylko opłaty za nie mają beeee :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×