Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość do chantall
mozesz napisac gdzie to wyczytalas?? prosze odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tydzien
w gazecie polonijniej tu wydawanej- Info i Tips, jest z tylu zamieszczana tabelka z tanimi numerami do Polski. Ostatnio 1,77ct/ min, najwyzej do 3ct. Jesli nie rozmawia sie codziennie godzinami, to wychodzi na miesiac taniej niz ten countyflet :-) A na telefonowanie po Niemczech na ZDF Videotextseite 588- tez tanie numerki kierunkowe, strone dalej czy blizej miejcowe i na komórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo jak pisze Chantall
poszukac taniego numeru w internecie, np. www.teltarif.de www.billiger-telefonieren.de i pozostaje jeszcze google :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo jak pisze Chantall
01054 kosztuje w tym momencie 1,77ct/ min do Polski wedlug teltarif.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chantall
niejasno sie wyrazilam, chodzi mi o peterzahlt.de , gdzie to wyczytalas? ten numer 211.... brzmi jak z nrw ,dwojka jest dla nrw, no nie, nie zeby polaczono mnie z jakims domostwem w tamtejszej krainie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chantall popatrzylam
na te stronke, fajna, wszystko ok, gratuluje spostrzegawczosci, tez bede uzywac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole t- com
ja do abonamentu doplacam 5 euro i za darmo dzwonie po niemczech i do polski a dzwonie duzo i zadne tanie numery nie wyjda taniej niz ta taryfa jak nie mialam tej taryfy to dzwonilam przez tanie numery i rachunki mialam wyzsze niz teraz tylko ja mnustwo gadam przez telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chantall
i to naprawde funkcjonuje??? guuuuuut!!! trzeba wyprobowac. dlugo juz tak dzwonisz? nie zeby po jakims czasie dostac rachunek na niebagatelna sume :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. my tez mamy countryflate z t-comu, obliczylismy ile srednio \"gadamy z Polska\" i wyszlo nam taniej, o wiele. i moge gada do woli, nie myslec \"o kurde, t´w tym miesiacu wygadalam juz tyle, dzis nie zadzwonie do rodzicow :P \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz cos do smiechu Maz wraca z delegacji i znajduje swoja zona z obcym mezczyzna w lozku. Bez slowa wychodzi z domu na placyk pod blokiem. Z ciezkimi myslami siada na lawce: -Alez z niej jest dziwka! a przeciez wysylalam jej sms-a, uprzedzilem, ze wracam wczesniej. Posiedzial, pomyslal, wypalil kilka papieroswo; twarz mus ie troche rozpogodzila: -z drugiej strony, moze to jednak nie dziwka, moze to operwtor zawinil i zwyczajnie nie dostala SMS-a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chantal
Przeciez wszyscy wiedza ze peterzahlt zablokowal rozmowy darmowe do polski, po prostu za duzo ludzi dzwonilo i nie oplacalo im sie juz, a utrzymuja sie oni z wyswietlania reklam na komputerach, zlikwidowali rozmowy z polska, wszystkie inne zostaly , do polski nie swiadecza juz takiej uslugi, od jakiegos miesiaca, ty sie nie zdziw jak dostaniesz niedlugo kolosalny rachunek, wszystko do potwierdzenia , skontaktuj sie z peterzahlt a powidza ci ze nie swiadcza uslugi telekomunikacyjnej do polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ze ja zlosliwa jestem, ale moze zatem byc drozej niz Countryflaterate :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janxnina
Dziekuje serdecznie za linki👄 chantall jestes na 100% pewna ze teraz mimo zmiany na 2115399098 Peterzahl w dalszym ciagu jest darmowy, sprawdzalas i zadna kwota nie stoi na Twoim rachunku telefonicznym dotyczacym peterazahl?????? Pozdrawiam Rybnik tez tam dzwonie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales cie mnie
nastraszyly tymi telefonami,az sie boje od jutra listonosza z rachunkiem telefonicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja polka
jestem już w polsce z dziećmi. Dzięki. pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wczesnym rankiem 🖐️ ja za chwile do pracy wychodzę, a za oknem - powódź - normalnie leje od 2 tyg i konca nie widać, no i 15 st na termometrze 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-)) Mam nadzieje ze nikt sie niepogniewa ale uwazam ze kazdy powinien sie tak ubierac jak mu najwygodniej .Swieta sa dla kazdego uczuciowo rözne. Ja np.jestem kategorycznie przeciwko piciu alkoholu bo sa urodziny, komunia, chrzest, slub i tak dalej.Jak mozna ludziom stawiac takie butle pod nosem zeby sie dobrze bawili?Jak sie swietuje to nietrzeba pic a juz wcale byc pijanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas swici slonko...jeszcze.Juz wczoraj mialo lac ale nic nie bylo.Dzisiaj ma znowu lac.Zobaczymy. Z jednej strony ciesze sie ze jest tak(mamy göra 20 stopni).Dzieci maja jeszcze jakies 1-2 tygodnie szkoly czyli niepoca sie w klasach .Jest dziwnie chlodno jak na ta pore roku.Ale wole tak niz upaly.A napweno jeszcze przyjda. Wlasnie dziasiaj tak se möwilam jeszcze (w myslach) ze tylko 8 tygodni i juz po lecie .We wrzesniu niema upalöw.Przynajmniej nie tutaj. Dzisiaj u mnie zelazko czeka i idziemy obejrzec mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o peterzahlt
Zawieszenie darmowych rozmów do Polski na stronie www.peterzahlt.de Już od pewnego czasu portal www.peterzahlt.de, który oferuje zupełnie darmowe rozmowy telefoniczne, nie proponuje takich rozmów do Polski. Do tej pory wystarczyło otworzyć tę stronę, wpisać swój numer telefonu oraz numer telefonu, z którym chciało zostać się połączonym i strona ta łączyła te dwa numery ze sobą zupełnie bezpłatnie. Zawieszenie tej usługi spowodowane jest zbyt wysokimi kosztami rozmów do Polski. Portal nie mógł finansować ich dłużej z reklam, które są jedynym źródłem finansowania tej strony www. Zawieszenie tej usługi wiąże się - szczególnie dla tych, którzy nie mogą korzystać z tanich prefixów na rozmowy do Polski - z koniecznością korzystania z połączeń za pośrednictwem swojego operatora telefonicznego i z ponoszeniem wysokich kosztów takich rozmów telefonicznych do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, wiem, ze juz kiedys bylo o tym pisane, ale mam pytanie. Urzywacie aspiratora do noska FRIDA??? jestescie zadowolone, a dzieci ;) Marcell lekko przeziebiony, ma katarek, wiec przydaloby sie, gruszka mu sie nie podoba. aha, jest to do kupienia w DE? ja wlasnie zlozylam zamowienie u szwagierki, ktora do PL pojechala na pare dni, ale moze to tu dostane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chantall dzieki 🌻 9,90, w Polsce kosztuje ponoc ta FRIDA 25 zl. szwagierka mi kupi, a w razie W bede wiedziec gdzie szukac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariechen, gratuluje 🌻 pochwal sie fotka, swoja mozesz tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na croissants :) no na rogaliki francuskie :P wlasnie sie pieka :) do kawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na croissants :) no na rogaliki francuskie :P wlasnie sie pieka :) do kawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na croissants :) no na rogaliki francuskie :P wlasnie sie pieka :) do kawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×