Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

o ta strona taka rozlazla, u was tez?? mariechen witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie-chyba
Rydzol przestal mieszac!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam panie 🌻 . W niedzielę tygodnik „Wprost” poinformował, że dotarł do szokujących nagrań wystąpień dyrektora Radia Maryja. – Prezydentowa to czarownica, która powinna się poddać eutanazji. Prezydent to oszust ulegający lobby żydowskiemu. Sprawa Jedwabnego służyła tylko temu, by środowiska żydowskie mogły wyłudzić od Polski 65 mld dolarów. A „Gazeta Wyborcza” prezentuje cyniczną i przewrotną mentalność talmudyczną – miał mówić, według „Wprost”, o. Rydzyk podczas wykładów dla studentów. W poniedziałek po południu fragmenty nagrania wykładu Rydzyka z toruńskiej Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej ukazały się w internecie. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziś w niem. radio usłyszałam o kryzysie rządowym w PL Lepper zdymisjonowany koalicja się rozpada . jak ktoś nie ma pol. TV (ja nie mam ;-)) to pod tym linkiem : http://ww6.tvp.pl/2.dzialy po prawej stronie jest panorama- wiadomości -teleexpress pooglądajcie same :-o . a ja papa mam trochę do zrobienia 🖐️ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariechen --> a o co chodzi z tym psuciem stronki ????????? jakoś tak nie zakumałam :-o . no to 🖐️ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jak sie za szeroko pisze
to sie stronka rozsiaga na caly ekran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jak sie za szeroko pisze
teraz jest normalnie, wpisy zajmuja około 3/4 ekranu, a na poprzedniej zobacz sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jak sie za szeroko pisze wytlumacz mi to jasniej ;) jak mam np napisac \"szeroko\" ?? :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widze, ze wpisy sa teraz \"normalne\" ale dlaczego na tamtej stronce byly takie szerokie??? z gory dziekuje za wyjasnienie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie wlasnie
Hej Ignorancjo :-) wreszcie cie tu znowu widze :-D Fajnie ze mi nie wchodzisz, bo cie lubie, a byloby to sprzeczne z "mieniem cie w dupie" :-P Ale dlaczego wlasciwie te znaki interpunkcyjne- a bylo faktycznie tych wykrzykników w tym pomaranczowym poscie- tak deformuja stronke??? Czasami, jak juz pisalam, spotyka sie to na kafe :-( zle sie czyta, bo trzeba walkowac na prawo, no i reklamy nakrywaja posty :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHYBA
ROBI TO UZYTKOWNIK KTORY PISZE TEKST W SWOIM WLASNYM OKIENKU I COS WKLEJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Solomon
Gość alinka.V.
jeśli któraś z was ma niepotrzebne ubranka dla dzieci albo kosmetyki, ewentualnie wyposażenie ..........? mam troje dzieci w wieku 4, 2 latka i 9 miesięcy. Będę bardzo wdzięczna. Mogą być rzeczy zniszczone. Przyda mi się wszystko. alina.verdan@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limes- w kilku slowach, nasz wspaniale diso polo :D:D:D:D:D:D jak arbuz? alina skad Ty jestes? najlepiej by bylo gdyby sie kitos z Twojego miejsca zamieszania znalazl. masz chlopcow, czy dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lines wiesz co
teraz gadasz co za badziewie, ale jak sarra podawala linka do tego pierwszego teledysku jak ci chlopcy tancza crezy froga to wszystkie pialy z zachwytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikusia do kafeterrianki
Cafeterianko mam jeszcze pytanie, czy rozliczenia Z TEJ KARTY KREDYTOWEJ MOZNA SOBIE PRZELEWAC Z KONTA , CZY TRZEBA Z TYMI DRUCZKAMI BIEGAC PLACIC DO BANKU ALBO NA POCZTE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jo joj :-o znowu ktoś zwady szuka :-/ a \"ciężar gatunkowy\" problemu jest naprawdę powalający :-p . swoją droga gratuluję zaangażowania w topik ja tam nie pamiętam kto co wklejał :-p a tu proszę :-D żeby tak od razu wiedzieć kto - gdzie - po co- o czym - z kim- od kogo ...itd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tych linek
nie podawala czasami madlen21:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za różnica ? . a ja idę się położyć :-( wszystko mnie dzisiaj boli 😭 nawet mruganie to dziś dla mnie sport wyczynowy :-( katastrofa . pa . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Mam do Was pytanko. Mój mąż od ponad 2 lat mieszka i pracuje w Niemczech(legalnie).Nie mamy żadnych niemieckich korzeni czy w takim przypadku moze sie starac o niemiecki dowód? Jeśli tak to gdzie powinien sie udac i od czego zacząć? Z góry dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) a mnie sie podoba pierwszy i trzeci Videoclip. Pierwszy to juz tu byl wklejany dwa razy(nawet raz przeze mnie bo uwazam ze jest poprostu super). Trzeci podoba mi sie tez chociazby z powodu miejsc gdzie jest zrobiony(patrze raczej z perspektywy fotografa) no a muzyka przypomina wiele takich malych nowych mlodziezowych grupek.Nie sa gorsi od tych. To po srodku ;-) moglyby i niemieckie pijaczki byc :D.Jak widac w kazdym kraju jest to samo. Tutaj pada i pada a podobno mamy dostac 35 stopni w weekend.Nieeeeeeechce. Dobra pogoda na prasowanie ale za to niema jak z dzieckiem wyjsc na spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Citrus z tego co wiem to trzebaby wiele lat tutaj przepracowac zeby dostac dowöd ale wydaje mi sie ze bez pochodzenia niedostaje sie tak o czegos podobnego. Z drugiej strony po co Ci to?Przeciez jezeli tutaj pracuje i mieszka to moze tak robic az do konca swojego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka.V.
mam 2 chlopców w wieku 4 i 2 latka oraz córeczkę 9 miesięcy. Jestem z woj,mazowieckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zadna madlen22
tylko sarra miala manie wstawiania ciagle video z youtube, lines a ja o disco polo nie napisalam ani slowa wiec czego sie drzesz kobieto, napisalas badziewie ogulnie, wiec logiczne ze wnioski nasuwaja sie takie ze nic z tych linkow ci sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaki tepak z tej
pomaranczki wyzej , pisze 1000% razy "lines"druz ze glupia to jeszcze slepa:classic_cool: limes-inferior i tak ci skopie tylek i co tak podskakujesz :classic_cool: Widac ze jestes od samego poczatku tego topiku , na czarno cie wykopali a na pomaranczowo zyga jadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×