Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość Shaun
🖐️ dzien dobry. starszy syn w przedszkolu, mlodszy wlasnie zasypia chyba najlepszy czas na kawusie.:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak....
A to jest smieszne , ze ktos byl o krok od smierci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Marty
__________@_______@@ @ ___________ ____________@@@__@_@@@@ ___________ ____________@@__@@_____@ __________ ___________@@@_@__@_____@ _________ __________@@@@_____@@___@@@@@@ ____ _________@@@@@______@@_@______@@ __ ________@@@@@_______@@________@_@@ ________@@@@@_______@_______@ _____ ________@@@@@@_____@_______@ ______ _________@@@@@@____@______@ _______ __________@@@@@@@@_______@ ________ __@@@_________@@@@@@@_@@ __________ @@@@@@@__________@@ _______________ _@@@@@@@_________@ ________________ __@@@@@@_________@ @ ______________ ___@@@___@_______@@ _______________ ___________@_____@__@ _____________ _______@@@@_@___@ _________________ _____@@@@@@__@_@@ _________________ ____@@@@@@@___@@ __________________ ____@@@@@______@ __________________ ____@@_________@ __________________ _____@_________@ __________________ _____________@_@ __________________ ______________@@ __________________ ______________@ ___________________ ______________@ ____________________ ______________@ ____________________ ______________@ ____________________ _____________@ ____________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halli hallo, nie wiem ale ja tego sensu niezrozumialam.Nie wiem co w tym jest smieszne.prosze o przetlumaczenie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak....
no wlasnie ja tez nie, co smiesztego w tym ze ktos mogl umrzec w tak mlodym wieku?????? No chyba ze bzdury opowiadala bo 20 minut smierci klinicznej to troche za glugo, chociaz zdaza sie ze lekarze reanimuja okolo 45 minut i udaje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o przepraszam ze ja do Was tylko z jakimis pytaniami , ale zakreceni ludzie tak maja. Czy ja moge zostawic dziecko w przedszkolu dluzej niz do 12, mimo ze jeste w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariechen dziekuje za przetlumaczenie :-)) Ale musze cos powiedziec.Wszystko zrozumialam i tak dalej ale wie sie ze zawsze sa wyjatki co nie? To jest tak jak sie möwi ze zawal serca dostaje sie po jakims tam roku zycia.A dzisiaj dostaja to nawet mlodzi ludzie. Mam kolege ktöry mial to majac 26 lat. Tak samo z schlaganfall.Moja ciocia miala ich 3 i nie jest ani gelähmt ani jakos inna . Ja rozumiem ze ta pani mogla naturalnie klamac aby sie wyröznic czy cos ale tak samo moglo to tez byc prawda co nie? Nie mozna przeciez wszystko temu wierzyc co napisane.Co jakis czas zostaja nowe rzeczy odkrywane i co jakis czas möwia nam ze to i tamto sie wiecej niezgadza.Ale wszystcy wierza w to tak dlugo az ktos udowodni ze jest inaczej. Hmm....sama nie wiem. No dobra koniec tematu. Musze malego polozyc. Co do przedszkola.Zostawia sie tak dlugo jak dlugo sie z przedszkolem umöwilo. Nie wiem czy sie placi wiecej jezeli dziecko dluzej zostaje.Normalnie to przedszkola sa do 16 godziny jezeli sie niemyle.Ale niewidze potrzeby zeby dziecko zostawiac do 16 jezeli sie niepracuje.Chyba ze prywatnie placisz i tego poprostu chcesz bo wolisz ten czas spedzac sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak....
No to bez sensu po co mialaby zmyslac takie glupkowate historyjki, skoro nir jest to kawal to nie jest smieszny, a klamstwo-to bez sensu, pojde jutro na impreze i powiem ze bylam w stanie smierci klinicznej 20 minut i co-smieszne? NIE Kto sie nie zna to uwierzy i bedzie wspolczul i gratulowal powrotu do zywych, a kto sie zna od razu zalapie ze to klasmstwo, nie wiem kogo moze to smieszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak....
Mariechen a kopiowac z google nie musisz, kazdy kto umie obslugiwac internet umie na google wyszukiwac, az takie malo inteligentne nie jestesmy, ale widze ze ty jestes prawa reka lines-wszystkimi pomiatac i wszystkim pokazywac tylko i wylacznie swoje zdanie, nie liczac sie ze zdaniem innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak....
Chantal tlumaczysz sie ze nie masz czasu pisac , przyznaj sie ze jestes totalna noga z gramatyki i ortografii polskiej, jak mozna napisac przeczkole??????? Pisze sie przedszkole .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak....
A przedszkole u mnie otwarte jest od 6 do 17 i sa rozne opcje do wyboru, np: od 8-13 ze sniadaniem i obiadem , oplata mniejsza, lub od rana do 16-17 z podwieczorkirm , oplata wieksza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od.... a ja powiem tak... po co robisz z igly widly? az tak ci to przeszkadza? jezeli ktos obraca sie w srodowisku to zrozumial o co chodzi, i nie pieprz mi, ze ja jestem lewa reka Limes, bo cos odpowiedzialam. wam juz z zazdrosci o cholera wie ci mozgi juz lasuje! ty piszesz co chcesz, to dlaczego nie moga tego robic inne dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej jest krytykowac... nie widzac co sie na wlasnym podworku dzieje.... ta sie chwali, ta zle pisze, a ta jest taka czy owaka... juz oczy \"wiedna\" od czytania tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha! no i dziekuje za pieknego kwiatka, nie wiem komu 🌻 przesle go siostrze, ona dzisiaj ma urodzinki :) spadam robic obiadek, dzisiaj KÖTTBULLAR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak....
a ty co robisz krytykujesz teraz mnie, to znaczy ze one jak najbardziej moga pisac co chca. ale inne juz nie , to jest wlasnie owe wlazenie w d.... , faworyzujecie sie w swoim kregu, na niektore wogole nie zwracacie uwagi, a jak pomarancza napisze prawde to was w oczy kole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, widze zabolalao, nie mialam krytyki na uwadze, powiedzialam to co myslalam, a tu znowu wchodzenie w dupe, wiesz zal mi... badz taka do przodu na swoim czarnym nicku :) milego dnia ci zycze, Köttbullar sie przyjara. Paaaa! zapytam jescze o jedno, a czy ty widzisz u ludzi dobre cechy? czy tylko zle? dowartosciowujesz tak siebie, zy masz moze inny cel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos sie tutaj pogmatwalo :-( marta a gdzei pisze pomaranczka ze jestes lewa reka Limes?Ja wyczytalam ten zazut w strone Mariechen ze jest prawa reka ;-)):P No to wszystkie rece sa. Mariechen ale to przeciez ja bylam ktöra nie wiedziala i prosila o przetlumaczenie. Ludzie przestancie sie klöcic. A tak przy okazji chcialam powiedziec ze sobie ten smietnik obejrzalam. Mialam zawsze to uczucie ze tylko u nas bylo rudno i klötnie bo pomaranczki zawsze cos wcisnely ze my niby takie klötliwe ale jak sie przagladnie smietnikowi to jest tak na calym Forum i uwazam ze to normalne.Sa zawsze porzadni ludzie i swinie.Dlatego tez nierozumiem kto przyszedl na ten pomysl zeby nas z malpami poröwnywac. Ale niech kazdy ma swoje zdanie. No no 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Gromadka nakarmiona, pozmywane a Wy juz o strone dalej.:classic_cool: Przeczkole jest do 16 ale chyba tylko dla matek pracujacych. Chcialam sie Was spytac czy wiecie cos o tym. Bo naj dokladnie dowiem sie w samym przedszkolu ale nie chcem zeby mnie wysmialy jesli to wogule nie wchodzi w gre. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kassay poprostu spodziewalam sie ze ktos mnie nazwie lewa reka Limes :D:D:D obiad ugotowany, zaraz ide na chwile na spacer z Madleen, bo juz chalupe roznosi. Iwona 16.30 aktualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta kochanie tak, aktualne ,ale nie rzucaj sie na pomaranczki kiedy nic niezrobily :P Zablokowanie NIcki.A to ciekawe.No moze ja cos znajde? jestem bardzo ciekawa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) sloneczka usmiechnijcie sie. od dzis nie kapie sie w domu. wystarczy ze wezme szampon z soba jak ide po syna.tak tu ciagle leje. A jaka oszczednosc na wodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariechen - dzieki za pamięć, coraz bardziej sie denerwuję ale staram sie opaanować, nie mam za wiele czasu aby do was zaglądać przez dzień, ale wieczorem nadrabiam zaległości, nikusia jest juz u swojego faceta, wczoraj wieczorem miała lot z wrocławia i całe szczęście że to było ok 20 bo inaczej by ją zalało uciekam małą połozyc do łózka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariechen - no i dlatego zakupiłam sobie auto, bo doszlismy do wniosku, ze jedno jest za malo na nasza przeprowadzkę, choc niektorzy nasi znajomi smiali sie ze moglismy od razu busa wziąć :classic_cool: ja tylko żałuję, że tam nie ma morza 😭, bo tutaj to dosłownie 30 min i jestem na plazy, ale jakoś się przyzwyczaję - mam taką nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limes nie wiem co ty za pro7
masz ale u mnie jest WE ARE FAMILY - PROMI SPECIAL - colin fernandes, a na sat1 tez fajny film leci :) jak prawie kazdy wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limes nie wiem co ty za pro7
masz,ale u mnie jest we are family, das promi spezial z collien, a na sat1 fajny film, jak w prawie kazdy wtorek :) to co napisane jest gazecie z programem nie zawsze sie zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limes nie wiem co ty za pro7
masz,ale u mnie jest we are family, das promi spezial z collien fernandes, a na sat1 fajny film, jak w prawie kazdy wtorek :) to co napisane jest gazecie z programem nie zawsze sie zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×