Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość tanie prefixy do polski
Platz Preis Anbieter Tarif Takt Netzzugang Anmerkungen 1 0,98 Cent tellfon Call by Call 60/60 01074 - Aufpreis für Verbindungen nach Polen (Mobilfunk) 2 1,3 Cent 01076 Call by Call 60/60 01076 - Aufpreis für Verbindungen nach Polen (Mobilfunk) 3 1,76 Cent Pennyphone Call by Call 60/60 010058 - Aufpreis für Verbindungen nach Polen (Mobilfunk) 4 1,77 Cent 01054 Telecom Call by Call 60/60 01054 - Mit Tarifansage - Aufpreis für Verbindungen nach Polen (Mobilfunk) 5 1,77 Cent OneTel Call by Call 60/60 01086 - Mit Tarifansage - Aufpreis für Verbindungen nach Polen (Mobilfunk) Alle Angaben ohne Gewähr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wiesz co to jest KLUG TELEC
Klug Telecom 01071 Telecom GmbH Robert-Bosch-Str. 1 52525 Heinsberg Home: www.klugtelecom.de T A R I F M O D E L L E 0180-1 (Callthrough) keine Grundgebühr, keine Einrichtungsgebühr, kein Mindestumsatz mehr... 0180-3 (Callthrough) keine Grundgebühr, keine Einrichtungsgebühr, kein Mindestumsatz mehr... 0180-5 (Callthrough) keine Grundgebühr, keine Einrichtungsgebühr, kein Mindestumsatz mehr... 0211 (Callthrough) keine Grundgebühr, keine Einrichtungsgebühr, kein Mindestumsatz mehr... 0700 (Callthrough) keine Grundgebühr, keine Einrichtungsgebühr, kein Mindestumsatz mehr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO CHANTALL
KLUG TELEFON NIE JEST ZA DARMO BYLAS NA ICH STRONIE???? Griechenland (Fest) 1.5c via 0211 53 99 098 Belgien (Fest) 1.5c via 0211 53 99 098 Argentinien (Fest) 1.5c via 0211 53 99 098 Irland (Fest) 1.5c via 0211 53 99 098 Slowakische Republik (Fest) 1.5c via 0211 53 99 098 Ungarn (Fest) 1.5c via 0211 53 99 098 Kroatien (Fest) 1.5c via 0211 53 99 098 >> Klicken Sie hier für unsere Internationaltarife >> >> Können Sie irgendwo anders billiger telefonieren? >> 09.05.2005 : Neue Megaschnäppchen bei KlugTelecom! Sie können jetzt noch billiger anrufen nach: Armenien Fest ab 3,9 Ct/Min via 01801 20.30.10 Kroatien Fest ab 3,9 Ct/Min via 0180 20.30.10 Bulgarien Fest ab 3,9 Ct/Min via 0180 20.30.10 Österreich Fest ab 3,9 Ct/Min via 0180 20.30.10 Tschechische Republik Fest ab 3,9 Ct/Min via 0180 20.30.10 Alle Tarife finden Sie hier. >> Schick diese Nachricht einem Freund >> 31.03.2005 : Jetzt viele Länder für nur 3,9 Cent/min! 29.03.2005 : Neue Megaschnäppchen bei KlugTelecom! >> Mehr >>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO CHANTALL
A TU CENY Z CENNIKA KLUG TELEFON DO POLSKI Polen (Fest) 0211 53 99 098 1.5 Polen (Mobil) 01801 33 55 66 3.9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO CHANTALL
Zanim sie z czegos kozysta warto sie pozadnie zainteresowac temate, stronka danej firmy i cennikiem, pisze wyraznie ze minuta do polski kosztuje 1,5 centa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO CHANTALL
no ale oczy mamy i widzimy na oficjalnej stroce jaki podaje nam cennik KLUG TELECOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO mariechen
Moja cala rodzina i wszyscy znajomi dzwonia z polski do niemiec tak samo przez prefiksy bo jest ich pelno do wyboru, lub przez karty telegrosig, taniagatka i takie tam, jest tego masa i wszyscy o tym wiedza, w kazdym kiosku i na poczcie jest tego pelno, tak samo prefiksy w internecie i w gazetach, to ci twoji znajomi chyba jacys niezyciowi sa . INternet tez kazdy ma a uzywajac programu SKYPE mozna rozmawiac za darmo godzinami i widziec sie przez kamerki, tez kazdy to zna , plska to nie afryka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO mariechen
jak cie to interesuje to zapytam mame jak zadzwoni jakie sa prefiksy z polski do niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość npnpnp
Numer dostępowy : Porównanie cen : Kraj TP* Netia* Kierunkowy U nas Oszcz. Niemcy 1,46 zł 1,28 zł 0-0 49 0,35 zł 76% Podane ceny są cenami brutto * pakiet standardowy TP, taryfa praktyczna Netii. Wszystkie ceny dla połączeń z telefonami stacjonarnymi, kwoty brutto za 1 min. Jak dzwonić? : 1 - Zadzwoń ze zwykłego telefonu na numer 0708 188 865 2 - Po usłyszeniu komunikatu wybierz tonowo numer, na który chcesz dzwonić. 3 - Rozmawiaj za grosze - tylko 35 gr za min! Maksymalny czas połączenia wynosi 60 min. 00+numer kierunkowy kraju+żądany numer docelowy Co zyskuje? : - Dzwonisz ze zwykłego telefonu. - Bez zbędnych zdrapek, kodów, numerów dostępowych, przedpłat, abonamentów. - Koszt rozmowy pojawi się na Twoim normalnym rachunku telefonicznym. - Połączenie dostępne wyłącznie dla abonentów TP S.A., Netii. - Ceny zależnie od wybranego kraju (patrz tabelka poniżej): 0,29 zł netto (0,35 zł z VAT) 1,05 zł netto (1,28 zł z VAT) 1,69 zł netto (2,06 zł z VAT). - W razie pytań lub wątpliwości możesz skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta czynnym 24h pod numerem telefonu 0-22 (prefix) 492 66 08 oraz wysyłając e-mail: bok@supertel.pl Pełna lista krajów - ponad 220 !! - oszczędzaj na rozmowach do 95%!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość npnpnp
Moze masz za wolne lacze internetowe i zlej jakosci kamerke, albo twoj rozamowca, W MOIM PRZYPADKU SLYCHAC I WIDAC ZANKOMICIE JAK NA ZYWO BY SIE ROZMAWIALO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość npnpnp
0708 177 807 TEZ ZA 35 GR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość npnpnp
0708 188 288 TEZ ZA 35 GR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość npnpnp
A Z KART MASZ TELEGROSIK TELEPIN TELERABAT TELE 4U KOPERNIK TELE24 WSZYSTKIE PO 0,17 GR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość npnpnp
A W NIEMCZECH POLECAM TEZ DO KOMORKI KARTE BLAUWORLD 5 CENTOW MINUTA DO POLSKI ZA 10 E GADAMY PRAWIE 3 GODZINKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość npnpnp
Mariechen jeszcze jeden 0 708 188 393 za 35 gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość npnpnp
No tak, ale nie wszyscy maja stacjonarne bo wola komórki , wiec blauworld najtaniej do polski, doladujemy go z e-plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość npnpnp
tylko do tego newsystem trzeba miec interneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość npnpnp
wiem , wiem tylko chodzi mi o to ze jak ten ktos oznajmi calej wiose ze za 6 grosikow, i cala wioska nakupi kart a potem nie zadzwoni bo nie ma neta .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna frankfurt
dziewczyny a ja mam pytanie czy numer na ktory dzwonie to komorka czy domowy ? bo nie moge sie dodzwonic albo fax sie wlancza albo gada facet ze w tej chwili nieosiagalny prosimy sprobowac pozniej jeszcze raz 0049 01805 323266 85500 bo jakis strasznie dlugi ten numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna frankfurt
pomoze ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna frankfurt
dzieki Mariechen, nie wiem ile za minute, to jest biuro ubezpieczeniowe ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna frankfurt
musze zalatwic tam sprawe, jak dzwonie z komorki to mowi ze niedostepny, a jak dzwonie z domowego to wlancza sie u nich fax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna frankfurt
nie gra tam muzyczka, jak dzwonie z komorki to informuje ze niedostepny a ta informacja jest bezplatna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna frankfurt
to nie sa zadne konkursy to jest biuro obslugi klienta firmy ubezpieczeniowej, jet to telefon/fax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszkaaaa
Witanko! Mam pytanie do Chantal-czy po wybraniu numeru na peterzahlt czyms to trzeba zatwierdzic??Probowalam tak dzwonic,tylko ta kobietka z centrali cos mowi (ja jeszcze nie bardzo rozumiem co)i potem mi sie rozlacza.Dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nie wchodzi tem link :( jak ktos ma chec to mozna wpisac bestellnr w wyszukiwarce na OTTO 823364W a jak nikomu sie nie chce to i tak OK :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaquez
Gość Do marty
Sukienka sliczna, ale ja bym sie nie odwazyla bo jest cieniutka jak firanka, jak zaslonka normalnie, zobacz w tym kolorze jasnym widac az udo tej modelce, kazda nawet minimalna skorke pomaranczowa mozna zobaczyc, naprawde dla idealnej figurki, dla mnie zdecydowanie nie, ale nie wiem jaka ty masz Marto figurke, ale w razie czego do katalogu zawsze mozna odeslac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×