Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość rysiek z klanu....
to kto teraz doklada? tylko z grubej rury prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariechen, no ale nie mozna wszystkiego zwalac na zazdrosc.Myslisz ze te babki, ktore siedza w Polsce, i z roznych powodow maja gorzej(przynajmniej w ich mniemaniu), wchodza tu zeby sie wyzyc? Ja mysle ze takie o ktorych mowisz to maja tyle swoich problemow , ze maja gdzies jakies tam Polki mieszkajace w Niemczech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek z klanu....
mariechen----------kto o kogo jest zazdrosny????????????????????):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak....
przewertujcie stronki, wczoraj i przedwczoraj byly ataki a kafeterianki nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek z klanu....
kapuje----------Polki nudzace sie w pracy za 600zl miesciecznie w Polsce pisza do was bo sa zazdrosne o wasze dostatnie zycie w dojczlandzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak....
Mariechen jaka zazdrosc, jezeli kobiety te siedza w domu czyli nie pracuja i maja internet to nie sa biedne, bo internet w polsce to dla wielu ludzi jeszcze luksus bo jest drogi, wiec jezeli go maja i nie pracuja tylko siedza w internecie , to znaczy ze bardzo dobrze im sie powodzi, wiec niby czego mialyby zazdroscic polka miszkajacym w niemczech, dziwny masz tok rozumowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek z klanu....
czy moze te kopciuszki zazdroszcza bogatym niemieckiego ksiecia z bajki (taki niemiecki ksiaze z piwnym brzusiem......)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cafeterianka winna
to ze sie wypowiadala pod swoim czarnym nikiem nie znaczy ze jej NIE BYLO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek z klanu....
do---------a ja powiem tak---------------- internet w pracy ma prawie kazdy, nudza sie laski i pisza.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek z klanu....
jak piszecie ze ZAZDROSC! to czego: czyzby tego NIEMCA co go limes zabrala dla siebie czyzby PRACY PIELEGNIARKI opisywanej przez kompententa Marichen a moze ktos zazdrosci cafeteriance....cholera czego? bo nie wiele o sobie pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak....
Mariechen powtarzasz sie po raz 5 chyba z ta kasa za urodzenie dziecka, fakt to brukowiec, a wiele innych czasopism dawno sprostowalo te bzdury, i polacy jak mowisz maja internet i umieja wyszukac ile sie dostaje za urodzenie dziecka i komu sie nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek z klanu....
wlasnie-----------jak sie ulozylo zycie Cafeteriance? czy prowadzi dostatnie zycie ZONY BOGATEGO NIEMCA tak jak LIMES? czy tylko o tym marzy po nocach i stad te troskliwe wpisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo i nie ma o czym pisac:) Prywatne zycie to prywatne zycie.Forum to forum.Limes uwielbia wywlekac swoja prywate na forum, i potem bardzo brzydko atakowali nie tylko ja ale i jej rodzine.To juz bylo swinstwo.No ale trzeba miec swiadomosc ze to jest internet, i rozni ludzie tutaj bywaja.Dlatego zdrowy dystans, i jakies granice jak najbardziej wskazane. Limes, twoj lekarz mowil ci ze wszyscy biora te pigulki ktore ci przepisal? To nieprawda, nie wszyscy.Wprowadzil cie w blad.:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek z klanu....
droga CAFETERIANKO, masz racje prywatne zycie to prywatne zycie----------ale jest w tobie jaki zal i agresja..........moze potrzebna ci psychoterapia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tylko wtrace
ze nie ma na tym topiku osoby ktorej mialabym czego zazdroscic... meriechen tu akurat twoja teoria sie nie sprawdza. a moze sie sprawdza bo moze te agresywne zazdroszcza bo ja sie nie kloce tylko czytam czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak....
rysiek a tobie o co biega, wpadasz w typowo damskie towarzystwo i juz w pierwszy dzien chcesz nazucac komus pomoc psychologa, szukasz zainteresowania, nudzi ci sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak....
Mariechen bo co ma za sens zyczenie pogody dobrej i gadanie z kims kto juz pojechal na te wycieczke i nie ma go na forum, toc to smsa trzebabylo napisac a nie produkowac sie na forum jak one juz pojechaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek z klanu....
Marichen:);) to jest to PEPSI Z LODU! ludzie sa sfrustrowani jak slysza gdy druga osoba prowadzi noramlne, spokojne zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E CO JEST ? ;-) . PIóRKA W STRINGI I ........... S.A.M.B.A. !!! . :-D :-D :-D :-D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak....
sama mowisz lines ze o to chodzi w dyskusji, trzeba czyms popierac argumenty, wiec przytaczam, bazuje i powielam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tylko wtrace
meriechen ty chyba nie powinnas wypowiadac sie o polsce jak z 20 lat tam nie mieszkasz i prawie nie jezdzisz. Byc zona niemca- nawet bogatego- to jednak troche za malo dla mnie zeby zazdroscic. nie chce sie klocic- powtorze tylko- nie wydaje mi sie by bylo komu czego zazdroscic na tym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak....
Jo to jest babka z jajami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi sie tu dzisiaj- CZARNO-POMARANCZOWO , ale w koncu INTELIGENTNIE ;) pozdrawiam dziewczyny, staram sie czytac na biezaco, jak bede miala chwilunie to skrobne, no ale nie bede w slowo wchodzic ;) rysiek, witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak....
No i nie dziwi cie Lines ze Jo24 zadna pomarancza sie nie czepia, ona ma polot i klase a nie ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek z klanu....
do--------a ja powiem tak---------------- po prostu fascynujaca dyskusja z fantastycznymi kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×