Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Stefcia, dzieki za przepis, moze go wyprobuje w ten weekend, mam gosci z okazji 1 urodzin mojego synka (tydzien wczesniej, ale co tam bedziemy swietowac dwa tygodnie :-) ) zycze wytrwalosci w nauce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bety111
witam dziewczyny mam 28 lat mala coreczke 3 latka mieszkam w Gelsenkirchen.Sa jakies dziewczyny tutaj z gelsenkirchen ktore maja ochote czasami pogadac,ktore sa od niedawna w Niemczech i od nowa szukaja znajomych ?Jesli tak dajcie znac napiszcie swoj email gg a ja napewno sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojokoko
dziewczyny helppp ja sie mowi za duza dawka leku!! slicznie dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wogöle to az wstyd co sie tutaj dzieje.jedna drugiej cos w buty wpycha. Prosze o dowody.A jak niema to cisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej szukam jakiejs bratniej duszy zamieszkalej w Lipsku do pogadania, wyjscia na spacer, milo bybylo ponac jakas mame z dzieckiem do 3 lat (moj syn niedlugo bedzie meic 2 lata) bez dzieci lub ze starszymi tez mi bedzie milo jakos nie wiem w ktorym miejscu zaczac poszukiwania jakichkolwiek znajomych :) milo mi bedzie jak ktos sie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Na tym forum jestem nowa. Mam ogromna prośbę: SZUKAM 2-3 POKOJOWEGO MIESZKANIA DO WYNAJęCIA od wrzesnia! Jesli ktoras z was cos wie ma ten temat to prosze dac znac. Teraz musielismy zjechac na chwile do polski wiec nie mam jak rozgladnac sie tam na miejscu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justttynaaa
czesc dziewczyny mam ogromna prosbe........musze napisac pismo do pracy o urlop dokladnie o 3 dnii urlopu i nie mam pojecia jak sie za to zabrac............pomozcie prosze............moze ktoras z was wie ja to napisac po niemiecku??pozdrawiam goraco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wierze
Nie , nie chce mi sie wierzyc ze to juz koniec tego Forum. Dziewczyny a moze cos da sie jeszcze zrobic. To bylo najlepsze co nam sie moglo przydazyc. Forum dla nas, Polek na obczyznie. Nasze forum.Zagladam jeszcze tutaj prawie codziennie i licze na cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia34
Dobry wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia34
Dawno bardzo dawno pisałam na tym forum,bo zapomnialam swój nik.Szukam dobrego lekarza reumatologa dopadło mnie jakieś choróbsko strasznie bolą mnie mięśnie i stawy.Wyczytałam ,że to są obiawy zapalenia stawów.Mieszkam koło Wolfsburga.Pozdrawiam wszystkie panie.Dziękuje z góry za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia34
TO jeszcze raz ja ,czy wiecie coś na temat leku o nazwie ALVEO prawdopodobnie jest pomocny w leczeniu zapalenia stawów.Chciałabym porozmawiac z kimśkto naprawde miał stycznośc z tym lekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czika23
witam !!mieszkam w niemczech ok7miesiecy. niemiecka ginekolozka zmienila mi tabletki antykoncepcyjne na 28mini, poniewaz mam wysokie cisnienie. czy ktoras brala/bierze te tabletki? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plisssssssssssssssss
dziewczyny jak sie nazywaja "uplawy"? chce powiedziec ze mam geste biale uplawy dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do pliiissssss
Uplawy to Scheidenausfluß, bialawe, geste uplawy to weißlich und dickflüssig Scheidenausfluß. Nie jestem ginekologiem ale prawdopodobnie nasz grzybice. No na szczescie niegrozne.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do pliiissssss
Ale na wszelki wypadek idz koniecznie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plisssssssssssssssss
dziekuje za odpowiedz nie chodzilo o grzybice ale o ciaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do plisssss
Gratuluje, przepraszam za podejrzenia. Wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To_Ja_Tylko
witam jaka u was pogoda dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogoda byla....
bardzo nieladna,ale bylo cieplo. Jutro ma byc podobnie az do srody! Prosze pytac o dalsza pogode. Pozdrawiam serdecznie. Jozefa z gaju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Jozefy z gaju
A w naszym gaju leje jak z cebra. Zimno tez jest bestialsko,dzisiaj wieczorem wlaczylam ogrzewanie. Mam nadzieje ze wkrrotce sie poprawi ,byle do maja.... Mam na mysli maj nastepnego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogoda byla....
a tutaj bylo dzis bardzo zimno,ok.11 stopni tylko. Jutro ma byc tak samo. A pojutrze moze bedzie lepiej. A juz w sobote to ma troszke smazyc. A w niedziele to juz ma jarac. Jozefa z gaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo prosze wazne
moge prosic o przetlumaczenie? diese leistung ist zu lasten der GKV lediglich einmal im behandlungsfall abrechenbar.daher haben wir ihr einverständnis voraussetzend -auf die erneute durchführung der analyse verzichtet..Sofern die leistung als selbstzahlerleistung durchgeführt werden soll,bitten wir um entsprechende nachforderung

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam maly problem i moze ktoras z Was mogla by mi pomoc. Jestem w ciazy i musze kupic krem na rozstepy ale nie mam pojecia czego szukac, nie znam ani zadnej firmy ani nie wiem jak taki krem sie nazywa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeczytalam w Internecie
ze na opolszczyznie sa wprowadzane dwujezyczne tabliczki nazw miejscowosci i urzedow. Malo tego w gminie Zabkowice mozna juz w Urzedzie Miasta czy Gminy,zalatwic sprawe urzedowa w jezyku niemieckim. Tyle tylko ze dokument wydadza po polsku. Tabliczki dwujezyczne tak, ale zeby zaraz wprowadzac jezyk do Urzedow. Jestem zbulwersowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jedz tam
i nie ogladaj tych tabliczek :-P a sprawy urzedowe tez nie zalatwiaj na Opolszczyznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×