Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

a dziekuje Tofi, to bylo bardzo mile :) tez zycze milego, chlodnego wieczoru! malutka- fajnie masz, baw sie dobrze (a po co tyle proszku, przeciez w Polszy wszystko to co u nas?) znowu mnie pogoda nabrala...a wygladalo na deszcz...a tu nic...wczoraj wieczorem znowu wymeczylam sie na rowerze, tak ze nogi mam w formie, ale co jest dobre na zwalczenie tluszczyku na brzuszku?? Kto cos wie? no bo miesnie mam wyrobione, pod tluszczykowa poduszeczka mam nawet waschbrettbauch :P Jak sie tego pozbyc - mam na mysli tluszczyk ;) ? pod wplywem slonca niestety sie nie topi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maremerie to sobie kup w Polsce proszek i wypierz. Ja tez woze. Niby ten sam Persil a pierze jakos lepiej ten niemiecki. Ja nie wiem czy oni na swoj rynek robia lepiej czy w Polsce zapominaja czegos dodac ale kosmetyki itp kupione niemczech sa lepsze. A ja mam na dzis w planie odwalenie gory prasowania. Przez te upaly spycham to ciagle na jutro i niedlugo nie bedziemy miec w czym chodzic. Sciagnelam deske i zelazko na dol, bo tu chlodniej. pozdrawiam wszystkie klubowiczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej dziewczyny 🖐️ :))!!!! Jestem w Polsce od trzech tygodni - juhu:D!!! Laduje akumulatory;)). Tylko nie wiem jak to bedzie po powrocie, bo maly jest niemilosiernie rozpieszczany przez moich rodzicow, ze az strach:D. Mo.nika -- pisalam do Ciebie na gg... Doszla wiadomosc? Maremarie -- znam dobry sposob na spalenie tluszczyku:D. Wlasnie jestem w trakcie pozbywania sie \"tego i owego\":D. I - musze sie Wam pochwalic - w ciagu trzech tygodni schudlam ok. 5-6 kg:)). Trzeba pic sok z cytryny z woda mineralna (tzn. sok z polowki cytryny na szklanke wody). Przyspiesza spalanie tluszczu - jezeli ktos jest aktywny to dziala jeszcze szybciej:D... Jakies trzy lata temu odchudzalam sie wlasnie w ten sposob i osiagnelam swoja wage z podstawowki:P - ok 50 -52 kg... Gdyby ktoras z Was potrzebowala dokladniejszych informacji - piszcie na gg... A tymczasem - pozdrawiam goraco ze slonecznej Polski i sle mokre buziaki dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jade na caly sierpien do Polski, bede niedaleko Bieszczad..miodzio:) mniejsze miodzio, to to ze mam slub na glowie..matko i corko juz widze pierwszy siwy wlos:)pozdrawiam serdecznie ps. a co do diety...wiecie jaka jest dieta cud?.................... jesz co chcesz....pijesz co chesz...iii....bedzie cud jak schudniesz:)))))))))))))):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofi_Bremen --- dobre z ta dieta cud :D!! Znam tez diete \"MZ\" - mniej zrec:D. No i specyficzna niemiecka - baaaardzo skuteczna \"FDH\":D! Kto zgadnie jaka to dieta:D???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze raz:D! Ale sie tu dzisiaj rzadze:D! Ale dziewczyny - gdzie jestescie??? Wszystkie kawe pija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze - probowalam wstawic cos do stopki i nie moge dac sobie rady:(. Moze ktoras z Was wie jak wstawic tickerek z lilypie.com?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ja kawkuje i prasuje a co to za niemiecka dieta to nie wiem ale jestem b. ciekawa a jak wstawic to cosik w stopke to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belaiza -- 🌻 to taka znana dieta :D. Sama stosowalam - naprawde pomaga:D. Nazywa sie \"Friss die Haelfte\":D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja jestem juz po sniadanku, moj brat dochodzi do siebie po krotkiej nocy, zaraz wybieramy sie na rowerki, zanim sie zrobi naprawde goraco asia.80 - masz slicznego synka :) pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usmieszka 🌻 -- dziekuje, wlasnie chcialam sie pochwalic:D. Tylko nie wchodzi mi tickerek od razu ze zdjeciem... A moze tak to ma byc... A propos tej cytrynki do picia - zapomnialam napisac, ze trzeba to pic na czczo rano, po przebudzeniu:). Zjawie sie po poludniu - ide troche z malym pofiglowac:D. Milego dnia wszystkim zycze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tofi Bremen
zaczynam miec nerwa:( 2 dzien @ mi sie spoznia....z tego tytulu zamiast dwoch drozdzowek zjem paczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cie asiu po dlugiej przerwie. wczoraj bylismy nad jeziorkiem-usmieszka --to jest kolo Etllingen-piekna, turkusowa woda i cieplutka -ale pewnie dla ciebie te 70 km za daleko? jutro o 2ej w nocy jedziemy na 3 tyg. urlopik i juz mnie boli brzuch ze strachu --jak zwykle przed podroza. polecam diete bezweglowodanowa( czyli: ZERO:::chleba, ryzu, makaronow , kartofli, klusek, pierogow , nalesnikow itd. itd. lub przynajmniej zredukowanie tego o polowe)--musialam stosowac przy cukrzycy , kolezanka tak schudla 18 kg i pol jej rodziny tez. za raz przychodza goscie na grila wiec spadam. jutro sie jeszcze zamelduje milego wieczorka zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micka- a ty to tylko w rozjazdach :) I nie boj sie podrozy, przeciez to juz dla ciebie rutyna usmieszka - a co zes tak brata umeczyla? Wypucowal ci okna? ;) diety? beeeeeeeee... Ja tak myslalam czy macie jakies cwiczenia na brzuszkowy tluszczyk, bo odchudzac to ja sie nie chce :P i cale szczescie nie musze :) Ten upal doprowadza mnie juz do szalu! Klimatyzacja to zbawienie, ale nie dla moich oczu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) mam pytanie, czy ktos z tego topicu mieszka moze w Monachium? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duza mi - wg tabelki w Monachium mieszka Naneczka, ale ona niestety juz nie zaglada :( micka swietnie ze znalazlas talie jeziorkko, wiesz jak sie dokladnie nazywalo? czy jest to moze Badesee Buchzig? niebawem wyjezdzasz wiec to ostatnia szansa na udzielenie takjich informacji ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tin
Hej dziweczyny!!! pozdrawiam z urlopu!!! poczytam was jak zjawie sie na dluzej w domku .. CALUSKI!!!!!!!!!! ja juz murzynka jestem , a wy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usmieszka-to bylo Epplesee w Forchheim -Rheinstetten. Chcielismy jechac nad Buchzigsee, bo tez fajnie wygladalo ale jakos nas tam zawialo. Do wiadomosci Epplesee parking 3Euro za osoby nie placisz. Buchzigsee nie za parking za to za osobe 3,50. Na Epplesee idzcie na lewa strone , no chyba ze interesuje cie FKK to na prawa. Ale ogolnie bylo naprawde fajnie. Na obydwa masz ok. 90 km ale na caly dzien moze warto.Jakby ci si enie podobalo w Forchheim , to Buchzigsee jest po drodze 8 km blizej ( Bruchhausen) No to ja sie juz zegnam na ok. 3 tyg. Milego wypoczynku zycze . WERKAAA--wszystkoego najlepszego z okazji nadchodzacych urodzin( nie bedzie mnie 5go wiec skladam teraz). PA laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam slonecznie wszystkich! micka -- 🌻 wlasnie w takiej pieknej turkusowej wodzie wczoraj plywalam-do tego bielusienki piaseczek:D (jesli ktos sie wybiera do PL - okolice Boleslawca - moge \"zdradzic\" gdzie to jest:)) ). Poza tym milego wypoczynku Ci zycze i wracaj szybciutko! maremarie -- cwiczenia mozesz robic zwykle - ot pare brzuszkow, wazne zebys robila codziennie:). A najlepiej staraj sie chodzic caly czas z wciagnietym brzuchem - tez cwiczysz miesnie no i brzuszek jest plaski:D. Taka rade dal nam trener ze szkoly sportowej:D. Wczoraj juz napisac nie zdazylam - zasnelam o 22 i spalam juz do rana:D. A wszystkiemu winny upal - po wczorajszym dniu zachcialo mi sie poplywac i ok. 20 wyciagnelam braciszkow nad jeziorko:)). No i po powrocie padlam jak mucha:D. Ale woda byla fantastyczna - taka cieplutka! Tylko opalic sie cos nie moge (Tin zazdroszcze Ci tej czekolady:D), bo maly zaczyna tuptac calkiem sam i trzeba za nim chodzic krok w krok:D. Moze w nastepnym roku:D... Pozdrawiam i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim :) micka - dzieki za info 🌻, czyli moge spodziewacc wody jak w Boszkowie? udanego urlopu, rob duzo fotosow ;) i wracaj wypoczeta :) asia.80 - a Ty juz urlopujesz w PL? dobrze Ci :) Pozdrawiam serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy wyjezdzaja i ja tez niedlugo. Jeszcze tydzien. Juz nei moge sie doczekac. Po drodze wpadniemy do Urzoo czy parku dinozaurow czy jak to inaczej nazwac. Jest tuz przy Polskiej granicy. Wspaniale. Bylam juz 2 razy ale zawsze mi malo. No a Boleslawiec podrodze wiec prosze o adresik jeziorka. Wszystkim podrozujacym zacze szerokiej drogi, zadnych korkow i wariatow na drogach, i szybkiego dotarcia do celu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usmieszka -- ja juz od 01 lipca w PL jestem:D. I zamierzam do konca wakacji zostac - polskich wakacji oczywiscie:d:P. Belaiza -- czy ja gdzies przypadkiem widzialam wpis na topiku, ze Ty z Dolnego Slaska jestes? Bo jesli tak to moze my \"sasiadki\" bylysmy? A jeziorko jest niedaleko Zebrzydowej - albo Nowogrodzca - zalezy z ktorej strony jedziesz:). Hmmm - jadac glowna droga z granicy w kierunku Boleslawca musisz przejechac przez Zebrzydowa. I wlasnie tam w Zebrzydowej (na skrzyzowaniu ze swiatlami) trzeba odbic w prawo na Nowogrodziec. Jeziorko jest ok. 2 km od tego skrzyzowania. Nie widac nic z drogi, ale mozna zobaczyc ogromne ilosci bialego piasku:D. To wlasnie tam:D. A moze mnie odwiedzicie po drodze i kawke wypijecie:)? Zapraszam serdecznie:D. I Was tez dziewczyny - jesli chcecie odpoczac po podrozy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Asiu ja zdolnaslazaczka jestem :D pochodze z Jawora a pracowalam w Legnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaiza -- mam rodzine w Jaworze... Problem w tym, ze nikogo z nich nie znam:D. Moj dziadek tam mieszka - w zyciu go na oczy nie widzialam niestety. Rał sie nazywa - moze znasz:D? Tofi_Bremen -- Wroclaw piekne miasto:D. Tylko szkoda, ze tak daleko ode mnie... Ale imprezy na rynku (za starych dobrych studenckich czasow:D) byly fantastyczne:))!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu Rafala w wieku dziadkowym niestety nie :) A imprezy na jaworskim rynku tez niczego sobie :D hihih ja jestem niemozliwa ja nie umiem czytac. Ralow tez zadnych nie znam. Ale Jawor troche duzy jest a ja jakos tak malo ludzi znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×