Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

czarny widzisz ...moje stopki zwracaja sie szczegolnie do ciebie ..a to grono wszystkim nam wystarczy ...i serio nie chcemy zebys tu pisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limes przywies mi tygodniki z m jak milosc mama mi kupuje!!!!wiec je odbierz i jak bys mogla przywies mi polskie piergi..:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limes euro już od dawna tak słabo stoi w polsce, średnio po 3,75 w skupie, oczywiście pomijając wcześniejsze tematy życzymy miłego pobytu w polsce, pozdrawiam ze śląska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beleiza!!!!!!!!!!!!!!!!!!czy ty wiesz ze mieszkamy niedaleko siebie?????znam twoja miwjscowosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila mogę zapytać jakie zarobki zaproponowali Ci w tej fabryce? O ile to nie jest żadna tajemnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale slyszalam ze ci co sa tam na stale zarabiaja ladne piebiadze..no ale zeby sie tam dostac na stale trzeba miec chody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny,jak zwykle nie nadazam za Wami, jestem wlasnie po nocce, czuje sie jak by mnie zdeptalo stado murzynow:/ , bo caly dzien bylam w robocie wczoraj i cala noc,dzis znow nocka.ale wzieli mnie juhuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!! dalam rade!!!!!!!!!!:):):):):):) a tak powaznie to ostatni raz jadlam wczoraj rano przed wyjsciem do pracy czyli przed 12:00 i cos czuje ze mi kiszki marsza graja hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko dwie godziny mnie nie bylo a Wy az tyle naskrobalyscie. Widze, ze ktos Wam tu zaklocil rozmowy. Chyba jego wpisy zostaly juz usuniete. Czasami jak czytam to nie bardzo wiem o co chodzi. Jedno czego sie domyslam to tylko tego, ze prawie kazdej po glowie sie od tego \"czarnego\" dostalo. Topik juz wyczyszczony wiec wszystkim milego dzionka zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czes mary d....tak nowa nowa tak sie wepchalam do was:) ale dobrze mi tu i zostane:) jak moge a u mnie nic ciekawego przeczytaj sobie stronke wstesz cos tam o sobie powiedzialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mary d Ty dzieciaczku lepiej sobie pozadnie wypocznij przez ta nocka. I oby byla spokojna. Bo jak tak dalej bedziesz ciezko pracowala to jutro juz nie bedziesz miala sily nawet na przywitanie sie z nami:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Dziewczyny :):):) jestem taka happy hihi ale wiecie co, juz sa moje papiery w Arbeitsamcie i bede miala jeszcze jedna robote..jupi... oczywiscie nie ma sie czym chwalic za bardzo bo chodzi o sprzatanie grzies tam, gluwnie bede odpowiadac za to zeby podloga byla czysta przed przyjsciem ludzi do roboty, musze wyrobic 50h w miesiacu :) musze pracowac jak glupek bo w styczniu chcemy zapisac sie na kurs tanca salsy, tanga itd a to kosztuje 1000euro a potem lecimy latem na kube i musimy uzbierac 5tys euro :/ .. spelniamy swoje marzenia :):):) hehe i oczywiscie sylwester w Polsce w gorach, miedzy gorolami a co hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale byka zrobilam :/ glownie mialo byc..chyba sie nie wyspalam bo poszlam spac o 7 rano.. wybacznie LILA 🌻 Mo.nika 🌻 Justys78 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide sie legnac dziewczyny ,zajrze pozniej w nagrode za prace otworzylam sobie mojego ostatniego kubusia polskiego :) buziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczki sa w kropeczki
a tak swoja droga co to za forum na ktorym usuwane sa wpisy??? co to za forum na ktorym wyroznikiem wypowiedzi jest kolor czcionki..w takim razie po co dano mozliwosc logowania sie w taki sposob..?gdzie wolnosc slowa , pogladow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczki sa w kropeczki
nazwanie kogos"beznajdziejnym" wedlug Ciebie jest obrazliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedronka...ale o co ci chodzi przeciez to czarny..nas tu obrazal a nie ty wie cpo co sie tak impulsowac???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczki sa w kropeczki
"usuwane sa pomaranczowe wpisy obrazajace inne osoby"...heh czyli jka zaczernie nick i nazwe Cie..no daruje sobie piszac tutaj jak to juz mi wtedy wolno???ciekawa moralnosc...nie powiem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczki sa w kropeczki
lili ..z calym szacuniekiem nie placz mi sie laskawie pod nogami..nie do ciebie bylo to pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczki sa w kropeczki
zadalam Ci pytanie Justys czy nazwanie kogos "beznadziejnym..ejna..jest wedlug Ciebie obrazliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie tak. Jesli tobie nie bedzie przeszkadzalo jak ktos bedzie sie tak do Ciebie zwaracal to Twoja sprawa. Dla mnie temat zamkniety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się zaczernisz a kogoś wulgarnie obrazisz to twój wpis też może zostać usunięty, przeczytaj regulamin forum to będziesz wiedział wszystko. Lila ja nie pracuję narazie, z własnego wyboru poszłam na urlop wychowawczy i zostałam z dziećmi(jak to niektórzy nazwali kura domowa), ale nie wyobrażam sobie zostawienia np: 4 -miesięcznego dzidziusia w żłobku , albo pod opieką jakieś obcej niani, ale dzieciaczki już podrosły, więc planuje niedługo powrót do pracy. A tobie życzę powodzenia w nowej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×