Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

wstawac spiochy :) mamusiu A. mamy ten sam plan do zrealizowania w kwestii dziewczynki ;) my zaczelismy juz prace nad tym projektem :D Laura wlasnie sama wciana sniadanie, a ja sie juz udzielam.. hihihi. malzonek wybyl myc auto i cos jeszcze w robocie zalatwic, czyli luzzzik ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszystkim! Nie wiem, czy mnie pamietacie, poniewaz baaaaardzo dawno sie nie odzywalam, ale dzis tak z ciekawosci zajrzalam i ku mojemu zaskoczeniu, widze tu kilka znajomych osob 🌻. Wiec postanowilam napisac. Na wstepie pozdrawiam Was Wszystkie serdecznie \"stare\" i \"nowe\" forumowiczki. U mnie wiele zmian. Najwazniejsza, to ta, ze za ok. m-ac zostane mama 😍 i bardzo ciesze sie z tego powodu :D Najprawdopodobniej bedzie to synek (tak twierdzi lekarz, ale 100% nie daje :P) Pozatym od kilku ladnych miesiecy nie pracuje, tylko zazywam rozkoszy slodkiego lenistwa i laduje akumulatory ;) Przeczytalam kilka stron do tylu i widze, ze sa wsrod Was, mlodsze i starsze mamusie, wiec na pewno bede prosic o cenne rady 🌻 Poki co, to by bylo na tyle. Milego Wochenende 🌻 Pozdrawiam :) My sie wlasnie szykujemy na male party. P.S. malutka_de musimy sie kiedys koniecznie spiknac, ja nadal mieszka m w Münsingen 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
claudi- to swietne wiadomosci :) tak, tak koniecznie nr tel do mnie znasz, u mnie bez zmian Laura wkrotce bedzie miec dwa latka :D jak ten czas leci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
claudi do konca nigdy nic nie wiadomo, bo wlasnie np mojemu kuzynowi ur sie corka, a mial byc chlopak i co? :P a u meza brata bylo na odwrot miala byc corka i byl chlopak, trzeba czekac do porodu , zeby wiedziec na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gdzie ta 800 strona? hop, hop... limes lady speed stick musze sprawdzic, bo kiedys go dluuugo stosowalam, ale pozniej postanowilam \"poeksperymentowac\" :( z jak dodtad marnym skutkiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc malutka_de 🌻 Masz racje, obraz USG czasem jest mylny. Wg moich przeczuc, jest to chlopiec, ale prawde poznamy dopiero przy narodzinach :P Przeczytalam, ze Wy planujecie juz drugie :) Fajnie 🌻 Najlepsza chyba taka niewielka roznica wieku. Twoja Laura to juz pannica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka3434
mamusia anastasi Dzis zabralam sie za robienie tego ciasta , tort cappuccino , czy ono rosnie Ci wysokie , bo mi wcale nie urosl duzy i niewiem czy dam rade na trzy czesci przekroic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, micka tez odeszla w czasach zawladniecia topikiem przez M... i kazdy wie co dalej, lepiej nie wywolywac tej zmory..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka wyslij mi fotki na maila (jest w moim profilu) limes-inferior dziekuje 🌻 A Tobie szybkiego powrotu do zdrowka, uwazaj na raczke i dbaj o siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny musze uciekac, bo na 17.00 jestesmy umowieni, a moj maz juz gotowy, tylko ja jak zwykle wybieram sie, jak sojka za morze :P Na pewno sie odezwe! Pozdrawiam Was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez jestes lesbijka marylou
napewno tak,bo jakos zaswze podajesz linki NASZYCH paradach.Witaj w klubie.Wreszczie cos nowego i ciekawszego na tym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkolka
ja tez biore udzial w tych paradach,tylko jakos w Polsce rozganiaja te parady-dlaczego-nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczynki to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczynki to ja
pazynka,chciaam cos dopisac nt.parady w Polsce.Otoz,bylam kiedys w Krakowie z moim chlopakiem i dolaczylismy sobie do tej parady.Normalnie balismy sie isc w tym"pochodzie".Ci dziwni obserwatorzy .gdbyby mogli to by nas ukamieniowali.A przeciez lesbijki i homoseksualisci to sa tacy sami ludzie jak my.Przede wszystkim sa ludzmi bardo szczerymi,niezawistnymi i popostu nikomu w zyciu nie przeszkadzaja.I skad ta nienawisc do NICH???pytam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie kawal rzucam : Zona do meza : z ciebie jest taka ciapa ,ze gdyby byl konkurs na najwieksza ciape swiata to zajabys drugie miejsce! Maz (zdziwiony) : a to dlaczego drugie? Zona : bo taka z ciebie ciapa!!! :-) Moja corcia (notabene tez Laura ;-) ) domaga sie kolacji czy w ogole czegos na zab, lece wypelnic obowiazek matki (Polki ;-P ) Marylou ambitne plany przeczytania niekulawej ksiazki na dzien dzisiejszy zakoncza sie na polskich brukowcach typu :\"Zycie na goraco\" (dostawa z kraju)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylou jesli masz do mnie rzut beretem to dawaj! Oddam wszystkie brukowce za jedna dobra ksiazke ! ;-) Ps. Okolice Bremen, przypomne tylko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Witajcie \"nowe starsze\" 🖐️ Ja nie mialam dzis czasu dla was bo oddawalam sie mojemu ulubionemu zajeciu: bycia mama:-D Uwielbiam takie dni gdy cala trojka jest razem i nie trzeba myslec o tym co jeszcze trzeba zrobic...A jutro ma maja \"Anastasia-Papi-Dzien\" To dzien raz w tygodniu gdzie ja nie jestem zapraszana i ta dwojka wyrywa na prawie caly dzien z domu. Limes strasznie mi przykro z powodu reki:-( Ja kiedys mialamprzez miesiac cala noge w gipsie (od uda po kostke) i wiem co to nuda;-) Ale mozesz za to wiecej klikac:-D Marylou jak ty \"szczepisz\" syna?!? Moze tez sie zaszczepie;-) A ze lesbijka jestes to jeszcze nie wiedzialam:-O Jak ty sie tego syna doczekalas;-) Gosiu troche wam zazdroszcze ze juz sie o mala staracie. Ja niestety musze zrobic przynajmniej 3 letnia przerwe w planach rodzinnych:-( Co do torta to przykro mi ze nie zajrzalam wczesniej, teraz juz pewnie sobie poradzilas;-) Ono rzeczywiscie nie jest grube, mnie udaje sie je pokroic na 3 czesci bo mam specjalna hmm jak to sie nazywa? takie urzadzenie do krojenia spodow:-O Mam nadzieje ze smakuje:-D Musze dokladniej przejrzec co juz napisalyscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie staram teraz, bo jesli zdecydowalibysmy sie na otwarcie wlasnej dzialanosci to nie wierze, ze przez nastepne 5 lat bym mogla czemukolwiek podolac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusiu A, w H&M i C&A byly super przeceny ciuszkow , troche kupilam wiekszych na roz 92. przyszle lato, bo sie naprawde oplacalo :) i mam nadzieje, ze Laura bedzie dalej rosla wg moich obliczen, ktorej jak do tej pory tfu tfu.. mi sie udawaly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×